Pierwszy dzień tresury mojej suczki

Pierwszy dzień tresury mojej suczki

to było w drugi tydzień wakacji a mnie i moją siostrę ( oboje mieliśmy po 15 lat ) zostawili na 5 dni rodzice samych w domu. Muszę tu nadmienić ze moja siostra jest bardzo uległa i lubi się dla mnie rozbierać i robić wszystko co jej rozkażę, więc gdy tylko rodzice wyjechali kazałem jej się przebrać i miała zostać tylko w wyzywającej bieliźnie. uczyniła to bardzo szybko i zeszła do mnie natychmiast na dół oraz podła na kolana jak wierna suczka.
– Co mam zrobić panie ? – zapytała
– Dostałem od rodziców kartkę z poleceniami co mamy zrobić w czasie ich nieobecności, widzisz ?!? Przekazuję ci więc wszystkie zadania – mówiąc to rzuciłem na podłogę kartkę i dodałem, Aha i pamiętaj żeby się stosownie ubrać do tej roboty
-nie proszę nie każ mi w tym pracować
-szoruj na górę i załóż na siebie resztę gadżetów (a konkretnie chodziło mi o to ze siostra ma się zakuć sama w kajdanki na nogach i rękach , pewnie nie widzicie w tym nic złego , wyobraźcie sobie wykonywać czynności domowe takie jak na przykład mycie okien , wyrzucenie śmieci odkurzanie i czyszczenie pokoju w kajdankach u stup i rąk) byłem dla niej bezlitosny. Gdy wróciła powiedziałem jej że wygląda aż za ładnie więc kazałem jej przynieść mi swoja szminkę to jej coś na pleckach napiszę, jak przyniosła mi tą szminkę to napisałem jej kilka obraźliwych haseł takich jak suka , ździra , brudas i uległa szmata, i w ten oto sposób moja śliczna siostrzyczka zaczęła wykonywać wszystkie czynności jakie przeważnie ja miałem wykonać. Lecz żeby nie było jej tak łatwo cały czas jej przeszkadzałem na przykład szczypaniem jej , dawaniem klapsów lub rozlewaniem czegoś co potem musiała posprzątać no i oczywiście większość prac musiała wykonywać na klęczkach. kiedy wszystko skończyła była godzina 17 a robotę zaczęła o godzinie 13 i o dziwo nie dawała oznak zmęczenia, a że dom był ładnie wyczyszczony i zrobiła to co miała zrobić poklepałem ja po pupce i powiedziałem :
-bardzo ładnie moja niewolnico, teraz szoruj pod prysznic, umyj się dokładnie i przebież w coś seksi, masz 20 minut.
Podczas gdy moja suczka się kąpała ja postanowiłem sobie to nagrać wiec wziąłem kamerę i wszedłem do łazienki i włączyłem nagrywanie i uwieczniłem coś co zapamiętam do końca życia, moja siostra masturbowała się do mojego zdjęcia na którym bylem kompletnie nagi i na zdjęciu był podpis mój kochany pan
podszedłem i zapytałem co to ma znaczyć? A ona odpowiedziała że zawsze byłem i będę dla niej panem. Gdy to usłyszałem wyłączyłem kamerę i wychodząc powiedziałem:
-masz 5 minut , czekam w swoim pokoju.
po pięciu minutach przyszła do mojego pokoju ubrana w czarne ciuchy ale bluzeczka na ten przykład była z dużym dekoltem i było widać ze nie ma na sobie stanika.
-tańcz – powiedziałem upokarzająco rzucając w jej stronę 10 groszy.
Od razu zaczęła tańczyć i się rozbierać powoli odsłaniała kolejne zakamarki swojego Ciała. Gdy była nago weszła do mnie na łóżko i zaczęła się dobierać do mojego penisa , ja trzasnąłem ja w twarz i zapytałem co to ma być suczko , to ja decyduje kiedy masz mi się kolo rozporka kręcić. Zapiąłem rozporek złapałem i zawiązałem jej ręce nad głową i przywiązałem je do przyczepionej do ściany suszarki i zacząłem lizać i gryźć jej piersi. Podczas tego seansu głośno jęczała i pokrzykiwała a gdy zacząłem jej wylizywać jej piękna ogolona różową cipkę zaczęła wręcz pokrzykiwać ponieważ brałem jej łechtaczkę do ust i podgryzałem ją. gdy doszła zdiąłem jej ręce z suszarki i zawiązałem za plecami i zapytałem:
– chciałaś mojego penisa, to go dostaniesz – powiedziałem po czym zacząłem zdejmować spodnie i jednym ruchem bioder wsadziłem całego nabrzmiałego kutasa prosto i głęboko w jej gardło i zacząłem poruszać do przodu i do tyłu aż moja słodka suczka zaczęła się krztusić i łzawić gdy doszedłem spuściłem się na jej niewinną twarz. Potem zmieniłem jej pozycję tak ze była do mnie wypięta i od razu wpakowałem jej z wielkim u niej bólem mojego kutasa do dupy sięgnąłem do szuflady po mój bat i zacząłem ja okładać mocno batem i mocno rżnąć w dupkę przez co strasznie krzyczała i z bólu i z rozkoszy , kiedy na ten wieczór znudziła mi się przywiązałem jej ręce z powrotem do suszarki oblałem spermą powtórnie pomazałem szminką i na koniec osikałem twarz i piersi mojej 15 – letniej suczki i korzystając ze była przywiązana naga do suszarki t taki sposób ze musiała stać bo ręce miała wysoko nad głową zrobiłem jej kilka fotek ułożyłem się tak na łóżku żeby mieć na nią dobry widok i poszedłem spać a ona miała stać cicho żebym mógł się wyspać. jeszcze tylko obudziłem się o północy i zobaczyłem ze śpi wiec żeby być zły obudziłem ją i zwaliłem sobie przed nią strzelając jej na tors i stojąc na krześle zsikałem jej się na głowę tak ze całe włosy miała w moim moczu i poszedłem dalej spać żeby jutro móc dalej ją męczyć i tresować.

C.D.N.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *