Seks z ciotką i mamą

Seks z ciotką i mamą

Jestem Paweł. Mając 15 lat mieszkałem w dużym mieście. Mojej rodzinie powodziło się dobrze, ponieważ ojciec lat 37 był marynarzem, a matka Ewa lat 36 lekarzem ginekologiem z własną przydomową praktyką. Jedynym mankamentem był brak ojca, który cały czas był na morzu. Wiedliśmy życie spokojne i monotonne.
Byłem dziwnym chłopakiem, nie oglądałem filmów porno, gazetek, stron internetowych, nie potrafię powiedzieć dlaczego. Czasami się onanizowałem. Tak było aż do czasu. Zaczęło się lato i ojciec jak zwykle 1 sierpnia wypłynął w półroczny rejs. Pewnego wieczoru siedziałem w domu, jedząc z matką kolację, gdy ona powiedziała, iż musi się wykąpać, co uznałem za rzecz oczywistą i poszedłem do swojego pokoju. Łazienka była naprzeciwko mojego pokoju. Nie wiem czemu matka przez przypadek nie zamknęła drzwi łazienki, czego wynikiem stało się, iż pierwszy raz zobaczyłem moją matkę nagą.
Siedząc na łóżku widziałem jej odbicie w łazienkowym lustrze. Widziałem jak ściągą koszulkę, spodnie, koronkowy stanik i stringi. Stringi, o których noszenie nigdy bym jej nie posądził. Nigdy nie myślałem o niej jako o obiekcie seksualnym. Doznałem potężnego wzwodu i zacząłem się onanizować. Wytrysk, nad którym nie zapanowałem, pochlapał całe moje podbrzusze, brzuch i uda, czego wynikiem była konieczność kąpieli. Poczekałem, aż mama wyszła z łazienki i poszedłem się wykąpać. Leżąc nagi w wannie miałem nadzieję, iż ona wejdzie po coś, czego zapomniała, gdyż często tak robiła, co mnie nie krępowało, bo była lekarzem. Jednak tak się nie stało. Wytarłem się i gdy chciałem się ubrać dostrzegłem leżącą damską bieliznę: pończochy, stanik, majtki itd. Podnieciłem się niesamowicie i zacząłem się w nią ubierać.
Gdy już się ubrałem stała się rzecz straszna, otworzyły się drzwi, w których stanęła matka. Popatrzyła i jedyne co powiedziała to chodź do pokoju, więc poszedłem. Podniecenie mieszało się ze skrępowaniem i wstydem. Mama spokojnie powiedziała:
– Siadaj na łóżku to porozmawiamy.
Nabrzmiały chuj co chwila wyskakiwał spod stringów i ukazywał się oczom mamy.
– Obserwuję cię od dawna i wiem iż zrobiłeś to pierwszy raz – powiedziała – wiem, że nawet nie walisz konia.
Jej bezpośredniość mnie zaskoczyła. Czy mnie podglądasz?
– Dzisiaj pierwszy raz przez przypadek – odpowiedziałem – jesteś śliczną kobietą, mamo, przepraszam.
– Dziękuję, chcesz zobaczyć mnie całą nagą, łącznie z rozwartym, gorącym kroczem?
Nie odpowiadając uciekłem do pokoju. Gdy przyszła, leżałem nadal w damskiej bieliźnie i masowałem członka. Gdy weszła i zobaczyła co robię, powiedziała, abym nie przestawał, to mi pomoże. Położyła się koło mnie i kazała mi go wyciągnąć z majtek i delikatnie masować palcami. Nagle powiedziała dość, kazała mi ściągną bieliznę, ubrać się normalnie i iść spać. Tak też się stało.
Następnego dnia jakby nic się nie stało: zostawione śniadanie, kartka z tym co mam zrobić. Sprzątając w pokoju rodziców uderzyłem przypadkowo odkurzaczem w boczną ściankę mebla, która odpadła. Jak się okazało, nie odpadła, tylko przesunęła, gdyż była to tajna skrytka moich rodziców. Filmy, wibratory itp. Słysząc zamek szybko ją zamknąłem i powróciłem do sprzątania. Mama najnormalniej powiedziała cześć, i przypomniała mi, że dzisiaj wtorek, i gdy skończy pracę mam jej pomóc sprzątać w gabinecie i że robocze ciuchy położy w swoim pokoju. Około ósmej poszedłem po ciuchy i mnie zatkało. Te ciuchy to komplet czerwonej bielizny i fartuszek sprzątaczki. Ubrałem się i poszedłem. Ona czekała.
– Nim posprzątasz, muszę zrobić ci badania, rozbierz się do naga – powiedziała – i połóż się na fotelu ginekologicznym.
Jak się położyłem, ona ubrała rękawiczki i zaczęła dotykać mojego fiuta.
– Pobiorę spermę do analizy, jako matka chcę, abyś miał dzieci – mówiła waląc mi konia i gdy się spuściłem, zbierając nasienie do probówki.
– Muszę sprawdzić twoje gruczoły wewnętrzne i dlatego muszę ci zrobić lewatywę, zejdź i wypnij pupę.
Posłusznie zszedłem i wypiąłem pośladki, pomiędzy które ona wprowadziła dosyć gruby wężyk.. Po chwili siedziałem już na klopie i tryskałem kałem, poczym powtórzyłem to jeszcze trzy razy nim skończyła. Ciepłą gąbką umyła mi odbyt i zaczęła badać. Wprowadziła rozwieracz i jakieś dziwne przyrządy. Zabolało.
– Mamo, boli – powiedziałem
– Przepraszam, już je wyciągam, zbadam cię ręką.
Wprowadziła mi do dupy 1,2, 3 palce i zaczęła nimi kręcić z rozkoszą. Ja pojękiwałem i powiedziałem, że jak nie przestanie, to będę miał orgazm. Wyciągnęła palce i powiedziała, że musi jeszcze pobrać mój mocz do analizy. Ściągnęła rękawiczki, podała mi litrowy słoik i kazała do niego nasikać. Nasikałem, a mama powiedział że to już koniec badań na dzisiaj. Posprzątaliśmy i poszliśmy do domu, gdyż gabinet był w piwnicy. Spytała mnie, czy nie chcę się wykąpać, bo ona idzie do wanny. Posłusznie poszedłem i po chwili siedziałem z nią w wannie. Gdy już się umyła i ja też mama powiedziała, że musi jeszcze ogolić włosy. Patrzyłem jak goli nogi, i myślałem że to koniec, lecz ona stwierdziła iż ogoli jeszcze łono.
– Lubię mieć czasami wygoloną cipkę, podnieca mnie to, gdy się masturbuję. A ci się podoba?
– Tak – odpowiedziałem.
– Wiesz, myślę, że ciebie też ogolę – zaśmiała się – wstawaj i siadaj na skraju wanny.
Myśląc, że to żarty, tak zrobiłem, lecz po chwili mama zgrabnie nożyczkami przycinała moje włosy łonowe. Po skróceniu ich posmarowała je kremem do golenia. Nie byłem w stanie zaprotestować. Każdy ruch maszynki powodował, iż mój chuj stawał się coraz bardziej odkryty.
– Teraz jajka, obiecuję, że będę ostrożna.
Po 5 minutach byłem łysy jak dziecko. Zaskoczył mnie fakt, iż w czasie golenia mama ani razu nie dotknęła mojego członka, ani razu go nie popieściła. Wytarliśmy się i poszliśmy do jej sypialni. Gdy wchodziliśmy do sypialni. usłyszałem dzwonek do drzwi. Do drzwi? Dźwięk spowodował. iż otworzyłem oczy. Byłem we własnym łóżku, a to wszystko okazało się tylko snem. Nigdy nie miałem ani takich snów, ani marzeń, nie interesował mnie seks.
Wstałem. Mama krzątała się po kuchni i zawołała mnie na śniadanie. Wszedłem do kuchni i zaniemówiłem patrząc na nią. Obcisła koszulka opinała jej wielki biust, a króciutka spódniczka ledwo zasłaniała pośladki. Mając ją przed oczami, a marzenia senne w pamięci, z ledwością zjadłem śniadanie, i gdy wyszła, natychmiast zwaliłem konia. Od tego momentu postanowiłem spełnić senne marzenie, które opisałem w komputerze. Gdy mama wróciła z pracy niby przypadkiem oglądałem ją, jak się przebierała. Lecz nie ściągnęła bielizny, tylko spodnie i bluzkę, ale to już coś. Aby ochłonąć, poszedłem na spacer. Gdy wróciłem do domu, ona siedziała przy komputerze, z którego często korzystała, i opracowywała swoje dokumenty. Stwierdziła, że kończy i zawołała mnie do siebie i kazała zrobić kolację. Jej ton mnie zaskoczył. Po kolacji poszliśmy oglądać film. Po 15 minutach mama podeszła do szuflady i wyciągnęła z niej kartki papieru, które mi podała. To był wydruk mojej fantazji, której nie zabezpieczyłem. Pierwsza fantazja i od razu wpadka.
– Co to jest? – zapytała.
– Dziś w nocy miałem pierwszą fantazję seksualną, postanowiłem ją opisać, przykro mi.
– Przykro to ci dopiero będzie, od dzisiaj robisz tylko to co ci każe. A teraz do wanny umyć się. I nie zapomnij założyć czystej bielizny, którą zaraz przyniosę z prania.
Wymyty poszedłem do pokoju po bieliznę i zaskoczony stwierdziłem że na łóżku leży tylko damska bielizna.
– Jak się ubierzesz, to przyjdź – usłyszałem.
Ubrałem więc pończochy i pas, stringi i stanik i poszedłem do pokoju.
– Dzisiaj śpisz ze mną – powiedziała spod kołdry – jednak najpierw zrób dla mnie striptiz.
Zacząłem przed nią tańczy, rozbierając się. Tańczyłem tak około 10 minut masując, stojącego kutasa.
– Nim skończysz, chcę, abyś się spuścił na moje gacie – nakazała mama, a ja wykonałem to posłusznie. – A teraz zliż spermę z majtek.
Patrząc na nią końcówką języka zlizywałem własne nasienie z jej majtek.
– Chodź do łóżka, mam dla ciebie nagrodę – powiedziała odkrywając swój nagi, olbrzymi biust z bordowymi, nabrzmiałymi sutkami.
Jednak zamiast pieścić jej biust usłyszałem:
– Zacznij od pieszczenia tego, co na dole – powiedziała i pokazała mi palcem pod kołdrę.
– Oczywiście, jak mama każe – odpowiedziałem podniecony.
Odkryła całe swoje ciało. Jednak zamiast ślicznie przystrzyżonej cipki, moim oczom ukazała się przymocowany do majtek sztuczny kutas. Zaskoczony, nie wiedziałem co zrobić.
– Liż dziwko – usłyszałem i już wiedziałem co robić.
Obciągałem tego sztucznego kutasa, pieszcząc często jej kroczę przez majtki.
– Synku, wiesz co ci teraz zrobię?
– Nie wiem, mamo.
– Więc odwróć się i wypnij dupsko.
Przestraszony klęknąłem i wypiąłem w jej kierunku pośladki. W międzyczasie ona wstała i przyniosła z łazienki oliwkę do ciała, którą posmarowała mi odbyt. Nagle poczułem, jak jeden palec wślizguję mi się do dupy i zaczyna się wsuwać i wysuwać. Do tak przygotowanego otworu dolała jeszcze trochę oliwy i wsunęła sztucznego chuja. Poczułem ból i aż jęknąłem, gdy wsunęła się do końca. Po 5 minutach rżnięcia stwierdziła że teraz weźmie mnie na jeźdźca. Podczas gdy ja nadziewałem się na sztucznego fiuta, ona waliła mi konia. Po chwili wytrysnąłem na jej brzuch i biust. Kazała mi zejść.
– To koniec na dzisiaj – stwierdziła – najpierw jednak zliż ze mnie swoją spermę. Od jutra zaczniemy twoje wychowanie seksualne od nowa.
Przytuliła się do mnie i usnęliśmy. Obudziłem się rano przytulony do jej cycka. Ośmielony postanowiłem possać jej brodawkę. Gdy tak ssałem usłyszałem jej głos:
– Wolałabym abyś polizał mi cipę.
Zachłannie lizałem jej cipkę i odbyt, wsuwając jej jednocześnie palce w oba otwory. Po chwili jej ciało zadrżało, miała orgazm.
– Starczy, muszę się umyć, zjeść śniadanie i iść do gabinetu. Przyjdź do gabinetu około 15, tylko się ubierz porządnie.
Przed 15 zacząłem się ubierać, i już miałem iść do gabinetu, gdy usłyszałem dzwonek do drzwi. Spojrzałem przez wizjer. No tak, całkowicie zapomnieliśmy, że dzisiaj ma przyjechać siostra bliźniaczka mojej mamy. Szybko założyłem spodnie i koszulkę, aby zakryć damską bieliznę i wpuściłem ciocię do środka.
– Cześć – usłyszałem.
– Część ciociu, zaraz pójdę po mamę do gabinetu.
Natychmiast zbiegłem po schodach. Gdy wszedłem do gabinetu mama leżała na fotelu ginekologicznym i pieściła sobie pipkę.
Gdy mnie zobaczyła krzyknęła :
– Liż.
– Mamo dzisiaj wtorek, zapomnieliśmy ze przyjeżdża ciocia.
Mam skoczyła jak oparzona, ubrała się i poszliśmy na górę.
Zdenerwowany chodziłem po mieszkaniu wiedząc iż z mojej edukacji nic nie będzie. I to przez dwa tygodnie, bo na tyle przyjechała ciotka. Ciotka spała z mamą w jej łóżku, a ja u siebie. Jakież było moje zdziwienie, gdy pierwszej nocy przechodząc koło pokoju mamy usłyszałem dochodzące stamtąd jęki. Przecież spały tam obie. Przez okno mojego pokoju wyskoczyłem na balkon, z którego przez szczeliny w żaluzjach obserwowałem, co się dzieje w pokoju.
Mama i ciocia siedziały na fotelach i z zaciekawieniem oglądały film porno. Film less, w którym dziewczyny sikały na siebie, jednocześnie liżąc swoje pizdy. Gdy skończyła się ta scena, matka i ciotka wyłączyły film i najzwyczajniej w świecie poszły spać, a ja cichutko wróciłem do pokoju i usnąłem.
Ranek jak i cały dzień minął zwyczajnie, poza tym, iż podglądałem przebierającą się ciotkę. Miała równie wspaniałe ciało jak i jej siostra. Wieczorem zakradłem się znowu na balkon, lecz tym razem nic się nie działo, więc poszedłem spać. Trzeci dzień pobytu cioci rozpoczął się od obudzenia mnie przez mamę.
– Anka poszła do sklepu, chce zobaczyć, jak się masturbujesz i zjadasz własną spermę.
Jak oszalały zacząłem masować mojego członka, i po kilku ruchach na mojej dłoni znajdowała się sperma, którą zachłannie zlizywałem. Gdy już wszystko zlizałem mama wyszła z pokoju nic nie mówiąc.
Dzień minął spokojnie, a wieczorem znów zakradłem się na balkon. Tym razem oglądały dalszą część filmu, a ja razem z nimi. Scena rozpoczęła się w sklepie, gdzie 2 panie po 40 spotkały się na zakupach. Po zakupach przeniosły się do domu jednej z pań. A potem wiadomo. Po wszystkim zsikały się na siebie. Niesamowicie podniecony wróciłem do pokoju, założyłem damską bieliznę i spódniczkę, poczym wróciłem na balkon. Rozpoczynała się kolejna scena. Chciałem się przesunąć, aby lepiej widzieć i w tym momencie przewróciłem stojącą obok doniczkę, która potłukła się z hukiem. Otworzyły się drzwi balkonowe w których stanęła mama i powiedziała, żebym wszedł. Ciotka moim widokiem była zaskoczona, lecz bardziej wyglądała na zadowoloną.
– Przepraszam ale nie mogłem się opanować, kiedy zobaczyłem film który oglądacie.
– Dobrze, siadaj, ale jak już jesteś to musisz coś dla nas zrobić. Anka, co byś chciała zobaczyć?
– Nie wiem – powiedziała ciocia – może pokażesz nam, co robi podniecona, tańcząca dziewczyna?
Tańcząc ściągnąłem z siebie sukienkę. Następnie cały czas się pieszcząc położyłem się na łóżku, i rozbierałem się dalej. Kiedy już byłem nagi, podszedłem masując chuja i ściskając pośladki najpierw do ciotki, a potem do mamy. W międzyczasie ciocia wstała, wyciągnęła z torby wibrator, który mi podała. Wiedziałem ,co mam z nim zrobić. Nabrałem palcami krem ze stojącego na stole ciasta, i odwróciłem się plecami do mojej widowni. Nachyliłem się, nasmarowałem odbyt kremem, wodziłem wibratorem po dupie, aż raz energicznie włożyłem go do środka. Mój jęk bólu i rozkoszy zmieszał się z jękiem zachwytu obu pań. Ruszałem nim bardzo energicznie.
– Podobało ci się to, co widziałeś na filmie? – zapytała mama.
– Tak, bardzo mi się podobało.
– Cóż skoro ci się podobało, trzeba by zrealizować twoje marzenia. Co ty o tym myślisz Aniu? – zapytała siostry.
– Masz rację. Chodźmy do łazienki.
Poszliśmy do łazienki. Mi kazały wejść do wanny, z której przyglądałem się jak siostry rozbierają się wzajemnie, delikatnie się pieszcząc, czego nie robiły na pewno po raz pierwszy. Miały wspaniałe ciała. Piękne olbrzymie cyce z wspaniałymi brodawkami, uwydatnione wzgórki łonowe. Tyle że ciocia była przystrzyżona, a mama ogolona.
– Zatkaj wannę korkiem, kucnij, my wejdziemy do ciebie – powiedziała Anka.
Gdy weszły, ujrzałem przed oczami dwie wspaniałe pipy.
– Przytul usta do mojego krocza – nakazała mama.
Tak zrobiłem, a po chwili do moich ust popłynął złoty deszcz. Spływał po moim ciele pieszcząc moje ciało. Gdy mama skończyła, byłem bliski orgazmu, o czym moim paniom powiedziałem. Kazały mi wstać i powiedziały że przeżyję najlepszy orgazm w życiu. Poczułem, jak do dupy wciskają mi się palce mamy, a mój fiut ląduję w rękach cioci, a następnie w jej ustach. Gdy byłem bliski wytrysku, ścisnęła go ona mocno, dzięki czemu oddaliła wytrysk o parę chwil. Lecz sytuacja, palce mamy i usta cioci spowodowały że krzyknąłem, i tyle że ciotka zdążyła go wyciągnąć z ust, a ja tryskałem na jej wielki biust. Orgazm był naprawdę gigantyczny, długi, nadal stymulowany palcami mamy. Gdy już stwierdziły, że nic ze mnie nie wycisną, Anka nakazała mi zlizywać nasienie. Nim jednak to zrobiłem, mama polała to wszystko odrobinką moczu. Lizałem biust, własne nasienie, starając
się dać ciotce jak najwięcej przyjemności, pomagając ręką, którą masowałem jej krocze. Na plecach poczułem pocałunki, odwróciłem się i zacząłem całować się i pieścić z mama. W odwecie za opuszczenie jej ciotka wstała i zalała nas strumieniem gorącego, słonawego moczu, co mama skwitowała orgazmem. Chwilę potem orgazm przeszył ciało cioci. Na zakończenie ja postanowiłem sprawić im złoty deszcz. Włożyłem członka do ust Ani, powolutku sikałem, aby za chwile zmienić usta na usta drugiej uczestniczki zabawy. Siostry całowały się w potokach moczu. Gdy skończyłem, umyliśmy się i poszliśmy spać. Obudziłem się szczęśliwy, od tego dnia moje życie nabrało innego wymiaru. Ale o tym innym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *