Rozkoszne dymanie

Rozkoszne dymanie

Moja najlepsza koleżanka poderwała strasznie seksownego faceta. Magda już po kilku dniach odkryła, że Michał ma wielkiego kutasa. A do tego jeszcze doskonale wylizuje nie tylko pizdę, ale i kakaowe oczko. Ponieważ była dobrą przyjaciółką postanowiła podzielić się ze mną swoją zdobyczą. Zabawa z Michałem była bardzo rozkoszna. Chłopak wylizał mi cipkę, a potem podstawił do ssania swoją twardą pałkę.
Obciąganie to moja specjalność, więc nieźle go nakręciłam ustami i językiem. Michał dopadł szybko do mojej muszelki i załadował w nią swojego drągala. Przez kilka minut rżnął mnie na maksa. Potem usiadłam na nim i zaczęłam go ujeżdżać. Po chwili to on leżał na mnie i atakował moją pizdeczkę ostrymi pchnięciami bioder.
Pracował ostro aż do spustu, po którym padł zmęczony na łóżko.
Następnego dnia wysłałam koleżance e-maila, że ma naprawdę wspaniałego narzeczonego.Po tygodniu zapragnęłam przeżyć z Michałem coś wyjątkowego. Chciałam żeby zerżnął ostro mój tyłek. Moja koleżanka nie od razu zgodziła się po raz drugi „wypożyczyć” mi swojego faceta, ale gdy jej obiecałam, że następnym razem pobzykamy się w trójkącie, Magda sama zadzwoniła do Michała i umówiła nas. Facet mojej kumpeli ma ogromnego kutasa, więc bałam się, że może mnie troszkę boleć analne dymanie.
Uklękłam na podłodze wypinając dupcię i oparłam się cyckami na łóżku. Michał musiał zejść do parteru, żeby zapakować mnie od tyłu. Przykucnął i wsadził mi kutasa trzymając ręce na moich ramionach. Poczułam go głęboko w tyłku. Tylko przez chwilę bolało. Było naprawdę cudownie. Opierałam się głową o łóżko, więc ręce miałam wolne. Sięgnęłam do tyłu. Jedną ręką gładziłam go po jądrach, a drugą zaczęłam masować sobie łechtaczkę.
Jęczałam z twarzą wtuloną w poduszkę. Krzyczałam, żeby robił to szybciej. Michał sięgnął ręką do mojej cipki i sam zaczął mnie masować. Przez chwilę robił to na zmianę. Najpierw kilka pchnięć, potem krótka przerwa i ostre drażnienie palcem łechtaczki. Po kilku kolejnych ostrych pchnięciach wytrysnął do środka, a ja przeżyłam bajeczny orgazm. Po dłuższej chwili poczułam jak sperma wycieka mi z tyłka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *