Sex z kochaną mamą

Sex z kochaną mamą

Nazywam się Dawid, mam 16 lat, moja mama nazywa się Małgorzata, ma długie czarne włosy jest niska i szczupła, ma duże okrągłe piersi i kształtny tyłeczek. Tata oszedł od nas jak miałem 5 lat. Pewnego wieczoru mama zabrała się za co tygodniowe sprzątanie mieszkania. Było około godziny 20:00 mama myślała że śpię lecz tylko cicho grałem na kompie. Mama była ubrana w rozciągniętą koszule nocną sięgającą jej do kolan i czerwone stringi które zresztą było widać bo prześwitywały przez koszulę. Mama odkurzała górne półki i ledwo dosięgała. Ja zmęczony graniem chciałem pójść do kuchni zjeść kolację schodząc po schodach przechodziłem obok pokoju mamy. Wtedy zauwarzyłem jak mama stawała na palcach w celu sprzątania górntch półek moim oczom ukazały się piękne pośladki chwile popatrzyłem i poszedłem dalej. Będąc w kuchni dochodziły mnie dzwięki pojękiwania kobiety. Zajrzałem do mamy po cichu i zobaczyłem jak mama oglądała filmy porno. Tym co zobaczyłem na ekranie podnieciłem się niesamowicie. Miałem ochotę na seks więc odszedłem do mamy tak aby mnie nie usłyszała i złapałem ją za uda. Mama podskoczyła i zaczeła się tłumaczyć ale przerwałem jej że chcę tylko pooglądać z nią. Siedzieliśmy pare minut i zerknąłem jednym kątem oka na mame i zobaczyłem jej stwardniałe sutki. Jedną ręką lekko dotykała się po kroczu. Po chwili zobaczyłem jak mama patrzy na mojego członka, mama powiedziała:
Dawidku przytulisz mnie brakuje mi męskości.
Więc objąłem mame jedną ręką głaszcząc ją po brzuchu. Jeździłem ręką w dół i góre ci chwila dotykałem palcem piersi mamy. Po 5 minutach zatrzymałem ręke pod piersią mamy, pomyślałem że czas zrobić pierwszy krok. Powolutku wjerzdżałem dłonią na pierś i w końcu dotknęłem dwoma palcami sutka mamy spojrzałem na nią a ona na mnie i powiedziała:
Jak chcesz to możemy się zabawić, raz na jakiś czas można popełnić błęd świadomie.
Wtedy złapałem jej cycka a ona wsunęła mi ręke pod spodenki.
Zdjąłem jej koszule i zobaczyłem duże cycki odrazu zabrałem się za ssanie ich mama zaś bawiła się moim kutasem. Zaraz po tym zjechałem ręką w jej majteczki i masowałem jej piczke palcami później zdjąłem jej stringi i lizałem delikatnie jej cipkę.
Wpychałem język jak najgłębiej wkońcu mama wyjeła mi kutasa ze spodenek i zaczeła muskać go językiem po czubku. Po 2 minutach wzięła go do buźki patrząc na mnie z dołu ssała kilka chwil i po paru minutach spuściłem cały ładunek jej w usta mama połknęła sperme i wstała położyła się na plecach rozłożyła szeroko nogi i kazała się ostro rżnąć. Zrobiłem jak kazała i wpychałem go coraz głębiej i szybciej drugi raz doszłem i spuściłem się jej na brzuch mama rozmazała to ręką a później ją wylizała ja w tym czasie zadowoliłem ją ręką i wypłyneły jej soczki szybko je zlizałem i połknęłem to. Mama powiedziała żebyśmy zapomnieli o całej sprawie i poszli do łużek.
KONIEC (to nie zostało wymyślone)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *