Tydzień z Ciocią Małgosią

Tydzień z Ciocią Małgosią

Miałem w tedy 16 lat a ciocia gdzieś 47 . Pewnego dnia zaczołem on niej fantazjować niemogłem przestać , aż w końcu pewnego dnia miałem zostać u cioci przez tydzień niby miały byc to tkie wakacje . Kiedy przyjechałem do cioci domu postanowiłem wejść . Kiedy znalazłem się w środku usłyszałem dziwne odgłosy które dobiegały z drugiego piętra .Postanowiłem wejść i zobaczyć co sie tam dzieje kiedy uchyliłem drzwi z których dobiegały te dźwięki zobaczyłem jak moja ciotka zabawia się wibratorem byłem  bardzo zdziwiony . W pierwszej chwili nie wiedziałem co zrobić więc postanowiłem wyjść i wrócić później kiedy ciocia skończy . Po jakiejś godzinie wróciłem ciocia była w kuchni była bardzo zadowolona i widocznie napalona . Gdy przywitałem się z ciocią postanowiłem się rozpakować . Kiedy wypakowywałem ciuchy do pokoju weszła ciocia i powiedziała:
-I jak tam u ciebie ??
-Dobrze -odpowiedziałem
-Paweł a ładnie to tak podglądać dojrzałą kobietę ???
-Ja nie wiem o czym ciocia mówi
-Dobra nie udawaj mas na mnie ochote Tak??
-Nooooooo tak -powiedziałem z nieśmiałością
-To choć ogierze i weź mnie
Wtedy nie wiem co we mnie wstąpiło zaczołem ją obmacywać i całować . Na początku ciocia jeszcze miała jakieś opory ale potem ciocia pokazała na co ją stać . Ciocia powiedziała:
-Paweł rozbierz mnie
Ja bez słów zaczołem ściągać z cioci bluzke i stanik aż w końcu zobaczyłem wielkie piersi przez chwile się nimi bawiłem i lizałem ale potem ciocia ściągneła ze mnie spodnie i zaczeła robić mi loda było to coś pięknego ciocia gdy miała go w ustach oplatała go swoim języczkiem i bardzo mocno ssała . Po 5 minutach ciocia doczekała się i wystrzeliłem na jej cycuszki cały ładunek . Po chwili ciocia powiedziała :
-No to teraz się odwdzięcz
Wtedy ściągnołem z cioci reszte ubrań i zaczołem robić jej minetke ciocia zaczeła jęczeć i masować sobie cycki ja drugą ręką zoczołem wkładać palce do jej dupci gdy włożyłem 2 naraz zaczeła krzyczeć ( Takkkkk!!!!! Mocniej mocniej !!!! LIż LIż !!!)
Po chwili ciocia głośnio zajęczała i z jej cipki wylały się soczki .
Ciocia wtedy wstała i zaczeła walić mi konia po chwili wypieła się do mnie swoją piękną dupcią i powiedziała:
-Teraz Paweł wepchaj mi go całego . Ale mocno tak żebym tu wyła z rozkoszy .
Jak chciała tak zrobiłem ciocia wyła i krzyczała ( Tak rżnij mnie mocniej i szybciej !!!!!!!!! Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk  Mocniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) I wtedy ciocia doszła poraz drugi jej soczki wylały się na podłoge . Ale ciocia położyła się na plecach i kazała się rżnąć dalej byłem zaskoczony że ma jeszcze siłę ale byłem tak napalony że nawet nieodczówałem zmęczenia i zaczołem ją posówać ciocia znów zaczeła głośno krzyczeć . Byliśmy bardzo spoceni a ciocia była jeszcze cała w spermie . Po jakiś 5 minutach wziołem ciocie na bata ciocia skakała bardzo mocno byłem w siódmym niebie i wtedy powiedziałem cioci że zaraz dojde ale ciocia powiedziała żebym się spóścił w jej cipke kiedy trysnołem spermą w jej cipce ciocia zajęczała z roskoszy . Po kilku sekundach ciocia zrobiła mi loda kutas stał mi jak nigdy i gdy ciocia skończyła kazała mi wstać i wskoczyła na mnie i kazała się rżnąć na stojąco to było coś !!!!!! ( ciocia bardzo krzyczła ).
Po chwili zmieniliśmy pozycje na boczną i zaczołem ładnowć ciotke w dupcie na początku niewchodził cały ale jednym mocny i zdecydowanym ruchem umieściłem go w dupce cioci .Gdy weszedł cały paznokcie cioci wbijały mi się w ręke następnie zaczołem nim poruszać coraz mocniej i szybciej ciocia zaczeła wariować krzyczła ( Takkk kotku daj cioci rozkosz !!!!!!! Bierz mnie ogierku !!!! Mocniej mocniej !!!!!) . Po chwili strzeliłem spermą w cioci dupcie . Widziałem że ciocia niema już siła ale ja zoczołe jeszcze mocniej ją rżnąć ciocia szalała z roskoszy głośnio krzyczła i wyła zaczeliśmy się w trakcie lizać jej włosy był całe mokre od mojej spermy. Ciocia Małgosia miała już dosyć ale błagała mnie jeszcze żebym wystrzelił jeszcze raz do jej cipki krzyczła ( Daj kici mlaczka daj kici mlaczka niech twoje mlaczko będzie we mnie !!!!!!Wejdz we mnie i pchaj mnie z całej siły) jak ciocia prosiła tak zrobiłem zaczołem rżnąć ją z całych sił ciocia tak głośni krzyczła że myślałem że zaraz wystrzeli sokami i tak się stało ale gdy soczki wypłyneły ciocia chciał żebym ją dalej rżną i w końcu cały ładunek wystrzeliłem wprosc do cipki cioci . Na końcu leżeliśmy i odpoczywaliśmy po tym 2 godzinnym sexsie.
Przez reszte tygodnia jebaliśmy się codziennie i co raz nanowo ciocia mnie zaskakiwała .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *