Mój pierwszy raz z kobietą

Mój pierwszy raz z kobietą

Historia ta wydarzyła się naprawdę i miała miejsce niedawno bo w tym roku.

W wakacje skończyłem 18 lat. Do tej pory nie posiadam dziewczyny co powiem szczerze jest dla mnie smutne w dwójniaki sposób – zarówno pod względem samej miłości jak i seksu. Otóż praktycznie non-stop jestem dość mocno napalony i już nie mogłem wytrzymać. Jako że na urodziny dostałem dość sporo kaski, małą cześć postanowiłem przeznaczyć na nieco przyjemności.

Był to początek września. Po dość szybkich poszukiwaniach na stronie Roksa wybrałem najbardziej interesująca mnie kobietę – 39 letnią blondynkę. Zadzwoniłem do niej i umówiliśmy się na godzinę 16.

O 16 byłem na miejscu. Zadzwoniłem do domofonu, po czym podszedłem do właściwych drzwi. Otworzyła mi jej koleżanka, tez pracująca w interesie. Miała mniej więcej 37 lat, była więc nie wiele młodsza. Przywitała mnie miło i zaprosiła do środka. Spytała czy chce poczekać na blondi gdyż przez chwilę będzie jeszcze zajęta czy może mam ochotę na nią. Po chwili zastanowienie odpowiedziałem, iż wybieram ją. Trzeba było przyznać jak na swój wiek była całkiem niezła. Czarne włosy do ramion, duże naturalne piersi, kształtne ciało. Udaliśmy się razem do pokoju, po czym zamknęła drzwi.

Gdy jej zapłaciłem poleciła bym się rozebrał, sama zrobiła to samo. Gdy zostałem w samych gaciach, a ona w staniku i majtkach powiedziała bym się wygodnie położył. Zrobiłem jak powiedziała. Mój kutas był już mocno widoczny na materiale gaci, które był dość ciasne. Tymczasem ona zaczęła pieszczoty. Delikatnie całowała mnie po ciele, czasem całując go przez materiał majtek. Pierwsze co ściągnęła to był stanik. Odchyliła tez troszkę materiał majtek. Teraz prócz pieszczot ustami, jeździła swymi piersiami po mym ciele, czasem trącając penisa. W końcu nadeszła pora na kolejną część pieszczot.

Ściągnęła mi teraz majtki do końca. Chwilkę pomasowała go dłonią po czym wzięła do ust. Czułem się wspaniale. Jej usta jeździły wzdłuż całego penisa, ssąc go i liżąc czubek. Nigdy nie doznałem tak wspaniałego uczucia. Nie trwało to jednak zbyt długo, gdyż byłem tak napalony że po parunastu minutach wystrzeliłem, a sperma trysnęła wysoko w górę. Powycierała ją. Mimo spustu kutas dalej stał sztywno. Nadeszła główna atrakcja programu.

Nałożyła mi prezerwatywę i wysmarowała ją nawilżaczem. Po czym nabiła się na niego w pozycji na jeźdźca. Szybko nabijała się na niego, pochylając się do przodu i machając mi tuż przed nosem piersiami. W końcu odwróciła się tyłem do mnie. Dzięki temu mogłem wygodnie złapać jej piersi, masować je i ugniatać sutki. Jej piersi były mięciutkie i jędrne w dotyku. Zaproponowała teraz zmianę pozycji. Zajęła pozycję na klęczkach mocno się wypinając, ja stanąłem za nią. Parę razy pojeździłem penisem po cipce po czym jednym ruchem wbiłem się w nią. Posuwałem ją coraz mocniej i szybciej, czasem gubiąc rytm. Jęczała cicho powtarzając „O Fuck”. W końcu nastąpił drugi wytrysk. Ściągnęła prezerwatywę i zaczęła mi go ponownie ssać. Po parunastu minutach widać było, że jednak już dość na dziś. Usiedliśmy więc obok siebie i porozmawialiśmy jakiś czas, po czym ubrałem się i wróciłem do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *