Kamila i przyjaciółka

Kamila i przyjaciółka

Za oknem ponuro, a w domu nudy, ponieważ Kamila miała dzień wolny od pracy, tego dnia postanowiła umówić się z przyjaciółka Agą u siebie w domu. Pół godziny później usłyszała dzwonek do drzwi, to na pewno Aga, pomyślała. Po czym otwierając jej drzwi, weszła do środka mieszkania. Kamila zapytała się jej czego się napije?

– poproszę kawę.

Kamila postawiła na stoliku u siebie w pokoju kawę i słodkości.

Popijając kawę i rozmawiając, Kamila oblała się kawą.

Pomogę Ci,

Aga zaczęła wycierać chusteczką pobrudzoną bluzkę Kamili, jej ręka zatrzymała się na lewej piersi. Na początku Kamilę bardzo zdziwiło, ale nie protestowała, po chwili poczuła jej usta na swoich, zaczęły się całować. Nie mogły przestać. Aga zaczęła ściągać z niej ubrania, Kamila nie była obojętna i zaczęła rozpinać przyjaciółce bluzeczkę. Dłoń Kamili dotknęła muszelki Agi. Aga z kolei Rozpięła zamek spodni Kamili po czym szybciutko je ściągnęła. Nie przerywała dotykać mokrej i gorącej cipki przez materiał. Obie po chwili były nagie, Kamila włożyła palec do mokrej cipki Agi, aż ta jęczała z rozkoszy,

– proszę chcę żebyś mnie tam polizała, nie przedłużając tej chwili Kamila ssała jej perełkę i czuła jak Adze jest dobrze. Posuwając dodatkowo ją palcami.

– Chcę teraz ja Tobie zrobić dobrze wyszeptała Aga, Kamila teraz leżała na plecach, Aga przysunęła się do cudownej cipki Kamili lizała i ssała jej skarb, Aga zaczęła posuwać ją palcami. Czuła, że dochodzi. Poczuła jak orgazm wstrząsnął jej ciałem, krzycząc wniebogłosy.

– Kamila czując, że nie ma dość,

– Masz ochotę na więcej, zapytała

– co masz na myśli?

Kamila przysunęła się do Agi, rozsunęła jej nogi po czym w pozycji nożyce zaczęły swój miłosny taniec, ocierać się wzajemnie cipkami. Obie jęczały z rozkoszy było im tak dobrze, swoje tempo przyśpieszyły jeszcze bardziej, aż obie doszły. Wyczerpane po miłosnych harcach zakończyły namiętnym pocałunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *