Ja i mój pierwszy raz

Ja i mój pierwszy raz

Hej wszystkim, nazywam się Justyna. Jestem osiemanstolatką oraz mam długie, rude włosy, jakieś 180 cm i zielone oczy. Chciałabym opowiedzieć wam pewną historię. Wydarzyła się ona jakiś tydzień temu. Dokładniej w środę wieczorem. Ja i moja, Paulina, przyjaciółka szykowałyśmy się do wyjścia.
Ja brałam prysznic a Paulina wybierała sobie ciuchy. Weszłam do pokoju jednocześnie otulając się ręcznikiem. Paula stła w samej bluzce i majteczkach 😉 Usiadłam na łóżko po czym założyłam pończochy. Paulina usiadła obok mnie westchnęła. Wiedząc co to oznacza zapytałam:
– Co się stało?
– Smutno mi
– Czemu?
– Bo nie mam chłopka
– I co z tego?
– To wszyscy są w związkach; Magda, Ola nawet Marta! Tylko nie ja
– Ja też nikogo nie mam
– Ty to co innego

– Niby czemu
– Bo ty nie chcesz mieć chłopaka!
– A ty chcesz?
– Tak… Nie… Sama nie wiem…
– Jak go nie chcesz to po co ci on?
– No, chodzi o tą bliskość, to, że mogę powiedzieć takiej osobie wszystko…
– Mi też możesz, przecież chłopaka nie ma się po to by go mieć!
– Dzięki
Uśmiechnęłam się do niej czule, po czym ją objęłam. Poczułam jej biust na swoim. Ona lekko się odsunęła, po czym spojrzała mi w oczy. Po chwili pocałowała. Leciutko, jakby nie pewnie. Poczułam smak jej truskawkowego błyszczyka. To był najcudowniejszy smak w całym moim życiu. Gdy się odsunęła, zapragnęłam więcej. Powoli zlizałam resztki z moich warg. Paula uśmiechnęła się do mnie po czym znowu pocałowała. Tym razem znacznie bardziej namiętniej, z języczkiem. Poczułam jak napiera na mnie swoim ciałem. Poddałam się temu ruchowi. Delikatnie zaczęła masować mój bark swoją lewą dłonią, cały czas całując mnie. Jej ręka zjechała w dół. Znalazła szparę w ręczniku po czym go odrzuciła. Jej dłoń spoczęła na mojej piersi lekko ją masując. To było bardzo przyjemne. Po chwili podjęła przerwaną wędrówkę. Delikatnie zjechała niżej. Poczułam jej palce na moim udzie. Płynnie przeszła od zewnętrznej strony do wewnętrznej. Bardzo powoli oraz lekko dotknęła mojej cipki. Po czym delikatnie włożyła mi jeden palec. Mimowolnie jęknęłam. Uśmiechnęła się do mnie, a ja lekko zaczerwieniłam. To był mój pierwszy raz. Serio lekkich pocałunków powtórzyła wędrówkę: najpierw piersi, później brzuch, biodra, udo i w końcu moja cipka. Jej pierwszy pocałunek był leciutki i niewinny. Kolejne były coraz bardziej odważniejsze. W końcu poczułam jej język. Bardzo dokładnie. Każdy ruch przepełniam mnie ekstazą. Mój oddech przyśpieszył. Stawał się coraz bardziej płytszy. W końcu zaczęłam lekko pojękiwać. Pomimo prób nie umiałam się powstrzymywać. Czułam jak jej gorący język przyśpieszył. Z bólu i rozkoszy zaczęłam jęczeć oraz wyginać się. Moje piersi falowały w rytm jej ruchów a ja poddałam się temu. Czułam jak ekstaza we mnie rośnie. Zamknęłam oczy, chwyciłam kołdrę, jęknęłam przeciągle, po czym opadłam cała zdyszana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *