trójkąt z żoną i jej koleżanką- sypialnia

trójkąt z żoną i jej koleżanką- sypialnia

Gdy weszliśmy do sypialni, dziewczyny włączyły muzykę w TV na kanale 4Fan Dance i zaczęły tańczyć, mnie wskazały abym usiadł na taczanie i patrzył, obie zmysłowo poruszały tyłkami w rytm muzyki, całując się przy tym oraz pieścić. Obmacywały się po piersiach, dupciach, cipkach jak dla mnie odstawiały istny szow! ale mnie się podobało, widać było w ich oczach te kurwiki żona wiła się przed nagim ciałkiem Kaski, a ta nie szczędziła jej pieszczot. Mój kutas sterczał juz twardy wiec zacząłem go sobie powoli masować. Gdy Anita to zobaczyła
– ale spermę zostaw dla mnie, chce ją mieć w sobie
– spokojnie kochanie, dbam o to by nie opadł
Kaska popatrzyła na mnie i rzekła
– A to chyba Ci się nie podoba, wiec patrz teraz…
popchnęła moją żonę na łóżko położyły się w pozycji 69 i zaczęły lizać sobie cipeczki.
Stałem za nimi, Anita była wypięta do mnie dupcią, więc pomogłem Kasi gdy ta lizała jej cipcie ja dupkę, a czasami dawałem jej swojego kutasa, aby go na chwilę possała.
Obie jęczały z zadowolenia, pieszcząc się nawzajem. Widziałem ze Kaska dość ostro palcuje moją żonkę, wkładając jej 3 paluszki do bardzo wilgotnej cipeczki.
Zaś moja żona wsuwała jej swojego języczka dość głęboko do środka cipki Kasi. Pierwsza swój orgazm osiągnęła Anita, zaraz po niej Kaska, Ja nie miałem jeszcze zamiaru dochodzić. Zmieniliśmy pozycje Ja z żoną na boczku a Kaśka twarzą do Anity wsunąłem swojego drągala w nią i zaczęliśmy się pieprzyć. Katarzyna trzymała nogę Anity ku górze, abym ja miał lepsze wejście a ona widok. Cipeczka mojej żony była bardzo mokra co dało się słyszeć gdy moje jajka obijały się o nią robiąc „ciap ciap” a po jej udach płynęły soczki, Kasia to czuła i zmieniła pozycję iż lizała jej cipkę a czasem wyciągała mojego huja i obciągała go chwile i znowu nakierowała go na pochwę mojej kochanej żonki. Czułem że już długo nie pociągnę Anita też to czuła
– spuść się we mnie kochany, do pełna…
i wtedy salwa spermy zalała cipeczkę Anity.
– Anita skoro nie chcesz aby Twój mąż zerzną mnie w cipkę, daj chociaż posmakować jak smakuje jego sperma
i wszystko co wypłynęło z Anity Kaska zlizała.
Położyliśmy się w trójkę na łóżku, zmęczeni ale wszyscy szczęśliwi.
Kaska- bo jak dawniej mogła popieścić się z moją żoną,
Anita- do dawno nie widziała Kasi i znowu poświńtuszyły razem,
A Ja- bo zawsze marzyłem o seksie z dwiema kobietami.

Moje dupeczki znowu zaczęły rozmawiać i z tego co powiadała Katarzyna jej życie za granicą było pełne sexu, można by z tego napisać tu opowiadanie. Kasia nie przyjechała do polski na parę tygodni lecz na stałe, szukała mieszkania więc moja kochana zaproponowała aby na ten czas została u nas, mamy jeszcze jeden pokój wolny. Bez chwili wachania się zgodziłem.
Pomyślałem że pewnie jeszcze nie raz będą się zabawiać.

I tak minęło sporo czasu tej nocy, była już powoli 4 nad ranem, Kasia wyszła naga na balkon aby zapalić, widać nie przeszkadzało jej to że może ją ktoś zobaczyć.
moja żona zapytała
– nie jesteś zły że nie pozwoliłam Ci jej przelecieć w cipkę? Ona się nie zabezpiecza bo rzadko uprawia sex z mężczyznami, woli kobiety wiec nie chciałam ryzykować.
– rozumiem kochanie, jej dupcia też była super
– Jeżeli byś jednak chciał to tylko w gumce i przy mnie, Ja chce przy tym być ok?
– ok.

Tyle na dziś, są to moje pierwsze opowiadania. Jeżeli będą wam się podobały, napisze kolejne z fikumiku „moich” dziewczyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *