Jestem szczęśliwa

Jestem szczęśliwa

Mam 18 lat i to zdarzenie stało się we wrześniu tego roku. A zaczeło się od tego że poznałam Kacpra ma 17 lat na zawodach w biegach ponieważ właśnie przyszedł do tej szkoły. Bardzo go polubiłam. Nasza wuefistka zorganizowała zajęcia na poprawienie kondycji w piątki. Pierwsze i drugie zajęcia ominęłam ale z tego co wiem to jego też nie było. Gdy przyszłam na trzecie już zajęcia okazało się że jestem tylko ja z panią i z kacperm. Zaplanowane mieliśmy do przebiegnięcia 10km ale już po 6 zaczeły mnie boleć nogi więc zrezygnowałam. Poszłam do szatni się przebrać ale po chwili wszedł kacper nie zdziwiłam się ponieważ mieliśmy wspólną szatnie. Zdjełam koszulke i spodenki czułam jego wzrok na moim ciele.
Trochę się speszyłam ale gdy się już przebraliśmy zaproponował że mnie odprowadzi. Przez całą droge prawił mi komplementy odnośnie mojego ciała. Gdy już doszliśmy do mojego domu zaproponowałam mu jakiś napój.On się zgodził więc weszliśmy do środka. dałam mu napój i powiedziałam żeby się rozgościł a ja się pójdę przemyć. Jak już wróciłam zaczeliśmy rozmawiać. W końcu spytałam się czemu się tak paczył na mnie w szatni. On odpowiedział że mu się bardzo podobam i że mam piękne ciało. Zresztą on też mi się podobał więc się zbliżyłam do niego i zaczeliśmy dalej rozmawiać. On powiedział że musi już iść. Próbowałam go zatrzymać. Zaczęłam się do niego tulić i go całować zaułwarzyłam że jemu się to podoba i zaczął to odwzajemniać. Zaproponowałam żebyśmy poszli do mojego pokoju. I tak zrobiliśmy on zaczął mnie rozbierać zaczął od koszulki później zdjął staniczek. Powiedział że mam bardzo ładne i jędrne piersi. Zaczął je pieścić rękami i na zmianę języczkiem. Gdy skończył to zdjęłam mu spodnie widziałam jak mu powoli staje.
Zdjęłam mu bokserki i zaczęłam robić mu laske widziałam że się mu to bardzo podobało. On to odwzajemniał pieszcząc moje piersi. Gdy skończyłam zaczął schodzić niżej i zdejmował powoli moje majteczki zaczął lizać i ssać moją małą. Zaczeła mi się robić wilgotna. Stwierdziłam i zasugerowałam że już może wchodzić. Ale za nim wszedł we mnie powiedziałam że jestem dziewicą najpierw nie troszkę przestraszył ale za chwile się ucieszył. Więc zaczeliśmy od pozycji na mnicha. Zaczął powoli we mnie wchodzić. W końcu za którymś razem przebił się głośno jękłam że było słychać w całym domu na szczęście nikogo nie było. Potem poszło już z górki. Zmieniliśmy pozycję na pieska. Po kilku minutach zasugerowałam że chciałabym go ujeżdżać. Gdy już go dosiadłam (pomyślałam że mnie mamy prezerwatyw) zeszłam z niego i podeszłam do jednej z moich szafek i wyjęłam jedyną gumke która została po moim byłym chłopaku z którym nie razu się nie kochałam. Wróciłam do kacper założyłam mu gumkę i spowrotem się na niego nabiłam.
Wkrótce zaczełam dochodzić. Zaczęłam tak głośno krzyczeć i jęczeć mój oddech był coraz szybszy. On też już dochodził po chwili wybuchnął. Położyłam się koło niego i wtuliłam się w niego. Gdy minęło około 10 minut poszłam wziąć prysznic po kilku minutach dołączył się do mnie. Powiedział że chciałby żebym była jego dziewczyną. Od razu się zgodziłam i zaczęliśmy się całować pod prysznicem. Wyszłam tak szczęsliwa z pod prysznica że zaciągłam go do uszka ale nie po to żeby się znowu kochać tylko żeby się koło niego położyć. Wiedziałam że rodzice dziś wrócą późno ponieważ po pracy mieli jechać do cioci. Wtulona w niego zasnęliśmy. Kacper jak się obudził to wyszedł nawet mnie nie budził ponieważ smacznie spałam i tylko zrobił sobie zdjęcie jak śpie. Spotkaliśmy się następnego dnia popołudniu. Byłam bardzo szczęśliwa że jesteśmy ze sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *