Matka i córka

Matka i córka

Siedziałem całując się z dziewczyną, Ewą, i miałem już niemoralne myśli o zabawie, jaka mnie zaraz czekała. Gdy jej ręka wyciągnęła kutasa z moich spodni, usłyszeliśmy, jak drzwi frontowe otworzyły się!
– O Boże, to moja matka! – wyszeptała.
Szybko schowałem członka z powrotem w spodnie. Po chwili Patrycja weszła do pokoju. Zauważyłem, że była trochę podpita po jej wieczornym „spotkaniu z dziewczynami”. Usiadła obok mnie, tak że byłem teraz między nimi.
– Podobają ci się moje perfumy? – zapytała.
Odpowiedziałem, że tak, ale ona wskazała na szyję i powiedziała mi, abym zbliżył się do niej, abym mógł lepiej poczuć ich zapach.
Byłem trochę podchmielony, pochyliłem się, pocałowałem ją w szyję i przeciągnąłem językiem w górę za jej ucho. To było wszystko czego potrzebowała. Odwróciła się twarzą do mnie i pożądliwie zaczęła mnie całować.
Całowałem się z matką, podczas gdy jej córka siedziała z drugiej strony. Odwróciłem się, aby wyjaśnić to Ewie, ale ona jedynie pocałowała mnie namiętnie. Po kilka minutach poczułem czyjąś dłoń na rozporku. Pomyślałem:

– Ojej! Ewa zamierza obciągnąć mi przed swoją matką.
Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, gdy poczułem gorące wargi Ewy porywające mojego twardego jak skała drąga.
Patrycja i ja patrzyliśmy, jak jej córka poruszała głową między naszymi pocałunkami, aż w końcu Patrycja powiedział:
– Pocałuj Ewę.
Uniosłem głowę Ewy z mojego krocza i pocałowałem ją namiętnie. Nagle zauważyłem, że Patrycja siada na moim kroczu. Była kompletnie naga! Gdy nabijała swoją ciasną cipę na mojego kutasa, słyszałem jak wyjęczała:
– Pierdol mnie!” Mogłem jedynie wypełnić jej prośbę, gdy wchodziłem w nią, Ewa zeszła na podłogę i zaczęła lizać moje jaja i odbyt matki. Nie mogłem dłuższej wytrzymać i wpompowałem swoją całą gorącą spermę w cipę Patrycji. Ona szczytowała chwilę później.
Ewa i ja nigdy już się nie spotkaliśmy po tej nocy, ale zawsze będę pamiętał mój wieczór tą matką i jej córką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *