Mokry wieczór

Mokry wieczór

Wieczór

Pada deszcz jak ja nie cierpię klimatu Walii ciągle pada i te mokre rzeczy musze je jak najszybciej ściągnąć.
Wchodze do mieszkania tam siedzisz Ty i spoglądasz na mnie Tym wzrokiem. Uwielbiam Twój wzrok taki delikatny czuły a zarazem namiętny. Ściągam z siebie te mokre rzeczy i powoli podchodzę do Ciebie w różowych majtkach z koronki i w staniku podkreślające moje małe piersi.
Delikatnie całuje Cię w usta na przywitanie nic nie mówisz delikatnie się uśmiechasz do mnie panuje pół mrok w mieszkaniu zapalilas świeczki i czekasz na mnie z lampka wina.
Masz na sobie koszulkę delikatna aksamitna widzę jak kragle są Twoje piersi boże jak ja Cię pragnę.
Biorę łyk wina z Twoje lampki jakie słodkie moje ulubione.
Klekam przed Tobą rozchylam Ci nogi widzę ze nie masz majtek na sobie Wiesz ze mnie to podnieca rozchylam bardziej uda i widzę Twoja piękna różowa muszelke widzę jak bardzo juz jesteś podniecona unosze głowę patrze w Twoje oczy Ty nic nie mówisz milczysz uśmiechasz się widzę ze mnie pragniesz. Schodzę niżej do mojej muszelki rozchylam wargi delikatnie Muskam jezykiem łechtaczki słyszę jak zaczynasz szybciej oddychać. Zaczynam lizać delikatnie czubeczkiem języka Twoja juz nabrzmiala łechtaczke widzę Twoje soki nie mogą się zmarnować zaczynam je zlizywac słyszę jak jeczysz podoba Ci się. Wchodze w Ciebie językiem zaczynam się poruszać w Tobie chwytasz mnie za kark przyciągasz bardziej do Swojej muszelki. Zaczynam lizać ssać Twoja łechtaczke podgryzac ja bardzo delikatnie drocze się z Tobą wiem ze juz jesteś gotowa pragniesz mnie ale jeszcze nie teraz nie pozwolę Ci szczytowac. Wstaje idę do kuchni wyciągam parę kostek lodu z z zamrażarki wracam do Ciebie patrzysz na mnie pytający wzrokiem Chcesz zapytać co mi chodzi po głowie po co mi kostki lodu nie pozwalam Ci nic mówić zamykam Twoje usta w namiętnym pocałunku całuje Cię bardzo subtelnie czuje jak moja łechtaczka pulsuje tak mnie Podniecasz tak na mnie działasz Kochanie. Każe Ci się położyć wygodnie na plecach biorę kostkę lodu w usta delikatnie przyjeżdżam po Twojej szyi kieruje się niżej słyszę jak jeczysz słyszę bicie Twego serca dotykam Twoje piękne sterczace sutki lód się roztapia jesteś taka gorąca z podniecenia. Biorę piersi do buzi ssam Twoje sutki najpierw prawa pierś później lewa delikatnie przygryzam sutki nie wytrzynujesz krzyczy sz ”wejdź we mnie” ”pragnę Cię ” Twoje słowa są dla mnie rozkazem schodzę ręką niżej jesteś taka mokra czuje jak pulsujesz.wchodzę w Ciebie jednym palcem Twoje soki spływają po mojej ręce zaczynam powoli poruszać się w Tobie szybciej wolniej wsadzam drugi palec wyginasz się z rozkoszy jeczysz mi do ucha podnieca mnie to coraz bardziej. Leżę na Tobie buzię mam na wprost Twojej lubię patrzeć jak doprowadzam Swoją kobietę do orgazmu nogi mamy splecione poruszam się z Tobą rytmicznie chwytasz mnie za pośladki uwielbiam jak to robisz jak Twoje paznokcie wbijaja się w moja pupcie. Poruszam się w Tobie coraz szybciej patrze Ci głęboko w oczy Ty jeczysz widzę jak dochodzisz podemna jeszcze parę ruchów odlatujesz słyszę jak sapiesz zmęczona całuje Cię w czoło i mówię Kocham Cię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *