Namiętność.1

Namiętność.1

Cześć. Jestem Kornelia , mam 15 lat jestem blondynką, mam 170 wzrostu i mam niebieskie oczy. Bardzo dużo chłopaków się mną interesuje i wiele dziewczyn jest zazdrosnych , że one się im nie podobają tylko ja , może dlatego mam tylko jedną prawdziwą przyjaciółkę. Moi rodzice często wyjeżdżają w delegacje , pracują razem. Wyjeżdżają nawet na kilka miesięcy , ale i tak gdy są w domu można powiedzieć że się mną nie interesują , są zajęci pracą. Mi to pasuje mam luz w domu i nie muszę się ze wszystkiego tłumaczyć.

Od pewnego czasu zaczął do mnie zarywać pewien chłopak według mnie jest najprzystojniejszy w szkole. Ma brązowe włosy ma ok . 180 wzrostu , ma niebieskie oczy i jest bardzo wysportowany. Rozmawialiśmy troche w szkole , poznawaliśmy się , pisaliśmy na fb… Po tygodniu zaczeliśmy spotykać się po szkole , zaczął łapać mnie za tyłek , tak się zaczeło. W weekend miałam wolną chate więc przyszedł do mnie , nie spodziewałam się go.

Otrzworzyłam mu drzwi. Wybraliśmy jakiś film do obejrzenia. On zaczął mnie podrywać , mówił że mam ładną dupe , cycki i że jestem najładniejszą dupą jaką zna. Powiedział żebym usiadła na nim. Usiadłam i przelizaliśmy się , zrobił mi malinkę , a ja gryzłam go w ucho. Ściągnął mi bluzkę , a ja jemu , zaczął odpinać mi stanik ,a ja ściągnęłam z niego spodnie i bokserki i on też mnie rozebrał. Zaczął namiętnie całować mnie po szyi i pieścić moje cycki. Lizał mnie od góry do dołu. Lizał moją cipkę i zrobił mi palcówkę. Było mi tak dobrze.Ja zaczęłam obciągać jego penisa. Zapytał mnie :
– Jesteś gotowa?
– Tak. – Odpowiedziałam.
Położyłam się i rozkraczyłam nogi. Wziął swoją pałe i zaczął ją wsuwać na początku powoli , poczułam go, później robiliśmy to tak szybko , że aż nie mogłam złapać oddechu. Cały czas jęczeliśmy.
Bolało mnie ale było to bardzo przyjemne. Gdy poczuł , że dochodzi , spuścił się na mnie , byliśmy tak podnieceni. Zrobił mi na koniec pare palcówek , pobawił się moimi wargami , lizaliśmy się , a ja się pobawiłam jego kutaskiem i wymasowałam jego umięśnione ciało. Był cudowny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *