Odwiedziny przyjaciela

Odwiedziny przyjaciela

Weszłam do domu po ciężkim dniu, myślałam tylko o jednym: wziąć gorącą kąpiel i iść spać. Wykąpałam się, ubrałam czarne, skąpe majteczki z koronką
oraz dużą, czarną bluzkę z nadrukiem „Żołnierze wyklęci”.
Po chwili do drzwi zadzwoniłeś Ty. Otworzyłam, nie spodziewając się tu Ciebie, ale, że byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, to nie miałam nic przeciwko odwiedzinom.
Rozmawialiśmy bardzo otwarcie, w sumie tak jak zawsze. Ja w międzyczasie zaparzyłam herbatę, którą powoli piliśmy.
Kątem oka zauważyłam, iż patrzysz na dolną część mojej garderoby: na moje pośladki, gdyż delikatnie wystawały po za materiał bielizny.
Musiały ci się bardzo podobać, ponieważ nie przejmowałeś się tym że nadal siedzę obok Ciebie i z Tobą rozmawiam.
Spytałam więc, czy nie masz czasem ochoty na obejrzenie jakiegoś filmu. Zgodziłeś się bez wahania.
Poszliśmy więc do mojego pokoju i włączyłam coś na laptopie. Leżeliśmy na łóżku jednak mi nie chodziło o oglądanie filmu, chciałam zaspokoić moją i twoją potrzebę.
Gdy było po 23:00 spytałam, czy nie chcesz zostać u mnie na noc. Powiedziałeś, że zostaniesz z miłą chęcią.
Kiedy kładliśmy się spać odwróciłam się do ciebie dupcią, spytałam czy mnie przytulisz, bo zimno mi.
Objąłeś mnie mocno, a ja zaczęłam swoją grę, zaczęłam wiercić moim tyłeczkiem ocierając się nim o twojego kutasa, czułam jak robi się coraz twardszy. Podobało mi się to. Wtedy chwyciłam cie za nadgarstek i położyłam twoją dłoń na mojej piersi, wtedy zapytałeś „Aga co ty robisz???”.
Odwróciłam się do ciebie i zaczęłam namiętnie całować, ty podniosłeś mnie i posadziłeś na swoich bokserkach. Czułam, że on rośnie i rośnie.
Zeszłam trochę niżej całując twój tors, brzuch, następnie odsłoniłam twoje przyrodzenie i zaczęłam się nim bawić. Z początku tylko delikatnie muskając główkę, później już lizałam go całego. Gdy poczułam, że już kończysz przestałam sprawiać Ci przyjemności byś nie skończył zbyt szybko zabawy.
Postanowiłeś nie być mi dłużny więc położyłeś mnie na plecach zacząłeś lizać mnie po wewnętrznej stronie ud, szybko pozbyłeś się mojej bielizny, a następnie delikatnie dotykałeś mojej muszelki językiem.
Leciutko jęknęłam, był to dla Ciebie znak, iż mi się podoba, wiec zacząłeś lizać mocniej i głębiej wsadzać język. Chyba nie chciałeś się już tak bawić, ja w sumie też nie, wiec
pozwoliłeś mi wstać. Ja szybko odwróciłam się do Ciebie tyłem, oparłam o ścianie i wypięłam pupcie w Twoją stronę,
Wsadziłeś we mnie stanowczo i bez uprzedzeń, a ja prawie krzyknęłam. Zacząłeś się ruszać we mnie coraz szybciej i szybciej. Nie mogłam już wytrzymać,
i doprowadziłeś mnie do orgazmu. Ty już też byłeś na skraju, wiec wyciągnąłeś szybko swojego kutasa ze mnie i wsadziłeś mi go do buzi, ja tylko delikatnie go possałam a ty wyciągnąłeś go z moich ust i spuściłeś mi się na cycuszki i brzuszek…później poszliśmy się razem kąpać, ale to już inna historia ♥

To jest moje pierwsze opowiadanie, wskazówki mile widziane i przepraszam, że takie krótkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *