Rodzinny seks

Rodzinny seks

Mam na imię Wojtek. Moja historia zaczęła się 5 lat temu, gdy miałem 25 lat. Poznałem wtedy moją obecną żonę Anię. Anka jest niską, przysadzistą blondynką z dużym biustem (rozmiar DD) i uwielbia się kochać. W tamtych czasach robiliśmy to często i w każdym zakątku naszego mieszkania. Szczególnie lubiliśmy pozycję na jeźdźca, kiedy obejmowałem ją za pośladki, a ona galopując na moim kutasie wkładała mi do buzi swoje duże brązowe sutki.
Na początku naszej znajomości Anka zaprosiła mnie do swoich rodziców, którzy mieszkali w innym mieście. Pojechaliśmy tam w lecie i moja przyszła żona przedstawiła mi swoją mamę – Wandę, tatę – Stefana i starszą siostrę – Gosię. Od razu spostrzegłem, że kobiety w tej rodzinie są urodziwe. Mama była trochę wyższa od Anki, dość korpulentna z wielkim biustem (chyba EE) a Gosia, najwyższa z nich, miała niezły tyłeczek i biust troszkę mniejszy. Teść był postawnym dobrze zbudowanym mężczyzną. Po obiedzie usiedliśmy do podwieczorku i przy lampce wina rozmawialiśmy o wszystkim. Dowiedziałem się, że mama ma 55 lat, tata 60 a Gosia 30 i niedawno się rozwiodła. Rodzice chwalili swoją 25-letnią córkę Anię i gratulowali jej wyboru, ponieważ bardzo im się spodobałem.
Wieczorem mój przyszły teść wyszedł do łazienki, żeby napalić w piecu, ponieważ mieszkali w starym budownictwie i kąpać można było się po nagrzaniu wody w starym bojlerze. Po pół godzinie usłyszeliśmy plusk wody lejącej się do wanny i wtedy Wanda powiedziała coś, co mnie bardzo zdziwiło i podnieciło.
– Tata będzie się dzisiaj kąpał pierwszy. Która z was dziewczynki mu pomoże?
– Ja pójdę – zdecydowała Gosia i wyszła.
Popatrzyłem z niedowierzaniem na Ankę.
– Musisz wiedzieć – wyjaśniła mi moja przyszła teściowa – że w naszej rodzinie jest zwyczaj pomagania sobie przy kąpieli i nie mamy w tej kwestii żadnym zahamowań. Przecież ciało ludzkie jest takie piękne. Chyba to wiesz, jeśli widziałeś moją córkę nago, a może wy już robiliście te rzeczy?
– Oczywiście mamo, nie bądź dzieckiem, w naszym wieku seks jest czymś normalnym – powiedział Anka.
Z łazienki zaczęły w tym czasie dobiegać odgłosy stękania i pojękiwania oraz słowa Gosi:
– Głębiej tato, o taaaak dooobrze.
– Słyszę, że ci dwoje mają niezłą zabawę – stwierdziła Wanda. – Widzisz Wojtku, w czasie mycia, szczególnie latem, w łazience jest tak gorąco, że osoba pomagająca musi się rozebrać, jeżeli uczestnicy są podnieceni i się na to zgadzają, mogą także używać swoich ciał do zaspokojenia się. Nikt w naszej rodzinie nie jest o to zazdrosny, prawda Aniu?
– Naturalnie, mamo.
Po chwili z łazienki w samych szortach wyszedł mój przyszły teść.
– Ta Gośka mnie tak wymęczyła, że nie wiem, czy będę w stanie jeszcze dzisiaj kogoś zaspokoić – powiedział.
– Będziesz, będziesz, tylko sobie troszkę odpocznij – powiedziała Wanda i pocałowała go w usta.
– Teraz ja idę pomóc Gosi.
Teściowa wyszła, a my znów zaczęliśmy rozmawiać. Teść wspominał swoje młodzieńcze lata, jak poznał Wandę i w jakich miejscach i sytuacjach kiedyś się kochali. Najzabawniejsze z nich było, kiedy żona odwiedziła go w jego ciasnym biurze, bo nie mogła już wytrzymać w domu bez kutasa. Wtedy on położył ją plecami na biurku i nadział na swego członka. Za nim były drzwi, o które Wanda oparła nogi i przytrzymywała je, żeby się nie otworzyły. W czasie rozmowy znów z łazienki usłyszeliśmy stękanie i odgłosy:
– Liż szybciej mamo, włóż całą dłoń, o taaak świetnie, aaaaaaaaaa aaach.
Po paru minutach przyszła do nas Gosia owinięta w ręcznik i powiedziała:
– Mama prosiła żeby Wojtek przyszedł jej pomóc.
– Spojrzałem na Ankę:
– No idź – powiedziała.
Wstałem i poszedłem do łazienki. Wanda siedziała w wannie. Woda zakrywała jej brzuch. Wielkie piersi zanurzały się w niej sutkami. Przez wodę zauważyłem, że w kroczu nie ma wcale włosów, chyba musiała je wygolić.
– Chodź bliżej i rozbierz się. Tutaj naprawdę jest gorąco – powiedziała.
Zrobiłem co kazała. Przy zdejmowaniu slipek mój członek wyskoczył jak na sprężynie.
– Oooo, jaki piękny okaz – zauważyła – chyba ma ze 25 cm.
– 28 – poprawiłem – i 4 grubości – dodałem z dumą.
– Pozwól mi go dotknąć – poprosiła.
– Oczywiście – poczułem jej dłoń na moim narzędziu, była ciepła i delikatna.
Zdjęła mi skórkę i chwyciwszy przyciągnęła do swoich ust. Nie chciało mi się wierzyć, mama mojej dziewczyny zaczęła lizać mojego kutasa. Robiąc to uśmiechała się patrząc mi w oczy. Chwilę później wsadziła go do ust i przyciągnęła mnie za pośladki. Wjechałem do jej buzi czując na końcu gardło. Wanda pracował rytmicznie pieszcząc mego członka zwinnym językiem. Jeszcze kilka pchnięć i wstrząsnął mną konwulsyjny organ. Myślałem, że wyjmie go z buzi, ale ona pracowała dalej, połykając moją spermę. Dopiero, gdy skończyłem, uwolniła me narzędzie i oblizując się powiedziała:
– Dziwisz się pewnie, ale od kiedy Anka opowiedziała mi o tobie, miałam ochotę to zrobić. Starannie zaplanowałam wasz przyjazd i kolejność osób w łazience.
– No właśnie, podobno miałem pani pomóc w myciu.
– Oczywiście, ale mów mi Wanda, tu jest mydło – powiedziała i podała je.
Zacząłem od pleców, potem namydliłem jej wielkie balony. Pod moimi palcami sutki jej stwardniały, a skóra wokół nich pomarszczyła się i zrobiła czerwona. Wanda zaczęła głęboko oddychać, widać było, że to ją podnieca.
– A teraz wstań, Wandziu – powiedziałem.
Gdy się uniosła, zobaczyłem wreszcie jej cipkę. Rzeczywiście była wygolona. Na zewnątrz wystawały jej ciemnobrązowe wargi sromowe, na szczycie których sterczała sporych rozmiarów łechtaczka. Zbliżyłem namydloną rękę i zacząłem pieścić jej klejnocik. Z jej ust zaczęły wydobywać się jęki i westchnienia. Po chwili poprosiłem, żeby stanęła w wannie na czworakach i wypięła tyłeczek.
– Słyszałem, jak bawiłyście się z Gosią – powiedziałem – Zobaczymy, czy w twojej grocie też się zmieści dłoń.
– Spróbuj – zachęciła mnie.
Namydliłem palce i powoli rozchylając jej wargi, wsadziłem trzy palce, potem dołączyłem czwarty i piąty. Najpierw delikatnie wwiercałem się dłonią i rozciągałem jej cipkę. Wandę zaczęło to bardzo rajcować, bo sama wierciła tyłkiem i wciskała się na moją rękę. W pewnej chwili dłoń zniknęła w jej czeluści. Końcami palców poczułem szyjkę jej macicy. Poruszając dłonią w pochwie, opuszkami pieściłem szyjkę. To doprowadziło ją do potężnego orgazmu. Poczułem wtedy, że jakaś lepka substancja oblewa mi dłoń. Wanda puściła soki i zmęczona opadła do wanny. Wyswobodziłem palce i dokończyłem jej kąpiel. Potem pomogłem jej się wytrzeć. W trakcie ona znów nabrała ochoty i zaczęliśmy się całować. Następnie odwróciła się i wypięła swój tyłeczek.
– Chcę go poczuć w sobie – szepnęła.
Nakierowałem swoją armatę i rozszerzając palcami szparę jednym mocnym pchnięciem wjechałem do jej rozgrzanej cipki. Znów poczułem szyjkę macicy. Rytmicznie wsadzając i wyciągając instrument z pochwy, ugniatałem jej pośladki jedną ręką, a drugą masowałem jej wielkie bufory.
– Mocniej, synku mocniej – stękała.
Po kilku minutach takiej jazdy wytrysnąłem cały swój ładunek do jej wnętrza. Ona też miała orgazm i nasze soki zmieszały się w jej pochwie.
– Byłeś wspaniały – pochwaliła mnie – A teraz wejdź do wanny i czekaj na Anię.
Siedząc w wannie obserwowałem, jak Wanda zakłada swoją piżamkę, która była całkowicie przejrzysta i w całej okazałości pokazywała jej wielkie piersi ze sterczącymi sutkami oraz całkowicie wygoloną szparkę z dużymi wargami wystającymi na zewnątrz.
– Na razie – powiedziała i jej wielka pupa zniknęła za drzwiami.
Po chwili do łazienki weszła Anka.

– Ooo, widzę że moja mama dobrze się tobą zajęła, a właściwie to ty ją dobrze obsłużyłeś – stwierdziła i zaczęła się rozbierać.
– Starałem się jak mogłem – odparłem – A teraz ty możesz się zająć mną.
– Chętnie Wojtku, mama mówiła, że taki ogier jak ty bardzo nam się przyda w domu, żeby tatuś mógł sobie czasami odpocząć.
– Bardzo mi to schlebia, postaram się nie zawieść damskiej części twojej rodziny.
Anka zaczęła namydlać mi plecy, klatkę piersiową, a potem nogi i krocze.
– Stań na czworakach – zakomenderowała.
Gdy to zrobiłem, ona namydliła mi pośladki i jedną ręką chwyciwszy od tyłu za mój członek, drugą masując mi odbyt zaczęła mnie pieścić. Ja w tym czasie chwyciłem ją za cipkę i wsuwałem jej palce do śliskiego wnętrza.
– Ooo, taaak doooobrze, głłłłębiej – stękała.
Nogi zaczęły mi drżeć, a to znaczyło, że jeżeli nie przerwiemy to wkrótce, znowu wystrzelę.
– Starczy – powiedziałem – wejdź do wanny i nabij się na mojego kutasa.
– Dobrze – odparła – ale mam dla ciebie niespodziankę.
– Już się nie mogę doczekać – powiedziałem i położyłem się w wannie na plecach.
Anka kucnęła nade mną i nakierowała ręką moje narzędzie do wejścia jej szpary. Przez chwilę ocierała główką o swoje wargi, a potem pokierowała czubek do swojego odbytu. To mnie całkowicie zaskoczyło, nigdy jeszcze nie uprawialiśmy seksu analnego.
– Ooo, robisz postępy – powiedziałem.
– Kiedyś musi być ten pierwszy raz, stwierdziłam że to znakomita okazja – i zaczęła powoli opuszczać się.
Najpierw do jej dupci wśliznęła się główka, a następnie cały mój instrument zagłębił się w niej aż po same jaja. Anka przymknęła oczy, odchyliła się do tyłu opierając rękami i powoli zaczęła poruszać się na moim kutasie. Ja natomiast zająłem się jej cipką. Namydliłem dłoń i złączywszy palce począłem wwiercać się do jej wnętrza. Po paru ruchach moja dłoń zniknęła w jej pochwie. Anka zaczęła stękać i jęczeć.
– Ooo taak, wspaniale, poruszaj mi palcami tam w środku, świetnie zaraz będę miała orgazm.
Ja też czułem, że niedługo wytrysnę. Anka poruszała swym tyłeczkiem coraz szybciej i chwilę później wstrząsnęły nią konwulsje. Poczułem, że z mojego kutasa wystrzela sperma i zalewa wnętrze jej odbytu, jednocześnie pochwa zaciskając się na mojej ręce oblała ją swoimi sokami.
– Aaaaaaaach, oooooooo, eeeeeeeeeeech – nasze krzyki słychać było w całym mieszkaniu.Anka wstała po chwili i uwolniła się od mojej ręki i kutasa.
– Byłeś wspaniały – powiedziała – chodź, wytrę cię.
– Wstałem i powiedziałem:
– Już drugi raz słyszę taki komplement.
Po wytarciu ubrałem bokserki i zostawiając Ankę w wannie wyszedłem. W korytarzu minąłem teścia.
– Jak tam Anka – zapytał? – Cała rozgrzana czeka na twoją maczugę – stwierdziłem.
– Postaram się jej nie zawieść, a ty idź do moich pań i wykorzystaj każdą ich dziurkę – odparł.
– Mam prośbę – powiedziałem – gdybyś mógł przyjść do pokoju z Anką, zanim będziecie się pieprzyć. Bardzo chciałbym zobaczyć jak ona robi to z tobą.
– Nie ma sprawy, tylko ją umyję i zaraz tam będziemy.
Wchodząc do pokoju zauważyłem, że panie o czymś rozmawiają, ale gdy mnie zobaczyły przestały.
– Kogo obmawiacie? – zapytałem. – Opowiadałam – wyjaśniła Wanda – jakiego wspaniałego masz kutasa.
– Miło mi, ale o tym może przekonać się sama. Poza tym ja też chciałbym zapoznać się z jej cipką.
– Bardzo proszę – powiedziała Gosia. Wstała i odrzuciła ręcznik opasający jej ciało i podeszła do mnie.
To co zobaczyłem zaskoczyło mnie jeszcze bardziej niż niespodzianka Anki. Gosia miała wielkie cycki z dużymi sutkami, w których tkwiły kolczyki podobne do kawałka drutu z kuleczkami na końcach. Podobnie jak Wanda jej cipka była zupełnie wygolona, a w wystających wargach sromowych też tkwiły okrągłe kolczyki, po dwa z każdej strony.
– Zaskoczony? – spytała.
– Bardzo – odparłem.
– Ja też mam takie ozdóbki – pochwaliła się Wanda i zrzuciwszy swoją przejrzystą piżamkę pokazała swoje okolczykowane cycki i cipkę.
– Skąd to się u ciebie wzięło – spytałem – nie zauważyłem żadnych nakłuć.
– Założyłam sobie po wyjściu z łazienki, a ty jesteś mało spostrzegawczy.
– Usiądź w fotelu – powiedziała Gosia – chcę cię dosiąść.
Usiadłem, a ona odwróciwszy się tyłem nakierowała swą szparę na mojego kutasa. Ustawiwszy uda na oparciach fotela powoli opuściła się zagłębiając mój członek w swojej pochwie. Myślałem, że będzie luźna i szeroka, bo wiedziałem, że Wanda wkładała jej całą dłoń do środka, ale ku mojemu zaskoczeniu opasywała ciasno moje narzędzie. W tym czasie Wanda ustawiła się na czworakach przed nami i wypięła swój tłusty tyłeczek ukazując czekoladowe oczko i długie wargi sromowe zakończone dwoma kolczykami. Gosia przesunęła się do przodu tak, że teraz leżała brzuchem na moich udach wypinając z kolei swoje kakaowe oczko w moim kierunku. Chwyciłem ją za pośladki i zacząłem ją posuwać. Ona wsadziła wtedy jedną dłoń w szparę Wandy, a drugą powoli zaczęła wwiercać się w jej odbyt. Po chwili rytmicznie pracowała na przemian wsuwając dłoń do cipki i wyciągając z pupci i odwrotnie. Widząc to postanowiłem wypróbować pojemność jej odbytu i łącząc palce zacząłem wsadzać w jej pupę. Po chwili zniknęła cała i poczułem przez ścianki mojego kutasa w pochwie. Obie panie jęczały przy tym i stękały z rozkoszy. Z łazienki przyszli właśnie wtedy Stefan i Ania. Pierwsze co spostrzegłem to, że Anka była podobnie jak inne wygolona.
– Ooo, widzę że nie traciliście czasu – powiedziałem.
– Chciałam cię znowu zaskoczyć – powiedziała Anka – a tata mi w tym pomógł.
– Ciekawy układ – wskazał Stefan – może my też spróbujemy.
– Oczywiście, tato – powiedziała Ania.
Teść usiadł w fotelu naprzeciwko Wandy i ustawił swoją maczugę, a Anka nakierowała na nią swoją dziurkę. Potem wprowadziła jego członek do środka i położyła się podobnie jak Gosia na udach swojego taty. W ten sposób miała przed sobą Wandę. Obie zaczęły się pieścić i całować. Stefan zauważył moją dłoń w pupie Gosi i też zaczął wsadzać swoją w odbyt Anki. Na początku była trochę zaskoczona, ale potem bardzo ją to podnieciło. Pieprzyliśmy się tak kilka minut, aż wreszcie poczułem zbliżający się orgazm. Wstrząsnął mną dreszcz i wystrzeliłem cały swój ładunek w pochwę Gosi. Ona też szczytowała bo zaczęła krzyczeć:
– Ooo, taaak jeeeeeszcze – a jej cipka rytmicznie kurczyła się na moim narzędziu i oblała je swoimi sokami.
Usłyszałem też krzyki Wandy i Anki i zobaczyłem jak wstrząsają nimi konwulsje orgazmu. Przez chwilę leżeliśmy wykończeni, a potem wyswobodziliśmy nasze narządy płciowe i usiedliśmy w fotelach.
– Byliście wspaniali – pochwaliła nas Wanda – myślę, że powtórzymy to jeszcze, bo następne spotkanie zaplanowałam jutro na działce. Mam też dla panów miłą niespodziankę. Będą jeszcze dwie panie. – To wspaniale – powiedziałem – nigdy jeszcze nie robiłem tego na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *