jej pierwszy raz

jej pierwszy raz

Była wigilia, spotkałem sie ze swoja dziewczyna ania w kinie na ktory zarezerwowałem bilety juz dużo wczesniej, film nie był zbyt interesujący, a bynajmniej dla mnie. Gdy sie skonczył pojechalismy do mnie, i jak zazwyczaj połozylismy sie w łuzku i zaczelismy rozmowe, nie rozmawialismy o niczym kąkretnym, za oknem był mruz a my lerzelismy pod cipła kądra, wtuleni do siebie. Zaczeismy sie powoli całowac, nie była to nowosci, podobnie jak głaskanie jej po brzuchu, i udach, ale nie wszystko było jak zawsze, poniewaz w pewnym momecie moja reka zaczeła powoi przesuwać sie w strone jej majtek, obserwowałem jej ruch. Nie protestowałą wiec w pewnym momecie moja reka znalazłe sie juz w okolicach jej wydepilowanej dziewiczej szparki, wysunełem reke spowrotem z majtek na brzuch, i bardzo powoli zaczołem zsuwać jej czarne majteczki.
-Czy jestes tego pewna? zapytałem
-Teraz juz wiem ze tak
moja jedna reka powoli zsuwała w duł jej majtki, a druga gładziłą po szyji, całowałem ja namietnie, ale tez delikatnie, W tle było słychać tylko jej co raz to szybszy oddech.
W koncu zsunołem jej majtki w okolice uda, i zaczołem masować jej szparke była bardzo mokra,i ciepła, jej oddech pulsował coraz szybciej, a muj penis zaczynał twardniec, ocierajac sie o jej udo
-pomuc ci w czyms zapytała cichutkim głosem
Popatrzyłem na nią jednoznacznym wzrokiem, wsuneła mi ręke do spodni, nie pewnie wycągneła go na wolnosci. Oderwałem na chwile ręke od jej szyji, i sięgnołem do portfela z kturego wycągnolem gumke, i juz miałem rozpocząc kiedy usłszalem słowa ja to zrobie, dałem jej gumke usiadła i zębami rozerwała opakowanie, i naciągneła ja na penisa, poczułem fale gorąca, dotkneła ustami mojego czlonka, i kilka razy go lizneła, a mianowicie znajdującą sie na nim bananową gumke, połozyłem ja na plecy trzymając za szyje, i całując. A druga ręką wsunołem jej poduszke pod pupe, patrząc jej prosto w oczy, w celu upewninia nie czy napewno jest gotowa, uniosła sie do góry złapała mnie za pecy pocałowała, i sama energicznym ruchem włożyła mojego penisa do srodka, wypełniłem cała jej dzirke nawet sie nie wzdrygnieła z bulu, chodzi myslałem ze tak własnie będzie. zaułwazyłem tylko kontem oka odrobine krwi na prezerwatywie, wiedziałem ze juz ja przebiłem byłem niezwykle delikatny, moje ruchy stały sie coraz szybsze, a penis londował coraz to głębiej, trwało to nie długo moze 15min, kiedy poczyłem ze zaraz skonczę
-juz? Zapyatała
– juz za chwilę
odsuneła sie odemnie, przez chwile myslałem ze po prostu juz koniec, ale pochyliła sie nademną i zdjeła gumke, i rękoma doprowadziła do wytrysku, na jej kształtne piersi.
opowiadane jest autentyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *