Włamywacz. by AClovesHS

Włamywacz. by AClovesHS

Alicja była roześmianą szesnastolatką.Cieszyła się życiem i starała nigdy nie zamartwiać się problemami. Z pewnością jej przyszły partner nie będzie smutny z nią. Dodatkowo dziewczyna była śliczna. Uwielbiała być w centrum uwagi, kochała męskie spojrzenia na swoim ciele. Damskimi też nie gardziła.
Kuba był chłopakiem, który szukał przygody. Jednego razu założył się z kolegami, że włamie się do domu koleżanki z klasy. Mógł wygrać trochę kasy, która teraz była mu wyjątkowo potrzeba.
Noc była wyjątkowo ciepła, dlatego ludzie dziwili się widząc grubo ubranego nastolatka z dużą torbą, który wchodził przez okno do pokoju.
Nie spodziewał się zastać tam kogokolwiek, więc możecie wyobrazić sobie jego zdziwienie, kiedy dostrzegł Alicje w samej bieliźnie z laptopem na kolanach.
Od razu poczuł drgnięcie w okolicach krocza.
Chciał uciekać, ale ku jego nieszczęściu blondynka popatrzyła na niego po czym wstała z łóżka. Kręcąc biodrami podeszła do niego.
– Co tu robisz? – zapytała, kładąc dłonie na jego klatce piersiowej.
– Ja… – kompletnie odebrało mu mowę. Wiedział, że Alicja nie jest szarą myszką, ale nie spodziewałby się po niej czegoś takiego.
Dziewczyna powoli, ale stanowczo zjechała dłońmi do jego paska, po czym zdecydowanym ruchem go odpięła. Spodnie zsunęły się do kolan chłopaka, a ona przed nim klęknęła. Chwilę masowała jego penisa przez materiał czarnych bokserek, ale w końcu ku jego uciesze także je zdjęła. Jej usta delikatnie pocałowały jego czubek. Wystawiła koniuszek języka po czym go oblizała. Dłonią pieściła jego jądra, a drugą ułożyła na udzie. Objęła swoimi idealnymi ustami całą jego szerokość po czym wzięła go do ust. Zaczęła się lekko krztusić, ale potem się uspokoiła. Chłopak spuścił je sie do ust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *