Szantaż

Szantaż

Poniższe opowiadanie zostało zainspirowane kilkoma filmami porno z Internetu. Powstało jedynie w mej wyobraźni i nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi zdarzeniami.

Na początku cofnę się kilka lat wstecz. Gdy miałem ok 15 lat moim obiektem pożądania została moja mama. Niska kobieta o zaokrąglonych kształtach, zgrabnych nogach i ładnych jędrnych piersiach. W każdej nadążającej się okazji podglądałem ją. Gdy się przebierała w sypialni przy niedomkniętych drzwiach czy przez lufcik w drzwiach od łazienki, gdy brała kąpiel. Za każdym razem mój penis sztywniał, gdy widziałem ją nagą. Często także piła poranna kawę jeszcze w nocnej koszuli, która sięgała jej do połowy ud. Wtedy nie spuszczałem wzroku z mamy czekając na moment, w którym się pochyli, a ja ujrzę jej wypięty tyłek bądź skrawek piersi wystający ze sporego dekoltu w koszuli nocnej.

Pewnej nocy, gdy się obudziłem ok. północy usłyszałem pojękiwania dobiegające z sypialni rodziców. Od razu domyśliłem się, co się dzieje u rodziców. Wyskoczyłem z łóżka i podkradłem się pod oszklone drzwi sypialni rodziców. Drzwi były zamknięte, a w pokoju panowała ciemność. Do moich uszu docierały jedynie odgłosy rodziców uprawiających sex. Pojękiwania mojej mamy sprawiły, że mój penis zesztywniał bardzo szybko. Zacząłem go masować wsłuchany w odgłosy z za drzwi. Nagle usłyszałem glos taty:

– Dobrze Ci?

– O tak… Cudownie… Nie przestawaj. Odpowiedziała mama, dodając jeszcze:

– Skarbie mocniej… Mocniej…

Wtedy nie wytrzymałem napięcia i trysnąłem na drzwi… Pobiegłem po papier toaletowy i po omacku wycierałem zachlapane drzwi. Po czym wróciłem do swego pokoju.

Mijały dni… Miesiące… Lata… Najpierw szkoła średnia, potem studia w innym mieście… Spotykałem się i uprawiałem sex z dziewczynami w zbliżonym wieku do mojego, lecz wciąż w mych fantazjach erotycznych była moja mama. Teraz, jako 24 latek po zakończeniu sesji na uczelni, przyjechałem na wakacje do domu. Tata na okres całego lata wyjechał za granicę, więc w domu przywitała mnie mama.

Upalne dni mijały jeden po drugim, a poranne kawki z mama (która wciąż piła je w nocnej koszuli choć już nie w tej samej co kiedyś) sprawiły że do mojej świadomości powróciły dawne fantazje o mamie. Przy tak pięknej pogodzie grzechem było siedzenie w domu. Więc często wychodziłem na całe dni i noce spotkać się z dawnymi znajomymi z podstawówki bądź szkoły średniej. Bywało często tak, że do domu wracałem nad ranem albo dopiero na obiad kolejnego dnia. Gdy nadszedł piątkowy wieczór, wyszykowany na imprezę wyszedłem z domu mówiąc mamie aby na mnie nie czekała, bo wrócę dopiero jutro. Usłyszałem jedynie:

– Baw się dobrze synku.

Po czym zniknąłem za drzwiami. Tym razem impreza zakończyła się wyjątkowo szybko i już przed pierwszą w nocy byłem w domu. Drzwi otworzyłem bardzo cicho i delikatnie by nie obudzić mojej mamy. Zdejmując buty do mych uszu dobiegł dobrze znany odgłos pojękiwań mamy. Pomyślałem, że zabawia się sama ze sobą pod nieobecność swego męża. Podkradłem się pod drzwi sypialni. Drzwi były lekko uchylone, a pokój rozświetlał blask włączonego telewizora. Uchyliłem mocniej drzwi i to co ujrzałem zaszokowało mnie, a zarazem podnieciło. Moja mama ujeżdżała mojego o 10 lat starszego kuzyna. Poruszała się w górę i dół pozwalając aby jego kutas wchodził cały w jej cipę. Kuzyn zaś rękoma masował i ugniatał jej jędrne piersi. Nie mogłem odwrócić wzroku od mamy. Mój naprężony penis wypychał moje spodenki. Nie wiem dlaczego ale z kieszeni wyciągnąłem telefon komórkowy i zacząłem nagrywać jak mama pieprzy się z innym facetem. Po chwili zaczęła coraz głośniej pojękiwać i wyginać się do tyłu. Domyśliłem się, że zbliża się jej orgazm. Przymknąłem dla bezpieczeństwa troszkę drzwi aby mnie nie dostrzegli, lecz na tyle abym mógł nadal nagrywać film. Nie czekałem długo na jej orgazm. Ciało mamy zaczęło reagować na ogarniające ją spazmy rozkoszy. Nigdy do tej pory nie słyszałem tak potężnych jęków wydobywających się z ust mamy. Gdy orgazm się skończył mama opadła na lóżko. Leżała na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Mogłem sobie tylko wyobrażać jaki gorąc panował w jej cipce. Kuzyn klęczał u boku mojej mamy i szybkimi ruchami ręki doprowadził swego kutasa do wytrysku. Cała jego sperma poleciała na piersi i brzuch jego ciotki. Po tym przymknąłem całkowicie drzwi i szybko wróciłem do swego pokoju. Zanim zasnąłem słyszałem jak mama, a potem kuzyn wchodzili do łazienki. Chwilę później mama pożegnała się ze swym kochankiem i zamknęła za nim drzwi gdy wychodził z domu.

Następnego dnia wstałem na poranna kawę. Piłem ją wspólnie z mamą, która miała na sobie jedynie koszule nocną. Nie zdradziłem się,  że słyszałem i widziałem co mama robiła w nocy. Piłem kawę i rozmawiałem z mamą tak jakby nic się nie stało. Lecz w mojej głowie rodził się diabelski plan…. Po kawce zamknąłem się w swym pokoju i przerzuciłem nocny film z komórki na laptopa. Zaniosłem laptopa do salonu i poszedłem po mamę, która właśnie brała prysznic.

– Mamo, przyjdź do salonu jak skończysz się kąpać, chcę Ci pokazać pewien filmik. Powiedziałem przez drzwi łazienki. Usłyszałem krótkie „ok” po czym wróciłem do salonu. Gdy mama przyszła była owinięta tylko ręcznikiem.

– Poczekaj synku tylko się ubiorę.

– Nie musisz mamo. To nie jest długi film.

Usiadła więc obok mnie poprawiając ręcznik, aby się nie zsunął.

– Pokaż więc co tam masz. Powiedziała zaciekawiona uśmiechając się do mnie. Nie zwlekając włączyłem film i patrzyłem na mamę. Wpatrzona w ekran laptopa ujrzała jak uprawia sex z moim kuzynem. Jej ręce zaczęły drżeć. Na jej twarzy było widać zaskoczenie, zaszokowanie i zawstydzenie.

– Co to jest? Jak? Kiedy? Wyjąkała przerażona mama.

Zasłoniła rękoma twarz, która stała się bardzo czerwona.

– Proszę wyłącz to. Skasuj… Błagała.

– Nie mamo.

– Co chcesz z tym filmem zrobić?

– To zależy od Ciebie. Pokaże go tacie i wstawię na Internet, jeśli nie dasz mi czego chcę.

– Chcesz pieniędzy? Dobrze… zapłacę Ci ile chcesz tylko skasuj go.

– Nie chcę pieniędzy! Chcę abyś teraz wstała i zdjęła ręcznik.

– Co??? Nie… nie mogę tego zrobić, jesteś moim synem.

– Zrób to bo inaczej cały świat zobaczy ten film. Chyba nie chcesz aby ojciec się dowiedział co wyprawiasz, gdy go nie ma w domu.

– Nie nie chcę. Proszę nie pokazuj nikomu tego filmu.

– Więc zrób to co chcę.

Wtedy mama wstała i drżącymi rękoma zsunęła z siebie ręcznik. Zawstydzona zasłoniła dłońmi swe piersi. Miała na sobie jedynie białe majteczki.

– Teraz zdejmij majtki i stój z opuszczonymi rękoma. Chcę Ci się dokładnie przyjrzeć. Dobrze… Teraz stań tyłem do mnie i się pochyl. Mmm cudownie… Zamruczałem . Podejdź do mnie bliżej.

Powoli zbliżała się w moją stronę. Gdy była już wystarczająco blisko czułem jej świeży zapach skóry. Złapałem ją za jędrne piersi i masowałem je i pieściłem tak długo, aż sutki stały sie twarde. Wtedy jedną rękę skierowałem ku dole… Gdy dotknąłem jej różowej cipki, mama aż zadrżała.

– Proszę przestań. Nie rób mi nic więcej.

Spojrzałem na jej twarz, a potem gwałtownie włożyłem dwa palce w jej wilgotna cipę. Była gorąca i wilgotna bardziej niż się spodziewałem.

– Teraz mamo obniżaj się i podnoś tak jakbyś ujeżdżała moje palce…. Tak jakby to był kutas.

Mama zaczęła się poruszać w górę i dół, a moje palce stawały sie coraz to mokre. Z czasem z ust mamy wydobywał się cichy jęk, co oznaczało, że sprawia jej to przyjemność.

– Dość. Powiedziałem wyjmując palce z jej mokrej cipki.

– Zrobiłam co chciałeś. Teraz proszę skasuj film. Wyszeptała mama łapiąc oddech.

– O nie mamo. To dopiero początek. Teraz klęknij przede mną. Czas abyś posmakowała mojego kutasa.

– Nie… Nie chcę. Proszę nie każ mi tego robić.

Lecz mój sztywny penis wyswobodził się już ze spodenek.

– Klękaj i włóż go do swych ust. Ssij go.

Nadal stojąca mama patrzyła raz na moja twarz, raz na mojego penisa. W końcu używając siły sprowadziłem mamę na kolana. Na poczatku stawiała opór, aby wziąć go do buzi. Lecz ja nie odpuszczałem. Wciąż napierałem penisem na jej usta, aż w końcu wszedł cały do jej buzi. Złapałem mamę za włosy i poruszałem jej głową tak, aby ssała moją twardą pałę. Od czasu do czasu dociskałem jej głowę tak, aby mój cały kutas znalazł się w jej buzi. Przy każdym takim włożeniu mama zaczynała się krztusić, więc po chwili wyjmowałem go z jej ust dając mamie złapać oddech. Po czym znów zaczynała go ssać.

Robiła to tak dobrze, że zacząłem postękiwać. Czułem, że niedługo dojdę. Przyśpieszyłem więc ruchy i po chwili gorąca sperma wypełniła całą buzię mamy. Wyciągnąłem wtedy swego kutasa mówiąc:

– Połknij wszystko!

Mama pokręciła przecząco głową, lecz swą dłonią zacisnąłem jej szczękę tak aby nie mogła jej otworzyć i wypluć białego płynu. W końcu mama zmuszona była połknąć zawartość, aby móc zaczerpnąć powietrza. Wtedy wstałem i wychodząc z pokoju powiedziałem:

– Dobrze się spisałaś mamusiu. Mam nadzieje, że następnym razem też tak grzecznie wykonasz moje polecenia.

Mama wciąż klęcząc nago spojrzała na mnie przerażonym wzrokiem, lecz nie potrafiła wydobyć z siebie żadnego zdania. Ja zaś zamknąłem się w swym pokoju i zacząłem szykować się na kolejną imprezę. Gdy już miałem wychodzić spojrzałem na mamę już ubraną i siedzącą w kuchni. Gdy mnie dostrzegła, wstała i podeszła do mnie niepewnie.

– Synu… Zaczęła cicho. Proszę skasuj film. Przecież zrobiłam co chciałeś.

Wyciągnąłem rękę ku mamie i zobaczyłem, że zadrżała. Objąłem ją w pasie i pocałowałem w policzek. A potem szepnąłem jej do ucha:

– Nie martw się mamusiu… Nikt nie zobaczy tego filmu tak długo jak będziesz robić wszystko czego chcę.

Po tych słowach moja dłoń powędrowała na jej pośladek. Ścisnąłem go a potem bez słowa wyszedłem z domu. Cdn…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *