piękne uczucie

piękne uczucie

Wstałam rano. Jak zwykle poszłam się wykąpać, umyć ząbki itd. Pojechałam do chłopaka. Zwykły wieczór. Romantyczny, przy dobrym filmie. Leżeliśmy na łóżku i oglądaliśmy. Po jakimś czasie zaczęłam miziać go po brzuchu, po czym dodałam namiętny pocałunek.. Schodziłam coraz niżej. Ściągnęłam mu spodenki razem z bokserkami i zaczęłam powoli lizać i ssać jego przyjaciela. Dobra rozgrzewka.
-Chodź tu do mnie – powiedział
Zrobiłam jak kazał. Zaczęliśmy się namiętnie całować. Dotykał moich piersi, gniótł je, ściskał, bawił się nimi, było to bardzo przyjemne. Zdjął mi stanik i ssał chwilę sutki, jeden po drugim. Schodził niżej. Jego usta wędrowały po moim ciele.. Dotarł tam, ząbkami zdjął mi majteczki i rzucił je na ziemie. Lizał mi cipke i wkładał w nią palce.
Byłam bardzo mokra. Kiedy to robił czułam się nie do opisania. Wstał i wyjął z szafki prezerwatywę, założył ją. Siedziałam na łóżku. Podszedł do mnie i przesunął mnie dalej, był nade mną. Jednym ruchem złapał za nadgarstki i dał mi je za głowę. Nie mogłam się zbytnio ruszyć. Włożył swojego dużego penisa we mnie. Zaczął delikatnie. Coraz szybciej. I mocniej.. Jęczałam.
Czułam się jak w niebie! Co jakiś czas mnie całował. I ciągle posuwał mnie mocniej i mocniej, strasznie podniecające. Mmm…
Zmieniliśmy pozycję, z misjonarza na jeźdźca. Ujeżdżałam go coraz szybciej. Spoglądając na niego. Przygryzał wargę, bardzo seksownie.. Zamykał oczy na dłużej widać było, że to strasznie przyjemne..

Ciężko oddychałam.. Pozycje zmieniliśmy jeszcze parę razy na inne różne. Sama do końca nie wiem jak się nazywają-brak doświadczenia.
Po jego twarzy widać było, że dochodził.
Jęknął i doszedł.
Ogarnęliśmy się.
Kładąc się powiedział, że mnie kocha.
Piękny wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *