Przygody w szkole cz.1 zastępstwo

Przygody w szkole cz.1 zastępstwo

 

(Przepraszam za wszystkie błedy to moje pierwsze opowiadanie prosze o wyrozumiałość)

Cześć mam na imie Maciek jestem dosc wysokim brunetem,mam jasną cere i chodze do 3 klasy gimnazjum. U mnie w szkole jest dużo sexy nauczycielek. Mam swoją paczkę kumpli i jest tam 3 moich kolegów ,nie będe ich opisywał poniewaz nie o tym mowa ,ale przedstawie ich imiona : Adam,Olek,Bartek. Wiec zacznijmy opowiesc.
Dzień mijał jak zwykle , przyszedł czas na polski ,którego osobiśćie nie lubiałem. Było na nim zastępstwo bo pani Agata się rozchorowała ,za nią przysła pani Ewa która była wysoką blondynką bo aż 170 cm. Ma małe piersi ,ale dość dużą dupe. Często nosi białe elegancki koszule ,kolorowe spódnicki ,czarne lub ,ale to rzadko białe cienki rajstopy i buty ma wysokim obcasie. Zapomniałem dodać że ma około 40 lat.Byliśmy przez nią mało lubianą klasą bo jak miała z nami zastępstwo i się nie zgłasaliśmy. Lekcja minęła szybko i bez kłótni.
Ale mi i Adamowi kazała zostać po lekcji za to że gadaliśmy. Zostaliśmy a ona powiedziala tak:
-No niezłe z was ciacha jak mówią w pokoju nauczycielskim – Mówiła pociągająco – Wszystkie nauczycielki o was marzą zebyscie je rzneli.
– Że co? – Zapytałem
– No tak bo miałyśmy to już od dawna z wami robić ale zapomniałyśmy i teraz dopiero zaczeliśmy
– Ale kto ma to robić? – Zapytałem
– Wasza paczka ty Maciek , Adam, Bartek i Olek.
Po chwili ciszy Adam się zapytał – to pani chce i inne nayczycielki uprawiać sex?
– Tak – Odpowoedziała
– To co z Olkiem i Bartkiem – Zapytałem
– Oni narazie nie ze mną, bo wy jesteście moimi ulubieńcami
– To zróbmy to – Odpowiedział Adam
Wtedy zdjęła z siebie biała elegancką koszule i niebieską spódniczkę. Rozebrała się cała i została w samych czarnych cienkich rajstopach.
– No już jeden się zajmuje moją buzią a drugi pipą
Więc potych słowach wziąlem sie za pipkę bo Adam chciał tylko sie całować. Lizałem jej cipę jak najęty ona cicho jęczała ale i tak zagłuszała ją calujączy się z nią Adam
Po 4 minutach zabawy dostała orgazmu i zlizywałem z niej jej soczki. Kazała nam zdjąć spodnie i powiedziała ze dzis tylko nam zrobi lody ,wzięła je do swoich ust i lizała , ssała i całowała nasze fiuty. Po 10 minutach nie wytrzymaliśmy i całe ładunki spermy wylądowały w jej ustach. Zbliał sie koniec przerwy więc sie ubraliśmy i pożegnalismy. Jutro mamy miec „lekcje” z pani psycholog i mieliśmy robić to wszysczy. Nie mogę sie doczekać jutra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *