Koleżanki

Koleżanki

Masturbowałam się od dziecka. Dzisiaj, w wieku piętnastu lat, potrafię być na prawdę bardzo napalona. Mam ochotę wreszcie przeżyć swój pierwszy raz.
Pewnego dnia, moja koleżanka Kasia przyszła do mnie na noc. Byłyśmy przyjaciółkami od przedszkola, więc spałyśmy w jednym łóżku, ale pod osobnymi kołdrami. Kasia zawsze nosi ze sobą pamiętnik, dokądkolwiek idzie. Kusiło mnie, żeby poczytać co ma do powiedzenia. Ostrożnie wyciągnęłam notes spod poduszki i zaczęłam przeglądać jej rysunki. Jednak, moją uwagę przyciągnęła notka, w której trzy słowa były napisane na czerwono- „Natalka”, „cycuszki”, „cipeczka”. Natalka to ja, więc co wspólnego z Kasią mają moje cycki a tym bardziej moja cipka? Zaczęłam czytać:
” Stwierdziłam ostatnio że Natalka jest bardzo pociągająca. Podnieca mnie myśl o jej zmysłowych cycuszkach i mokrej z podniecenia cipeczce. Chciałabym ją wyruchać. Przecież jestem lesbą, więc czemu nie? Pogadam z nią o tym.” Zaszokowało mnie to.
Zajrzałam pod kołdrę i stwierdziłam że Kasia ma na sobie tylko koszulkę. Jak można spać bez majtek? Można!
Schyliłam głowę i zaczęłam delikatnie całować cipkę Kasi. Postanowiłam spełnić jej zmysłowe marzenia. Wsadziłam język w jej szparkę i zaczęłam nim kręcić. Kasia chyba się obudziła, bo zaczęła jęczeć. Delikatnie masowałam palcami jej cipkę, jeden palec włożyłam w jej odbyt i lizałam jej cipkę. Później zaczęłam lizać jej uda i cipkę bardziej z przodu. Znów wsadziłam język w jej szparkę. Odnalazłam językiem punkt g i zaczęłam lekko pocierać go języczkiem. Kasia zawyła z podniecenia i przycisnęła moją głowę do swojej cipy. Teraz włożyłam palec w jej szparkę i jedną ręką masowałam jej cipkę. Teraz to ona zanurzyła się pod kołdrę, a mi dała znak bym zaczerpnęła powietrza. Kasia lizała mój brzuch, przez chwilę pokręciła języczkiem w moim pępku, a następnie zsunęła się w kierunku cipki. Nigdy nie czułam takiej rozkoszy. Przylgnęłam go Kasi i lizałam jej piersi, dysząc. Kiedy to piszę, myślę o tej nocy i robię się mokra. Ale to nie koniec. Kiedy już dostałam orgazmu, poszłam do swojej tajemniczej skrytki (mała klapa w podłodze łazienki), o której nikt nie wie. Wyjęłam z niej wibrator. Poszłam do łóżka, do Kasi i zaczęłam masować wibratorem jej cycki. Kasia wiła się z podniecenia, kiedy zaczęłam zataczać wibratorem kółka na jej cipce. Widząc jej ogoloną, czerwoną cipkę, zaczęłam masturbować się jedną ręką. Dochodziłysmy w tym samym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *