Ostry sex z bratem

Ostry sex z bratem

Na dworze padał deszcz. W domu było cicho, słychać było tylko dźwięk spadających kropli. Miałam wtedy na sobie krótką spódniczkę i koszulkę polo.
Byłam sama w domu. Zaczełam obrabiac lekcje. Do domu wparował mój starszy o 4 lat brat- Dawid. Dawid ma obecnie 19 lat! Był bardzo zdenerwowany! Mieliśmy ze soba bardzo dobty kontakt. Moije koleżanki dziwiły się, że nie kłucę sie z bratem! Byliśmy przyjaciółmi. Zawsze mi pomagal. Ja takze kiedy tylko mogłam pomagałam mu z całych sił. Stał w kuchni i opierał się ręką o stłó. Spytałam co się stało. On jednak stał tak i nawet nie zauważył że weszłam do kuchni! Staliśmy tak jeszcze chwilę i w końcu ni z tą ni z owąd powiedział: „rzuciła mnie”! Od trzech tal chodził z Marta! Ładna, zgrabna dziewczyna! Bardzo ją lubiłam. Nigdy sie nie kłucili! Marta podejrzewała ze jest w ciązy iod temteuj pory wszystko się między nimi popsuło!

Przytuliłam się mocno do brata i powiedziałam mu że jakoś sie wszystko ułoży! On połozył ręce na moich plecach!
satliśmy tak jeszcze chwile, aż Dawid ręcę zjechały na mój tyłek! Poczułam sie dziwnie, ale wiedziałam że to jest mój brat i nic złego mi się przy nim nie stanie!
Nagle nabrałam wielkiej ochoty na sex! Dawid zaczął mnie ewidentnie macać po dupie! Podciągał mi spódniczkę do góry! Nie protestowałam! W końcu spódniczke miałam obwinięta na pasie jak pasek! Czyłam jego ciepły oddech na swojej twarzy! Spociły mi się dłonie! jego penis stawał się coraz większy i w tej chwili zrozumiałam że jak nic nie zrobiłę to Dawid posunie się jeszcze dalej i zaczniemy się bzykać!

Szczerze mówiąć to nie miałam nic przeciwko temu! Złapał mnie jedną ręką z przodu! Moja cipunia robiła się wilgotna! gładził ją przez majteczki! potem odgiął je na bok i delikatnie masował palcami! Potem posadziła mnie na stole, zkokraczyłam nogi a on zdjął mi majtki! Lizał moją cipkę, pieścił ją palcami! Potem zdjął ze mnie koszulke i rozpiął zorporek! wielki penis odrazu wyskoczył ze slipek! Wszedł na stół i zaczął mnie całowac po piersiach! Lizał moje sutki! Potem wyjał z lodówki śmietane do gorfów i polał nią mojom popunie! zlizał z niej całą smietanę! Mówił że mam taka słodką i piękną kokoszkę! Potem dotykał ją penisem! Cipka stała sie jeszcze bardziej mokra! Modliłam się tylko żeby w końcy wsadził mi tego kutasa do mojej pizdy! Marzyłam o tym! Zaczał mi go wpychać między piersi! I wsadził do buzi! Ssałam go i całowałam! Lizałam i głaskałam jądra! Niebardzo wiedzialam co mam robić bo to był mój pierszy roz! Potem spojrzał na mnie i powiedział:” a teraz bedziemy sie jabać, dojade twoją łyką pipeczke”.

i wsadził go jak tylko głęboko mógł! Bardzo mnie to bolało ale nie protestowałam! Z drugiej strony było to bardzo przyjemne! Wsadzał go raz szybko raz powoli! Potem powiedział że jeszcze musi zwiedzić moją dupeczkę! I zaczął mnie pakować w pupcie! Wyjął go i w tym samym czasie pojeciał na moj tyłeczek strumień ciepłej spermy!

Jestem teraz bardzo szczęliwa, że łączy nas coś wiecej, niż tylko brateraska miłość! Robimy to teraz srednio raz w tygodni! Dawid jest za każdym razem brutalniejszy i za każdym razem wymysla to noew pozycje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *