Zgwałcił mnie syn

Zgwałcił mnie syn

Mam syna, który ma 17 lat i córkę 21 lat a ja mam 37lat.
Mój syn mnie podgląda jak się myje czy przebieram a nawet jak chodzę w samej bieliźnie. Czasami zabiera mi moje staniki i majtki i się spuszczał w nie. Rozmawiałam z nim na ten temat parę razy i nic nie pomogło, bo on na to mówił, że mam duże cycki i to go podnieca. A raz przyłapałam go jak walił konia w mój stanik i majtki a ja do niego mówię co ty robisz a on na to mamo ty masz taki duży stanik ze mnie podnieca a twoje cycki są cudowne i takie duże. Z jednej strony ma racje mam duże cycki 85E a wzrostu 175cm.
Więc tak to raz się rozebrałam, żeby sobie popatrzał to może mu się z nudzi to i przestanie robić ale było inaczej. Po kąpieli otworzyłam drzwi od łazienki i się ubierałam gdy on już tam stał i walił sobie, ubrałam się tylko w stringi i stanik później wyszłam i zobaczyłam syna jak to robi, jego kutas był ogromny, podnieciłam się i miałam ochotę ale to mój syn przecież. Pytam się go podniecam cię a on odpowiedział tak mamo i to bardzo. A ja się pytam a chcesz zobaczyć moją c*pkę? Odpowiedział a on pewnie że tak, to ja mu ją pokazałam a następnie dałam mu ją do polizania a jego kutas był taki wielki a był bo nadziałam się na niego gdzie on spuścił się w mój stanik potem.
Powiedziałam mu, żeby nie mówił tego ojcu bo już nie zobaczy tego więcej, a jak powie to ja powiem że to był g***t, że mnie zg****ił. Robiliśmy to jeszcze parę razy, może kilka razy aż do momentu kiedy to ja spałam sama a syn przyszedł do mnie i zaczął się do mnie dobierać i g*****ć. Obudziłam się ale już było za późno bo on już był we mnie i mnie zg****ił mimo tego że krzyczałam i płakałam żeby mnie zostawił.
Ale syn mnie zg****ił jak spałam i spuścił się mi na twarz. Tej nocy co on to zrobił mi spała u nas moja córka, która przyjechała ze szkoły na weekend do domu.Spała w drugim pokoju obok. Moja córka ma 21 lat i ma urodę po mnie.
Jak syn mnie zg****ił to obudziłam krzykiem córkę i ona przyszła do pokoju i zobaczyła jak leże na łóżku z twarzą w spermie a obok jej brat po g****ie. A ona na to tak jak ci dobrze zrobił to teraz masz tak jak chciałaś mamo. A po za tym to podeszła do mnie i zlizała spermę z mojej twarzy i powiedziała, tak brat mnie też zg****ił już wcześniej, a teraz ciebie mamo.
Nie wiem co mam zrobić teraz po tym co syn zrobił mi.
Pomóżcie co mam zrobić teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *