Zniewolona Iza

Zniewolona Iza

Iza była ładną blondynką z ślicznymi dużymi niebieskimi oczami. Jej rodzice byli bardzo zamożni i nie interesowali się za bardzo swoją jedyną córką. Iza właśnie rozpoczynała naukę licealną i rodzice wynajeli jej mieszkanie na obrzeżach miasta około 300km od nich. Cóż chcieli się jej po prostu pozbyć z domu, ale Izie nie było przykro z tego powodu wręcz przeciwnie cieszyła się z tego że będzie mogła żyć nie będąc w ogóle kontrolowaną. Szkoła się zaczęła, Iza poznała 2 miłe dziewczyny Anie i Klaudie z którymi zaraz się zaprzyjaźniła. Minął miesiąc w nowym miejscu rodzice nawet raz nie zadzwonili spytać się co u niej, jak sobie radzi ale jakoś nie specjalnie to Ize obchodziło miała nowych przyjaciół nowe życie no i pieniądze od rodziców spływały co tydzień. Pewnego wieczoru Iza z koleżankami postanowiły zaszaleć i iść na imprezę do klubu. Wiedziały że z powodu wieku w klubie alkoholu im nie sprzedadzą poprosiły starszego brata Klaudii żeby im kupił i że wypiją sobie w domu przed imprezą. Wypiły u Izy na mieszkaniu 0,7 w trójkę i jadąc do klubu w busie jeszcze po piwku. Impreza się rozkręciła zaraz znaleźli się kolesie którzy im chcieli stawiać ale Iza nie była przyzwyczajona do picia i miała już dość. Chciała wracać do domu więc pożegnała się z koleżankami które bawiły się dalej i wyszła z klubu. Chciała jechać busem ale było jej niedobrze i bała się że zwymiotuje w środku. Uznała że przejdzie się. Od klubu do jej mieszkania było około 3km chodnikiem za droga ale idąc przez park nie cały kilometr. Poszła przez park doszła juz prawie do połowy parku i nie zauważyła żywej duszy . Nagle odezwał się jej żołądek padła na kolana i zaczeła wymiotować, kaszleć, klęczała tak chwile oczy zaszły jej łzami usłyszała kroki ktoś szedł w jej stronę i był parę kroków od niej, spojrzała ale przez załzawione oczy nic nie zauważyła myślała że ktoś idzie w jej strone żeby pomóc biednej dziewczynie. Wstała, postać była 2 kroki od niej z kapturem na głowie. Iza zaczęła przecierać oczy i nagle poczuła silny ból z tyłu głowy i straciła przytomność.

Obudził ją przeszywający ból zimna . Otwarła oczy i zobaczyła przed sobą mężczyzne w wieku 62 lat uśmiechającego sie paskudnie z wiadrem w ręku z którego przed chwilą wylał na nią lodowatą wodę . Mężczyzna był grubym łysym kolesiem z kilkudniowym zarostem na twarzy miał ciemną karnacje miał na sobie spodnie dresowe i biały obcisły podkoszulek na ramiączkach z pod podkoszulka wychodziły włosy na klacie, pod pachami też. za nim w fotelu siedział drugi facet starszy od pierwszego około 67 lat miał juz siwe włosy, był wygolony , miał jeszcze większy brzuch od pierwszego ubrany był tak samo jak pierwszy.

Pokój w jakim znajdowali sie był ciemny oświetlała go tylko lampa wisząca u sufitu. Było tu tylko łóżko kibel fotel i wanna.

-Co się tu kurwa? dzieje gdzie ja jestem?- krzykneła Iza

Facet trzymający wiadro puścił je i uderzył Izę mocno w twarz z otwartej dłoni. Iza zajęczałą z bólu.

-Trzymaj język za zębami kurwo- krzykną facet siedzący na fotelu.

-Bedzie ci tu z nami dobrze jeśli będziesz się słuchać kochanie -powiedział ten stojący przy niej i pogładził ją po głowie.

-Czego ode mnie chcecie ? -wyszeptała Iza

-Nic wielkiego, twojej lekkiej pomocy -powiedział młodszy i nachylił sie i powąchał jej włosy. Zaczął gładzić jej uda, sapał jej do ucha z twarzy wydobywał sie smród zgnilizny. Iza zamkneła oczy zaczeła płakać nic nie mogła zrobić 2 dorosłych facetów porwało ją zamkło gdzies w piwnicy czy Bóg wie gdzie i mogli z nią zrobic co chcą . Facet nie przerywał macał ją dalej, macał jej małe piersi przyciskał ja do siebie Iza czuła bezwład bała się stawiać opór czuła przycisnięty do swoich pleców nabrzmiały członek. Ściągnoł jej sukienke, rozebrał do naga. Otworzyła oczy zobaczyła tego grubszego siedział juz nagi dalej na fotelu był bardzzoo gruby bawił sie swoim grubym kutasem ledwo go sięgał przez brzuch.

-Daj mi ją tu powiedział.

Ten co ja macał pchnął ją tak mocno że upadła twarzą tuż pod nogami siedzącego na fotelu. Przed jej oczami były stopy ubrane w skarpetki. Czuła od nich okropny smród.

-Ściągnij je powiedział.

Iza zaczeła powoli je ściągać. Nagle grubas chwycił ją za włosy podniósł jej głowe do góry i uderzył z taką siłą że Izie oczy zaszły mgłą.

-Zębami kurwo powiedział- na jego ustach pojawił się lekki uśmieszek.

Iza zaczęła płakać ale posłuszni ściągała skarpetki zębami. Zbierało jej się na wymioty nigdy w zyciu nieczuła takiego smrodu. Ściągła obie .

-Liż mi stopy na co czekasz – usłyszała.

Zaczeła je lizać drugi z kolesi wyszedł z pokoju. Ten co został zaczoł wpychać jej swoije palce do ust na chama Iza dławiła się.

-Koniec pieszczot-powiedział- bierz się za mojego chuja.

2 koleś wrócił do pokoju . Iza przybliżyła twarz do penisa i poczuła jeszcze większy smród niż z nóg… chwyciła go w rękę i na ciągła skórkę pod napletem było jakies białe coś. Iza odchyliła głowe.

-Nie mogę- wyszeptała.

-Ty kurwo – powiedział grubas – pożałujesz.

Iza zasłoniła twarz ale w tym momencie drugi koleś podniósł ją z kolan i rzucił na łóżko. Grubas z fotela podniósł sie i podeszli do niej. Dostałą cios w twarz przyćmiło ją w tym momencie grubszy klękną nad jej twarzą zablokował ręcę i dupą docisną jej klatkę. Próbował wsadzić jej swojego kutasa do ust ale Iza broniła się i nie otwierała ust. Drugi z kolesi rozszerzył jej nogi i brutalnie wsadził swojego sporego kutasa w jej dziewiczą szparke. Iza Krzyknęła w tym czasie jej ustach znalazł się kutas drugiego. Ruchali ją tak pół godziny Iza juz nawet się nie opierała. Grubas siedzący na niej mógł juz wyciągać kutasa i wsadzać tam jaja Iza nic nie robiła. Ten co ruchał ją w cipke zaczął jęczeć i nagle zlał się do środka, podszedł do jej głowy i wytarł kutasa w jej włosy. Ten który jebał jej usta podniósł jej głowę docisną do kutasa i spuścił się juz praktycznie w jej gardle Iza była zaskoczona zaczęła się dławić i krztusić ale nic nie zdołała robić wszystko połknęła.

– Jak ty wyglądasz- powiedział ten nie co młodszy- trzeba cię umyć.

Podnieśli ją i zanieśli do wanny

Iza milczała.

+Otwieraj usta.- powiedział drugi.

Iza otwarła.

– Dobrze uczysz sie.-powiedziała pierwszy.

Z obu kutasów na raz zaczął płynąć złoty deszczyk na twarz, do ust i na jej małe cycki. Trwało to długo Iza nawet nie drgnęła.

-Wyliż ostatnie krople- powiedział grubszy gdy kończyli.

– I podziękuj kurwo- dodał młodszy.

Iza podziękowała i zlizała ostatnie krople z penisów swoich oprawców.

-Widzimy się później- powiedział młodszy.

Iza siedziała w wannie długi czas nie ruszała się nie płakała nie wiedziała co o tym wszystkim mysleć. W końcu włączyła wode i obmyła się i siedziała w wannie.

hej to moja pierwsza historyjka bądźcie łaskawi i powiedźcie co o niej myślicie> :********

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *