Sesja Fotograficzna

Sesja Fotograficzna

Mam 16 lat i jestem modelem. Pewnego dnia pojechałem na sesję zdjęciową. Miała ona odbyć się w małym apartamencie w bloku na obrzeżach Warszawy. Zapukałem do drzwi. Otworzyła mi piękna dziewczyna. Była bardzo młoda. Zapytała mnie?
– Cześć, jestem Kaja! Ty musisz być Michał?
Odpowiedziałem że tak i weszliśmy do środka.
– Tam jest studio – wskazała na pokuj z rozwieszonym białym tłem na ścianie. – Torbę połóż na stole i wyjmij z niej ubrania. Ja zaraz przyjdę, tylko wezmę aparat i się przebiorę. Zrobiłem jak kazała. Kiedy wyjmowałem ostatnią parę spodni Kaja wróciła. Była ubrana w króciutką, niebieską sukienkę, przez którą prześwitywały jej sutki. Obejrzała ubrania i kazała ubrać mi się w czarną koszulkę, białe spodnie i czarne skarpetki. Rozebrałem się do bokserek i założyłem wybrany komplet. Zacząłem pozować na białym tle, a Kaja robiła mi zdjęcia. Po paru minutach zmieniliśmy ubiór. Tym razem czarna koszulka bez rękawów i czarne szorty. Kaja co chwilę pochwalała moje ciało. Zaczęliśmy rozmowę. Dowiedziałem się, że Kaja ma 19 lat i nie dawno skończyła liceum. Zrobiliśmy sobie krótkią przerwę. Znowu się przebrałem. Tym razem Kaja wybrał białe szorty i kazała mi zdjąć bluzkę. Miałem pozować na leżące. Kaja usiadła tak na ziemi, że mogłem pomiędzy nogami zobaczyć jej czerwone majteczki. Pochwaliła mój sześciopak.
– Dobra, wyszło super, ale mam do ciebie jeszcze jedną sprawę.
Milczałem.
– Chciała bym zrobić ci akty.

Pomyślałem przez chwilę i doszedłem do wniosku, że nie mam nic przeciwko. Podszedłem bliżej Kaji i rozebrałem się do bokserek. Zdjąłem bieliznę, a jej oczom ukazało się moje przyrodzenie. Kazała mi stanąć i pozować. Po długo ciągnącej się chwili powiedziała.
– Chciała bym zrobić zdjęcia jak ci stoi.
Kaja delikatnie zsunęła sobie ramionczka sukienki, która po chwili zleciała na podłogę. Moim oczom ukazały się piękne, duże piersi.
– Może to wystarczy.
Mój penis zaczął twardnieć. Stanąłem na białym tle, a Kaja wzięła do rąk aparat. Zrobiła mi pare zdjęć, po czym odłożyła sprzęt i podeszła do mnie. Była trochę niższa ode mnie. Objęła mnie rękami i zzaskoczenia pocałowała w usta. Poczułem jej języczek na swoich wargach. Nasze języki się spotkały i zaczęły wariować. Poczułem jak jedną ręką dotyka mojego penisa. Rozłączyliśmy się. Kaja zdjęła czerwone majteczki. Jej cipeczka była ładnie wygolona.
– Michał, jesteś wspaniały.
Ukucnęła i wzięła mojego penisa do ust. Zaczęła delikatnie lizać go języczkiem. Wyjęła go z ust i jeszcze raz oblizała po czym wstała i przytuliła mnie. Przenieśliśmy się na kanapę. Położyłem ją i rozszerzyłem jej uda. Delikatnie i powoli wbiłem swojego penisa w jej cipke. Kaja głośno jęknęła. Wbiłem go głębiej. Z jej dziurki zaczęły wypływać soki. Ruchałem ją szybko. Wyszedłem z niej, a jej orgazm wytrysnął na mnie. Położyliśmy się w pozycji 69 i wylizałem jej cipkę. Czułem, że zaraz dojdę. Wystrzeliłę porządną dawkę spermy do jej gardła, co połknęła z chęcią. Byliśmy tak zmęczeni, że leżeliśmy na sobie i czekaliśmy. Po długiej chwili odpoczynku. Jeszcze raz pocałowaliśmy się, ubrałem i pożegnaliśmy jeszcze jednym całusem. Wsiadłem w pociąg i odjechałem do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *