Pierwszy raz w moim stylu – ból

Pierwszy raz w moim stylu – ból

W piękny sierpniowy wieczór gdy chodziłem po lesie ktoś udeżył mnie w tył głowy i odleciałem. Gdy się obudziłem byłem przywiązany do drzewa i rozebrany do naga . Jakaś kobieta po czterdziestce gryzła mnie w penisa do krwi i ssała do upadku .

po około 40 minutach gdy błagałem żeby nie zostawiła ona wpadła w furie i zaczeła przypalać mi jądra zapalniczką .Gdy powiedziałem że oddam jej wszystko co mam ona potraktowała to jako obrazę i mnie zostawiła przywiązanego do drzewa bez ubrań, myślałem że najgorsze już za mną gdy wróciła po godzinie to wszystko zaczeło się odnowa tylko że teraz usiadł na mojego penisa i wkładała go sobie w obydwie dziury .Gdy doszło do analu to myślałem że tam skonam z bólu bo ona chyba robiła to pierwszy raz i było bardzo ciasno , po 1,5godzinie ujeżdzania gdy z bólu zemdlałem to zaczeła mnie masturbiwać i zbierać moją sperme do butelki jeszcze wtedy niewiedziałem dlaczego i po co ona to robi , ale się dowiedziałem ……Tuż po tym jak się obudziłem ona siediała mi na twarzy i krzyczała żebym lizał bo jak nie to odgryzie mi penisa i wsadzi mi go w dupsko.Po kilkunastu minutach wstała i całą spermę którą zebrała kazała ki wybić bo jak nie to tego porzałuję ….wtedy myślałem że tylko tak mówi a ona przyniosła wielkie czrne dildo i jakiś żel po czym zaczeła mnie nim ostro gwałcić gdy z bólu zacząłem płakać to wypiłe to dla świętego spokoju .

Jeśli któraś z pań która to przeczytała ma ochotę coś takiego zrobić to proszęmo kontakt .W tym opowiadaniu przedstawiłem swoją wymarzony pierwszy raz pozdrawiam .Jeśli ktoś się zgłosi to bd następne opowiadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *