Wycieczka z kółka historycznego

Wycieczka z kółka historycznego

Cześć , opowiem wam pewną historię. Razem z moimi dwoma kolegami chodziliśmy na kółko historyczne które prowadziła nasza nauczycielka historii-pani Bożena. Miała ona małe cycuszki i śliczną dużą dupeczkę. Przez dwie pierwsze klasy gimnazjum chętnie chodziliśmy na kółko i poznawaliśmy historię. Na zakończenie 3 klasy mogliśmy wybrać sobie jedno miejsce do którego razem z panią pojedziemy. Wybraliśmy trójmiasto. Wycieczka miała być trzydniowa.
Był poniedziałkowy ranek. Około godz. 5:00 byliśmy już na dworcu i czekaliśmy na pociąg. Kiedy już ruszyliśmy zapanowała cisza. Pierwsza odezwała się pani. Powiedziała, że taniej będzie jeśli zamieszkamy po dwie osoby. Ponieważ moi koledzy byli „bestfrendami” postanowili zamieszkać w jednym pokoju mi pozostało mieszkanie z panią.
Pierwszego dnia nic ciekawego się nie wydarzyło. Natomiast 2 razem z panią oglądaliśmy film,w którym jakaś para się kochała. Stanął mi. Pani oczywiście to zauważyła a ponieważ była również moją wychowawczynią to troszczyła się o całą klasę. Zapytała czy kiedyś już uprawiałem seks. Odpowiedziałem że nie. Pani zaczęła opowiadać mi swój pierwszy raz. Kiedy skończyła poszła do łazienki. Słyszałem, że nie próżnowała więc ja też zabrałem się do pracy. Przy cichych jękach dochodzących z toalety zacząłem walić konia. Ja też zacząłem pojękiwać.Niespodziewanie pani wyszła z łazienki. Kiedy zobaczyła mojego penisa wystającego z pod kołdry zapytała czy często się onanizuje. Powiedziałem że tak. Pani znów zaczęła opowiadać że jej mąż nie chcę uprawiać seksu. Ponieważ atmosfera się rozluźniła postanowiłem zapytać czy chce pani zrobić to ze mną. Pani Bożena się zawahała jednak myśl że za kilka dni kończę szkołę uświadomiła ją w przekonaniu że chcę to ze mną zrobić. Natychmiastowo zrzuciła piżamę i wskoczyła na moje łóżko. Zaczęliśmy się całować ona naga ja w samych bokserkach, których po chwili już nie miałem. Położyłem rękę na jej piersiach i zacząłem się nimi bawić. Masowałem. Przygryzałem sutki. Bożena jęczała jak opętana i wyginała się we wszystkie strony. Zaraz po skończonych pląsach z piersiami pani Bożena wzięła się za mojego penisa. Jej delikatne usta idealnie robiły loda. Teraz ja jęczałem. Po pieszczotach mojego penisa zalałem jej usta falą spermy. Wypiła wszystko. Teraz ja wkroczyłem do akcji zacząłem lizać jej stopy potem łydki, uda a na koniec moje usta trafiły do cipki. Lizałem językiem we wszystkie strony. Pani była bardzo delikatną osobą dlatego sapała niesamowicie. Po minecie przyszedł czas na anal. Spytałem pani czy ma jakiś krem. Po chwili penetrowałem jej odbyt. Po najmocniejszym pchnięciu pani już nie mogła jednak ja się dopiero rozkręcałem. Kazałem jej siąść na moim penisie i kręcić dupą. Robiliśmy to na jeźdzca. To było niesamowite uczucie pani doszła i przez jej cipkę przeszedł niezły dreszcz. Czułem to ponieważ cały czas we mnie siedziała. Po tej pozycji przerzuciłem ją. Teraz to ja wchodziłem w moją jęczącą wychowawczynie. Pchałem w nią z coraz większą częstotliwością. Po ostatnim pchnięciu znów poczułem skurcze w cipce. Ja również czułem przypływ mocy. Wyjąłem penisa z cipki i włożyłem Bożence do buzi. Znów grzecznie połknęła sperme. Jednak nie wyjęła penisa z buzi tylko dalej go ssała. Kiedy już go wyjęła włożyłem jej 3 paluszki i pochwę. Po chwili w jej cipce była już cała moja ręka. Po tej zabawie pani powiedziała że już jej wystarczy położyła się do swojego łóżka. Następnego dnia zachowywałem się jak gdyby nigdy nic się nie zdarzyło. Spokojnie skończyłem gimnazjum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *