Jesienią z przyjaciółką…

Jesienią z przyjaciółką…

Ostatni dzień jesieni za oknem ponuro, a w domu nudy, ponieważ Kamila miała dzień wolny od pracy, to tego dnia umówiła się z przyjaciółka Agą. Po pół godzinie od rozmowy telefonicznej słyszała dzwonek do drzwi, po czym otwierając jej drzwi, gdy weszła. Zapytała się jej czego się napije?

– poproszę kawę, poprosiła Aga.

Kamila postawiła na stoliku u siebie w pokoju kawę i słodkości.

Popijając kawę i rozmawiając, Kamila oblała się kawą.

Pomogę Ci,

Aga zaczęła wycierać chusteczką pobrudzoną bluzkę Kamili, jej ręka zatrzymała się na lewej piersi. Na początku Kamilę bardzo zdziwiło, ale nie protestowała, po chwili poczuła jej usta na swoich, zaczęły się całować. Nie mogły przestać, zaczęła ściągać z niej ubrania, Kamila nie była obojętna i zaczęła rozpinać Adze bluzeczkę. Dłoń Kamili dotknęła muszelki Agi. Aga Rozpięła zamek spodni Kamili po czym szybciutko je ściągnęła. Nie przerywała dotykać mokrej i gorącej cipki przez materiał. Kamila zaczęła zdejmować ubrania Adze. Obie po chwili były obie nagie, Kamila włożyła palec do mokrej cipki Agi, aż ta jękła z rozkoszy,

– proszę chcę żebyś mnie tam polizała, nie przedłużając tej chwili Kamila ssała jej perełkę i czuła jak Adze jest dobrze. Posuwając dodatkowo ją palcami.

– Chcę teraz ja Tobie zrobić dobrze wyszeptała Aga, Kamila teraz leżała na plecach, Aga przysunęła się do cudownej cipki Kamili lizała i ssała jej skarb, Aga zaczęła posuwać ją palcami. Aga czuła, że dochodzi. Poczuła jak orgazm wstrząsnął jej ciałem, krzycząc w niebogłosy.

– Kamila czując, że nie ma dość,

– Masz ochotę na więcej, zapytała

– co masz na myśli?

Kamila przysunęła się do Agi, rozsunęła jej nogi po czym w pozycji nożyce zaczęły swój miłosny taniec, ocierać się wzajemnie cipkami. Obie jęczały z rozkoszy było im tak dobrze, swoje tempo przyśpieszyły jeszcze bardziej, aż obie doszły. Wyczerpane po miłosnych harcach zakończyły namiętnym pocałunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *