Nieplanowany moment

Nieplanowany moment

Witam, nazywam się Martyna i mam 18 lat.. Mam niebieskie oczy, zgrabną sylwetkę, blond długie włosy i jak dla mnie jestem bardzo ładna. Opowiem wam historię która wydarzyła się półtora miesiąca temu.
Na święta Bożego Narodzenia, przyjechała do nas rodzina znajomego mojej mamy. Wraz z 19 letnim synem Kubą. Był on mega przystojny: Blond włosy nie nagannie uczesane na bok, niebieskie nieduże oczy ( tak jak ja), wysportowaną sylwetkę i umięśnione bicepsy, więc na samą myśl o tym robiło mi się gorąco. Wyszliśmy na taras.
Byliśmy już pełnoletni, dlatego wypiliśmy po 3 drinki. Alkohol sprawił, że staliśmy się odważniejsi, a do tego rodzice poprosili abyśmy poszli do pokoju, ponieważ oni mają ważną sprawę do omówienia, nie protestowaliśmy.
( I teraz się zaczyna ta ciekawsza część.)
Przez 10 minut gadaliśmy ale potem się nam znudziło, więc usiedliśmy na łóżko wiedząc, że rodzice skończą rozmawiać o ” ważnej sprawie ” za minimum pół godziny.
Oboje wiedzieliśmy co może się stać, aczkolwiek Kuba pewnie nie chciał żebym zaszła w ciążę. Po 7 minutach jego ręce zaczęły wędrować po moich udach. Ja i on byliśmy napaleni więc po chwili namiętnie się całowaliśmy. Po serii buziaków, zaczęliśmy się rozbierać. Gdy byliśmy już nadzy, Kuba z całusów na ustach przeszedł na szyję. Gdy ukazały mu się moje duże piersi, wsadził w nie głowę a później podgryzał je, lizał i ssał. Potem na brzuch gdzie wyliczył mi wszystkie żebra, a potem na.. łechtaczkę . Pieścił moją cipkę tak przyjemnie, że prowadził mnie do obłędu. Ale ja postanowiłam się odegrać. Złapałam jego penisa i zaczęłam go lizać co do każdego milimetra. On nie wytrzymał i wsadził mi jego klejnot do gardła aż po jaja. Krztusiłam się ale przyjemność wygrała. Potem Kuba włożył mi do pizdy kutasa. Bolało nie z okresu ani, że robię to pierwszy raz ( robię to.. 20 raz, a pierwszy seks miałam 5 lat temu)
Po prostu włożył go brutalnie i gwałtownie, ale jednocześnie było bardzo przyjemnie. Po kilku minutach, kazał mi się obrócić tyłem do niego i wsadził mi penisa w dupę. Rżnął mnie, a ja nie mogłam się opamiętać. Przerwała nam nagła cisza, a zapowiadała ona, że rodzice skończyli rozmowę. Dzisiaj jesteśmy narzeczoną parą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *