Opowiesci z norwegii

Opowiesci z norwegii

Skandynawskie opowieści.

Wyjeżdżałam często do krajów Skandynawii na takzwane „obrazki” które niby to ” studentka „( oczywiście nie studiowałam ),sprzedawałam mialam 19 lat.
Właśnie na takim wyjeździe przytrafiła mi się ciekawa przygoda .Któregoś razu kierowca który nas rozwoził od wioski do wioski busem, (w którym jechało około 8) mówił oczywiście kto kiedy miał wysiadać i w danej miejscowości sprzedawać obrazki .
No ale wracam do kierowcy Adama który od jakiegoś czasu mi się przyglądał czasami nawet flirtował ze mną oczywiście jak nie było jego dziewczyny obok .Tym razem ja miałam wysiadać na końcu z czego nie byłam zadowolona mało tego że było daleko wracać na piechotę to przejechaliśmy miejscowość w której miałam wysiąść a on jechał dalej wjechał w jakąś boczną polną drogę ,początkowo myślałam że będzie tylko zawracać ale poco tak daleko wjechał w tą drogę? .
Nagle wyłączył silnik i chyba dopiero teraz zaczęłam się powoli domyślać co może się za chwilę stać ale jeszcze nie byłam pewna.Wtedy on się odwrócił spojrzał na mnie się dziwnie uśmiechnął i powiedział – i co teraz – wstał z za kirownicy a jego rozporek był na wysokości moich oczu zauważyłam że z jego rozporka próbuje się wydostać jego penis w cipce zaczęło mnie kręcić bo wiedziałam co będzie za chwilę i miałam na to ochotę i to jeszcze jaką! moje myśli mnie wyprzedzały .Podszedł do mnie ja też wstałam z fotela chciałam powiedzieć- a co ma być- wtedy mnie pociągnął do siebie zaczął mnie całować wkładając mi lewą rękę lekko w spodnie a drugą złapał za moje korcze i lekko przycisnoł było to przyjemne a moja cipka zaczęła robić się mokra lewą ręką bardzo sprawnie zaczął rozpinać moje spodnie a ja stałam Jak zachipnotyzowana robiło się coraz bardziej gorąco czułam jak zsuwa moje spodnie i majtki powoli moja cipka zrobila sie mokra i gotowa.
Już nie mogłam się doczekać pomyślałam może mu pomogę i zsunęłam szybkim ruchem moje spodnie w dół i już stałam bez spodni i majtek przed nim czekając na jego penisa i ściągnął swoje spodnie i majtki „łał „! ależ stał może rozmiarem nie duży ale jaki gruby wtedy szybkim ruchem złapałam za jego grubego penisa ależ był twardy i gruby nie mogłam go objąć dłonią .Delikatnie przycisnoł mnie do fotela ja jakby automatycznie rostawiłam moje nogi szeroko wypychając moją cipkę do przodu „jak bym chciała powiedzieć pieprz mnie i pociągnełam go za jego penisa w kierunku mojej mokrej cipki postawiłam moją lewą nogę na fotelu wypinając moją cipkę jeszcze bardziej w jego kierunku i wtedy pżysunął się do mnie wkładając swoje grubego penisa w moją bardzo mokrą i rozpaloną cipkei zaczęłam go czuć w sobie tą grubości jego penisa ależ to było przyjemne i posuwal mnie coraz szybciej byłam tak podniecona że jak tylko mi włóżył w cipkę swojego calego penisa dostałam orgazmu i delikatne krzyknęłam z rozkoszy i chciałam jeszcze a on mnie pieprzył dalej i szybciej po chwili miałam następny orgazmu i znów krzyknęłam i tym razem podświadomie powiedziałam „jeszcze jeszcze dalej !! Ależ mi było dobrze .Ale chyba mój krzyk go podniecił i zaraz po tym doszedł spuszczając się na mnie ale strzelałelał tą spermą po moim brzuchu i cipce .A ja miałam ochotę wziąść jego grubego penisa do buzi i wyssać resztki jego spermy ale tego nie zrobiłam patrzyłam na niego i zastanawiałam się już wtedy czy zerżnie mnie jeszcze raz kiedyś, może jutro to było by fajnie. Potem ubraliśmy się a ja poszłam lekka i szczęśliwa sprzedawać obrazki myśląc już tylko o tym jak było fajnie i czy jutro też będę wysiadać ostatnia ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *