Na wsi ze znajomymi.

Na wsi ze znajomymi.

Nadeszło lato, wraz ze znajomym postanowiliśmy wybrać się na małą wieś. Na którą dostaliśmy zaproszenie od dwóch koleżanek, które poznaliśmy na ubiegłoroczny koloniach. Ich miasteczko zanajduje sie zaledwie 18km, nigdy nie bylismy na wsi, a więc nie zastanawialiśmy się długo. i od razu po odebraniu świadectw, spakowaliśmy rzeczy, wskoczyliśmy na skutery. Po dojechaniu na miejsce dziewczyny zaprowadziły nas na jaką polane w małym lesie, była juz 18, i zaczynało się ściemniać. Rozbilismy namioty, i rozpaliliśmy ognisko. Nie trzeba było wiele czasu, aby —–% uderzyły do głowy. Kolega i Elka szybko zasneli przy ognisku. spojrzałem na Dominike, Ubrana była w bardzo krótką mini, i bluzke z dużym dekoltem, a na ramiona narzucona skórzana kurtka.
-Mogę się do ciebie przytulić. Zapytała
-jak ci zimno to chodzi
Usiadła mi na kolana, po chwili zaczeliśmy się całować. A ja poczułem że coś mi twardnieję, starałem się trochę ja od siebie, żeby tego nie poczuła
-Jestem Ciężka?
– nie nie, ja tylko…
– wiem poczułam

odrazu sie zaczerwieniłem. Spojrzała na mnie z Uśmiechem, i ponownie zaczeła całować. Z tą różnicą, że lewą ręke zamiast na ramieniu, położyła na udzie, i powoli szła coraz wyżej. Ja włożyłem jej ręke pod bluzke, i masowałem po brzuchu.
-Może lepiej nie tu. Zapytała
-Masz okres?
– Nie. nie tu, nie przy nich.
-aaa
poszliśmy do namiotu. Zdjęła bluzke, i usiadła mi na brzuchu. Całowaliśmy sie, a ja jedną ręką rozpiąłem jej stanik. Zmieniłem pozycje, i teraz ja byłem na górze. ciągle całując, powoli włożyłem jedną ręke w jej majtki, a drugą wyjąłem penisa, i nakierowałem go wprost do jej ciepłej dłoni. Zaczeła mi walić, a ja robiłem jej palcówke.
W pewnym momencie zdjeła mi spodnie, ja jej majtki, i w końcu wypełniłem jej goroncą szparke, sex nie trwał długo, i wytrysnełem jej na brzuch, wylizała mi penisa. A ja doprowadziłem ja palcami do orgazmu.. Było cudownie 😀 Przepraszam za błędy w ostatnim opowiadaniu, (Jej pierwszy raz). I te tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *