U Kuzynów

U Kuzynów

Mam na imię Adrian jestem 16. letnim chłopakiem. Mam 174cm wzrostu, jestem dobrze zbudowanym blondynem.

Pewnego dość upalnego dnia około godziny 15 mama zaproponowała mi wspólny wypad na olbrzymi basen do ciotki, zgodziłem się ponieważ ciocia mieszkała z dwoma kuzynami, pomimo różnicy wieku bardzo dobrze się z nimi dogadywałem. Jeden z nich miał na imię Kacper był 10 letnim szczupłym blondynkiem drugim moim kuzynem był Michał miał 13lat i był nieco grubszym chłopcem o ciemnych włosach. o godzinie 15:30 w raz z moją mamą dotarliśmy do ciotki która jak zwykle powitała nas mrożoną kawą, kiedy mama z ciocią rozmawiały na temat ciuchów udałem się do pokoju kuzynów, zastałem ich grający na konsoli, przywitałem się i dołączyłem do nich. Po 30minutach grania i wygłupów ciocia zawołała nas na zewnątrz żeby wspólnie poleżeć na leżakach. I w tym Momocie chłopcy bez skrępowania zrzucili z siebie spodenki w raz z bokserkami by włożyć na siebie kąpielówki, nie będę ukrywał podnieciłem się tym widokiem ponieważ jestem Bi seksualny. Oboje z chłopaków mieli małe fiuty ale jak na ich wiek były normalne, Michałowi zaczynały rosnąć włoski łonowe i na nogach . Gdy tak na nich patrzyłem mój 18centymetrowy penis zaczął twardnieć,
– Adrian, a ty na co czekasz, nie przebierasz się ? zapytał Kacper
-No właśnie. Dodał Michał.
-wiecie… ja pójdę do toalety muszę się jeszcze wysikać.
-OK powiedzieli równo Kacper i Michał.
Po czym udałem się do łazienki gdzie się przebrałem. Gdy zeszedłem na dwór chłopaki kąpali się w basenie a mama z ciocią opalały się na leżakach, ja oczywiście wskoczyłem do basenu żeby się trochę powygłupiać z kuzynami. Po około godzinie ciotka postanowiła pojechać z mamą na zakupy oczywiście do galerii handlowej a mnie poprosiły żebym zajął się chłopcami, zgodziłem się na to więc pojechały a ja zostałem z Kacprem i Michałem. Po przeleżeniu 15minut na słońcu wskoczyłem do basenu a Michał oznajmił mi że pójdzie się bawić z Kacprem do namiotu (który był bardzo duży, pomieścił by 4 dorosłe osoby). Wyszedłem z basenu i postanowiłem zajrzeć do chłopców ponieważ trochę się zaniepokoiłem ciszą panującą przez 10minut, Po wejściu do namiotu zamurowało mnie, zobaczyłem w nim leżącego na plecach Michała z opuszczonymi bokserkami do kolan i siedzącego przy nim Kacpra który bawi się jego stojącym, małym fiutem zdejmując mu napletek i przyglądając się mu. Po chwili chłopcy mnie zaówarzyli, Kacper zerwał się na równe nogi a Michał założył bokserki i też wstał z podłoża.
-Co wy robicie chłopaki ? zapytałem
– noo.. yym. Jąkał się Kacper
-Jak obiecasz że nie powiesz mamię to ci wszystko powiemy. Powiedział speszony Michał.
-No dobra, obiecuje. Odpowiedziałem
Chłopaki wciągnęli mnie do namiotu i kazali zasunąć zamek od wejścia, więc to zrobiłem.
-No i co macie mi do powiedzenia. Zapytałem.
-To się nazywa zabawa w lekarza Powiedział Kacper
-Po prostu jeden przychodzi do lekarza na wizytę kontrolną a drugi go wszędzie bada. Dodał Michał.
-Chcesz się z nami pobawić ? Zapytali.
Nie mając nic do stracenia, zaciekawiony tą sytuacją i ich „ zabawą „ postanowiłem zobaczyć co zrobią i się zgodziłem.
-No dobra, co mam robić ?
-Ok., Połóż się na plecach. Ja będę lekarzem a Michał będzie moim asystentem.
Po chwili namysłów położyłem się jak kazali, Kacper z ciągnął ze mnie podkoszulek a Michał usiadł koło niego, oboje patrzyli na moją klatę co spowodowało u mnie ogromny wzwód. Po chwili Kacper zaczął dotykać mnie po sutkach a Michała zainteresował pas moich włosków niżej pępka. Gdy skończyli kazali mi podnieść obie ręce do góry i obserwowali moje krótkie włoski pod pachami ( krótkie ponieważ niedawno goliłem pachy ). Następnie zdjęli mi spodenki i zostałem w samych bokserkach, trochę mnie po obmacywali i Michał z lekkim strachem zdjął mi moje bokserki w tedy ukazała się moja 18centymetrowa pała, chłopaki byli nieco zdziwieni tym widokiem ale nie odezwali się ani słowem, w pewnym momencie Kacper wyciągnął rękę i dotykał mnie po fiucie i jajkach, kiedy skończył Michał zaczął z ciągać mi napletek i oboje zaciekawieni przyglądali się mojemu żołędziu i jasnymi włoskami łonowymi, bardzo podobało mi się te uczucie…
-Dobra chłopcy, wystarczy tych zabaw. Powiedziałem tak ponieważ byłem na skraju spuszczenia się.
Podciągnąłem bokserki z spodenkami, ubrałem podkoszulek,
-idę do łazienki. Powiedziałem
-No ok. Zgodzili się kuzyni.
Kiedy wszedłem do łazienki musiałem sobie zwalić ponieważ byłem bardzo podniecony całą tą zabawą. Po kilku ruchach osiągnąłem najlepszy orgazm w moim życiu, było mi tak dobrze.
Po kilku minutach ogarnąłem się i dołączyłem do chłopaków którzy się kąpali w basenie. Następną godzinę spędzili my w basenie czekając na powrót mamy i ciotki z zakupów. Kidy w końcu wróciły ciocia zaproponowała mi spędzenie u niej dwóch dni ponieważ musiała iść do pracy z samego rana a w końcu ktoś musiał się zająć moimi kuzynami, zgodziłem się bez wahania. Wieczorem kiedy mama pojechała do domu, cała rodzina postanowiła udać się do swoich pokoi i wszyscy zasnęli. Rano około godziny 10 usłyszałem kuzynów którzy po cichu wchodzą do mojego pokoju, udałem w tedy że śpię. Klękli zaraz przy moim uszku i poczułem delikatne i powolne zsuwanie mojej kołdry ze mnie i z uszka zdziwiłem się trochę ale postanowiłem nadal udawać że śpię. Po chwili usłyszałem jak Kacper szepcze :
-Myślisz że się nie obudzi ?
-Nie powinien, dawaj z ciągaj ! Odpowiedział Michał.
W tedy poczułem jak Kacper delikatnie próbował zsunąć mi bokserki, W tym momencie otworzyłem oczy i poruszyłem się, chłopaki z przerażeniem odsunęli się i wpatrywali się we mnie.
-Serio chcecie zobaczyć mojego penisa ? Zapytałem
-Taak !
-Noo
Fiut momentalnie mi stanął a ja zsunąłem moje bokserki do kolan a chłopaki od razu zbliżyli się do mnie i zaczęli pożerać go wzrokiem,
-Mogę go dotknąć ? Zapytał Kacper.
-Pewnie. Odpowiedziałem
W tedy poczułem jego delikatne rączki, dotykał, z ciągał mój napletek, Michał obmacywał moje jajka, włoski łonowe i te pod pępkiem.
-Dlaczego ty masz takiego dużego ptaka a ja i Michał o wiele mniejsze? Kacper zapytał.
-Bo jestem starszy, jak będziecie mieli więcej lat na pewno wam urosną i będą nawet większe od mojego. Uśmiechnąłem się.
-A włoski na nogach i na ptaku też będę miał, Bo Michał ma? Kolejny raz zapytał Kacper.
– Pewnie że tak. Odpowiedziałem.
Michał dotykając mnie po fiucie powiedział
-Słuchaj Adrian… to prawa że chłopakowi wypływa takie coś białego z ptaka ?
-Tak, to się nazywa sperma i pojawia się przy orgazmie czyli jak chłopak sobie wali
-A jak się to robi, zapytał Kacper?
– Nauczyć was? Zadałem pytanie.
-Tak ! odpowiedzieli równocześnie.
Zrobiłem im miejsce na uszku i kazałem się położyć.
-No dobra chłopcy z ciągać gacie i róbcie to co ja.
Kacper i Michał momentalnie mnie posłuchali i oboje zdjęli bokserki, widok tych małych stojących fiutków jeszcze bardziej mnie podniecił.
-Teraz złapcie ręką za fiutka i szybkimi ruchami przesówajcie go w górę i w dół. Powiedziałem i zademonstrowałem, chłopcy robili dokładnie tak jak im powiedziałem patrząc się na mnie.
Po paru chwilach ja osiągnąłem bardzo mocny orgazm.
-wow ale tego białego dużo. Powiedział Kacper
Po paru minutach oboje kuzynów dostało orgazmu ale tylko Michał wystrzelił.
– dlaczego mi tak nie strzeliło jak wam. Zapytał
-Bo jesteś za młody, jak podrośniesz tez tak będziesz miał. Powiedziałem pocieszając go.
– Dzięki Adrian że nam to pokazałeś. Powiedział Michał
-Spoko, teraz już wiecie jak zwalić sobie konia 😉

THE END
Piszcie czy się podobało i czy mam więcej tego pisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *