Najlepsza noc w moim życiu

Najlepsza noc w moim życiu

Mam na imię Magda i mam 16 lat. Chciałam opowiedzieć o tym co stało się podczas pewnego weekendu. Moi rodzice wyjechali na weekend do starych znajomych. Pojechali w piątek wieczorem. Razem z 15-letnim bratem zastaliśmy w domu. Radziliśmy sobie świetnie, podzieliliśmy czas na komputerze na pół itd.
W sobotę wieczorem, gdzieś tak o 23, kiedy mój brat oglądał telewizję, wpadł mi do głowy pomysł, dla żartów ubrałam się w samą bieliznę i weszłam do pokoju Damiana, zdziwił się widząc mnie w takim stroju. Zadał mi pytanie:
– Co ty głupia jesteś czy co?
Wybuchłam śmiechem, to miał być żart, ale ciekawa byłam reakcji 15 latka widzącego prawie że nagą siostrę o dwa lata od siebie starszą. Zadając mi to pytanie patrzył się na mnie jak na głupią. Ku mojemu zdziwieniu nawet nie popatrzył na moje nogi czy biust, po prostu dalej zaczął patrzeć w telewizor. Wiedział, że robię sobie przysłowiowe „jaja” ale skoro już z pokazałam mu się tak ubrana, poszłam dalej. Jednak myślałam, że Damian jeszcze nie ma upodobań w dziewczynach, no ale mając 15 lat nie oglądał by się za nimi ? Dziwne.
Leżał już na łóżku, przykryty jak by zaraz miał iść spać, usiadłam obok niego na łóżku. Znowu zapytał, już z trochę wnerwiony tym, że zasłoniłam mu ekran:
– Co chcesz?
I zerknął na moje prawe udo. Rozbawiona sytuacją pomyślałam, że zdejmę biustonosz, Damian i tak nic nie powie rodzicom – taką ma naturę. Wzięłam oddech i zdjęłam biustonosz. Damian przed oczami zobaczył moje całkowicie nagie piersi. Patrzył przez kilka sekund i dotknął ręką. Objął i ścisnął moją prawą pierś. Pomyślałam, że co mi szkodzi i wzięłam jego rękę i wsadziłam za majtki.
W tym momencie zrozumiałam, że mój niewinny żart zamienił się w cos niezwykłego. Poczułam jego lekutki ruch palcami. Przerwałam to, kazałam mu się położyć i zdjęłam z niego kołdrę. Okazało się że był bardzo podniecony tą sytuacją, poznałam to po niemałej górce w górnej części piżamy. W moich białych stringach, które dla żartów dostałam w szkole na mikołajki zeszłego roku, usiadłam nieco poniżej znacznej górki w kroczu Damiana, dokładnie na udach.
Zapytał dlaczego to robię, a ja mu odpowiedziałam po kilku sekundach, że sama nie wiem. Razem ściągnęliśmy mu górną część piżamy. Ujrzałam wcale jeszcze nie ukształtowaną klatkę piersiową brata, a on cały czas wpatrywał się w moje nastoletnie piersi. Zaczęłam powoli opadać na niego, im więcej się zniżyłam tym bardziej do odczucia był jego członek. Zarówno ja jak i on byliśmy bardzo stremowani, był to mój i jego „pierwszy raz”. W końcu już prawie leżałam na nim, on odczuł na sobie moje piersi, a ja go delikatnie pocałowałam. Był to również nasz pierwszy pocałunek, różnicą było to że on doznał tego mając 15 lat, a ja 16.
Całowaliśmy się przez kilka minut, podobało nam się, ale jego bardzo napięty, zakryty piżamą członek był mocno skierowany w górę, mniej więcej w miejsce mojej pochwy, która była równie podniecona jak ja i Damian. Z powrotem podniosłam się, a on zapytał, czy już kiedyś to robiłam, odpowiedziałam prawdę, że jeszcze nie. Uśmiechnął się. Odsunęłam się od niego trochę, aby zdjąć dolną część piżamy. Złapałam za gumkę i odchyliłam do tyłu, jego odstający penis zablokował zdjęcie, musiałam bardziej naciągnąć gumkę do góry i dopiero wtedy moim oczom pierwszy raz w życiu w rzeczywistości ukazał się penis. Oczywiście wiem jak wygląda penis, ale nigdy jeszcze nie widziałam go na żywo, tylko na jakichś filmach pornograficznych, czy zdjęciach. Dotknęłam go i objęłam. Z powrotem przysunęłam się ku kroczu brata i odpowiednio przyłożyłam jego penisa do mojej pochwy. Teraz ponowne opadnięcie na klatkę piersiową Damiana spowodowało, by iż jego penis wszedł by w moją pochwę.
Bałam się, tego, co czyta się w internecie czy w gazetach, że pierwszy raz może boleć. Ale zaryzykowałam i ponownie, powoli zaczęłam się pochylać. Damian uniósł obie ręce i jak by nimi powiedział: „Choć do mnie”. Główka penisa „zanurzyła” się już, poczułam lekkie przyjemne odczucie, nie zatrzymywałam się, jego penis był coraz głębiej, aż w końcu coś stanęło na przeszkodzie.
Wiedziałam, o co chodzi. Zacisnęłam zęby i pomimo oporów opadłam już szybko na Damiana. Mój oddech zaczął szybko przyśpieszać, jak by zaczęło mi się kręcić w głowie. Członek mojego 15 letniego brata cały był wsadzony do mojej pochwy. Poczułam jego ruchy we mnie, to było bardzo przyjemne, zaczęliśmy się ponownie całować. Było nam tak dobrze, że mogło to trwać całą wieczność. Gdyby ktoś jeszcze rano powiedział mi, jak skończy się ten dzień, wyśmiałabym go i uznała za zboczeńca. Teraz to były już fakty.
Zaczęłam lekko podskakiwać, pogłębiając nasze doznania, moje ruchy do góry i na dół zaczęły stawać się coraz szybsze, a przy tym dawały coraz więcej rozkoszy. Trwało to jeszcze chwilkę, aż Damian powiadomił mnie, że zbliża się do orgazmu, kiedy to powiedział, zrozumiałam, że sprawy seksu nie są mu wcale takie odległe. Musiał podobnie do mnie wcześniej oglądać jakieś filmy itp. Po tej informacji szybko podniosłam się wyjmując przy tym członka. Był to prawie ostatni moment, kilka strzałów nasienia wylądowało na moim brzuchu oraz na pościeli. Nie mogłam dopuścić aby wytrysk odbył się we mnie, nie brałam przecież tabletek antykoncepcyjnych, a prezerwatywy przecież nie mieliśmy.
Damian zaczął trochę panikować gdy widział gwałtowne ruchy swojego penisa, próbując nad tym zapanować złapał go do ręki i trzymał, nadal jednak widać było te skurcze, które same po chwili ustąpiły. Zapytałam, czy mu się podobało? Na odpowiedź uśmiechnął się. Po wytrysku jego penis nadal był twardy i skierowany ku górze. Na nie jednym filmie, który oglądałam po takich wydarzeniach penis stawał się miętki i oklapnięty i swoją formę odzyskiwał po kilkunastu minutach. Widząc jednak, że jest inaczej, z powrotem usiadłam na Damianie i zaczęliśmy wszystko od początku, teraz po chwili to ja zaczęłam szczytować, ale nie przestawałam podskakiwać na kroczu brata. W momencie orgazmu całkowicie opadłam z sił tracąc równowagę. Zsunęłam się po chwili z ciała Damiana na bok.

On się podniósł i zrobił dokładnie to samo co ja tyle że teraz to on był na górze i to on podskakiwał na mnie. Było mi jeszcze lepiej, ja nie wkładałam w to żadnego wysiłku, a przyjemności były wspaniałe. Gdy brat ponownie zaczynał szczytować sam czym prędzej zszedł ze mnie i wytrysnął na poduszkę. Zsunął się na drugi koniec łóżka i pochylił twarz nad moją pochwą. Zaczął wpychać tam swój język. Robił to bardzo długo pomagając sobie palcami. Podczas tego miałam dwa orgazmy. Po tym powiedziałam ostro:
– Zrobię ci loda.
Ponownie położył się na plecach, a ja pochyliłam się nad jego penisem. Ostrożnie wzięłam go to buzi, delikatnie liżąc językiem. Złapałam go ręką, pociągnęłam do dołu, aż zabolało Damiana. Teraz z obciągniętą skórką zaczęłam go lizać. Damian zaczął jęczeć, zapytałam go więc, czy go boli powiedział, że to bardzo czułe na dotyk bez skórki miejsce, delikatnie więc kontynuowałam. Trwało to dość długo, penis Damiana widocznie nie miał już co wydalić, ale w końcu udało się. Niewielką ilość spermy wzięłam do ręki i namaściłam nią moje stwardniałe, odstające sutki. Były to najpiękniejsze chwile w moim życiu, Damian też był zachwycony.
Była już blisko druga godzina w nocy. W pokoju paliła się jednak lampka nocna, dająca na tyle światła, aby wszystko widzieć. Oboje byliśmy zmęczeni i spoceni, ale oboje chcieliśmy jeszcze. Wstałam z łóżka, podeszłam do biurka i wzięłam plastikową linijkę 20 cm. Uśmiechnęłam się i zapytałam:
– Mierzyłeś sobie kiedyś?
Powiedział że nie. Podeszłam do niego i przyłożyłam linijkę do penisa. Miał on 13 cm. Wiedziałam że to nie najwięcej z wcześniej wspomnianych filmów, tam penisy miały na oko około 20 cm, czyli cała długość linijki. Tyle że na tych filmach występowali mężczyźni po 25 lat, a mój brat miał 15. Wprost zapytał mnie, czy chce jeszcze? Odpowiedziałam potwierdzająco. Zdziwiłam się kiedy wyszedł z pokoju. Zapytałam gdzie idzie, powiedział tylko że za chwilę wróci. Tak też się stało.
Do pokoju wszedł z około 25 cm ogórkiem, którego razem z mamą kupowałyśmy w czwartkowe zakupy. Wiedziałam, o co mu chodzi. Zdawałam sobie sprawę, że jeśli wsadzi we mnie chociażby 20 cm, będzie to dla mnie chyba więcej bólu niż przyjemności. To była jednak niesamowita noc, dlatego zgodziłam się na to. Usiadłam na łóżku. Damian przykucnął przy mnie, wpatrując się w moją pochwę. Przyłożył ogórka i powoli zaczął dopychać. Wsadzał go, kręcąc cały czas, co znacznie powiększało przyjemności. Lekki ból zaczął się przy mniej więcej 18 centymetrze. Zasygnalizowałam to lekko pojękując. Damian na to jednak nie zareagował. Po chwili zaczęło boleć naprawdę bardzo, wtedy Damian coraz szybciej wsadzał i popuszczał ogórka. Był to ból połączony z przyjemnością. Miałam nadzieje że robić tak będzie aż do mojego orgazmu, on jednak nie spodziewanie przerwał i kazał mi się położyć.
Tak zrobiłam, on wstał i podszedł do swojej szafy. Wyjął z niej dwie pary spodni. Jednymi związał moje ręce z łóżkiem, a drugimi nogi. Teraz leżałam związana wzdłuż łóżka w pozycji X. Damian usiadł na moich udach i ponownie dynamicznie zaczął delikatnie mówiąc wpychać mi ogórka. To było cudowne. Robił to szybko i po kilku minutach miałam orgazm. Damian był już bardzo zmęczony. Dosłownie kapał z niego pot.
Zaraz potem zaczął się ze mną drażnić np. łaskotając mnie po stopach, pod pachami, w okolicach pochwy i na biuście. Lizać jeszcze trochę moją pochwę. Moje „niewolnictwo” łącznie trwało około pół godziny. Damian mnie uwolnił i zapytał, czy może już wystarczy? Zaprzeczyłam z uśmiechem. Powiedziałam, aby ukląkł na łóżku i wypiął pośladki. Tak zrobił, powiedziałam, że chce, żeby wiedział, jakie uczucie panowało, kiedy to on wsadzał do mnie ogórka i penisa. Złapałam mokrego ogórka, kazałam mu rozluźnić pośladki i przyłożyłam go do bardzo małego otworu.
Pomyślałam sobie że jeśli zdołam wsadzić tam tego ogórka to będzie to Damiana bardzo bolało. Ale jak szaleć to szaleć, przyłożyłam go i powoli zaczęłam dociskać. Mówił, że boli jednak tak samo jak on wcześniej nie reagowałam na to, aby ogórek wszedł do środka musiałam użyć całych swoich sił. Damian głośno jęczał, mówiłam, żeby przestał, bo pobudzi sąsiadów, ale jęczał coraz głośniej. Trudno – pomyślałam, nie zamierzałam teraz rezygnować, zaparłam się i dopchnęłam ogórka prawie do połowy. Było to już gdzieś ponad 10 centymetrów. Poszłam za ciosem i dosłownie pchałam dalej, w końcu doprowadziłam do sytuacji, że na moich oczach było już tylko około 5 cm. ogórka, reszta weszła do środka. Złapałam za oba pośladki i zaczęłam je dociskać do siebie, Damian podpierał się rękami i prosił, abym przerwała, jedną ręką trzymałam ogórka, aby nie wypadł, a drugą złapałam za penisa i zaczęłam go (wulgarnie mówiąc) „walić”.
Damian cały czas jęczał z bólu, a na dodatek miał jeszcze orgazm. Bardzo już mała ilość nasienia wytrysła prosto w prześcieradło. W tym samym momencie wyjęłam ogórka. Damian wręcz uderzył o materac, pomyślałam, że może przesadziłam, bo wydawało mi się, że zemdlał. Był jednak przytomny, tyle że po prostu „wyruchany” na całość. Zaraz potem usnął. Ja wróciłam do swojego pokoju i również usnęłam bardzo szybko.
O godzinie 10 rano, przyszłam do pokoju brata i zobaczyłam go nagiego, śpiącego. Usiadłam obok niego na łóżku i obudziłam go na śniadanie. Otworzył powoli oczy i widząc mnie uśmiechnął się. Zapytałam czy mu się podobało, powiedział dokładnie tak:
– To była najlepsza noc w moim życiu.
Powiedziałam, że może kiedyś to jeszcze powtórzymy, a teraz chodź na śniadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *