Trening

Trening

Witam, historia nie wydarzyła się naprawdę.
Od kilku tygodni razem z moją ukochaną chodziliśmy na zajęcia takewondo.
Bawiliśmy się tam super i wbrew temu co niektórzy sądzili to uwielbialiśmy rzucać się o mate. Sprawiało nam to radość. Z zajęć często wychodziliśmy po 21 i zawsze mieliśmy troche czasu dla siebie. Po treningu wchodziliśmy do klatki i troche rozmawialiśmy.
Tego wieczora gdy z Magdą bo tak miała na imię moja dziewczyna powiedziała mi że możemy dłużej zostać w klatce bo jej rodzice mają nocke. Ucieszyłem się. Weszliśmy do klatki i oboje się na siebie rzuciliśmy namiętnie całując. Potem zacząłem macać ją po piersiach. Nie miała dużych ale mnie to nie przeszkadzało.
Całwoaliśmy się tak dobre 5 minut aż w końcu zdiołem swoje ręce z jej piersi, złapałem za uda i podniosłem oraz przycisnąłem do ściany nadal całując. Po kilku chwilach naszej małej przyjemności Magda spytała.
– chcesz to zrobić?
-oczywiście kochanie. Odpowiedziałem
-moich rodziców nie ma w domu ale się troche boję

-będzie dobrze, obiecuję.
Po chwili namysłu wzieła mnie za ręke i zaprowadziła mnie pod drzwi. Weszliśmy do jej raczej małego mieszkania i od razu się na siebie rzuciliśmy. Całując Magda oznajmiła że możemy się razem umyć więc od razu poszliśmy do łaziendo. Zaczeliśmy się rozbierać. Była piękną blondynką o zielonych oczach. Moim oczom ukazały się w końcu jej piękne piersi. Weszliśmy pod prysznic i znów zaczeliśmy się całować. Zacząłem myć jej cycuszki, dupcie i nogi, a Ona zaczeła dotykać mojego penisa i zrobiła mi loda.
– jesteś piękna Magda
-dziękuję że tak myślisz Piotrek.
Po tym nagle zadzwonił telefon. To była mama Magdy. Powiedziała że niestety muszą zostać z jej ojcem dłużej i wrócą dopiero na obiad. Oboję się ucieszyliśmy. Po prysznic nadzy poszliśmy do jej pokoju. Magda oznajmiła
-chce go poczuć w sobie
Po czym położyła się na plecach ukazując swoją piękną muszelkę. Zacząłem ją lizać dotykając jedną ręką jej piersi. Poczułem jak jej cipka staje się mokra. Magda pojękiwała. Było jej dobrze. Zacząłem robić jej palcówkę. W kpńcu powiedziała-wejdź we mnie i nie martw się mam okres niepłodności więc możesz się spuścić we mnie. Włożyłem mojego 15cm penisa w jej mokrą szparkę i zacząłem szybko ruszać. Magda jęczała z rozkoszy. Pchałem i macałem jej cudne piersiątka. W pewnym momęcie poczułem że docnodzę i wpuściłem do jej szparki moją gorącą sperme. Po wszystkim leżeliśmy nadzy jeszcze dobre półtorej godziny. Magda oznajmniła że było cudownie i że to jeszcze powtórzymy. Oboje mieliśmy wtedh 18 lat i Ona była dziewicą a ja prawiczkiem.
C.d.n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *