Syn

Syn

To się wydarzyło na prawdę
Jestem wysoką brunetką i mam córkę która ma 20 lat i syna który ma 18 lat.
Pewnego dnia zobaczyłam moje nagie zdjęcia z łazienki u syna na kompie zrobione z ukrycia. A następnie on mi je pokazał na stronie internetowej. To był szok dla mnie!!!
Tego samego dnia nakryłam go na masturbacji ale w moje stringi i w stanik.
Kilka dni temu gdy męża nie było w domu bo był w delegacji ja zostałam sama z dziećmi w domu. Tej nocy położyłam się spać i byłam ubrana tylko w krótką koszule nocną, gdy już zasypiałam otworzyły się drzwi do pokoju. To był mój syn, myślałam że przyszedł się przytulić tak jak to robił czasami. Tylko przytulić, ponieważ on zawsze mówił, że ja mam duże, ładne cycki( podobały mu się). Tak ja mam rozmiar 85E.
Ja tak myślałam, że on chce się tylko przytulić ale mój syn położył się obok mnie i się tulił do moich pleców. I tak było. Gdy już zasnęłam prawie on podwinoł mi koszulkę nocną następnie spuścił się na mój tyłek i koszulkę. Dlaczego to zrobiłeś Pytałam go. Ty mnie mamo podniecasz. ( Odpowiedział ). A czym cię podniecam ? Mamo ty masz takie duże, ładne cycki, podobają mi się i twój stanik jest śliczny i taki duży a po za tym ty tego chciałaś
( odpowiedział).
Nie ( odpowiedziałam ). Ty jesteś moim synem.
Nie wiem co powinnam zrobić teraz? A po za tym on się spuszcza w moją bieliznę.
Pomóżcie Proszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *