Hydraulik

Hydraulik

Kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Nieduże, do remontu, w starym budownictwie, ale wreszcie mogliśmy się wyprowadzić od teściów. Skromne dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Gorącą wodę w domu zapewniał nieduży bojler zamontowany w łazience. Pewnego dnia, zanim wyszedłem do pracy bojler się zepsuł. Znów wydatek, a z kasą krucho, bo żona nie pracował, a większość kasy szła i tak w remont. Ale jak wróciłem wieczorem do domu ciepła woda znów była. Tyle tylko że na ścianie wisiał inny bojler. Podobny, widać ze używany, ale nie nasz. Zawołałem żonę i pytam – skąd ten bojler, przecież nie mieliśmy żadnych oszczędności, żeby coś kupić. Moja zona Ania jest piękną szczupłą szatynką, zawsze w króciutkiej mini i opiętych bluzeczkach eksponujących jej spore piersi. Jakoś tak dziwnie teraz wyglądała. Jakby mocno zmęczona i w dużym nieładzie, włosy, ubranie, cała reszta. Pytam ją wiec jeszcze raz – skąd ten bojler. Ania mocna się zmieszała, widziałem ze bliska była łez. Ale w końcu wydusiła z siebie:
– Hydraulik mi to dał w zamian za seks ze mną
Byłem kompletnie tym wyznaniem zaskoczony, ale moja pierwsza reakcja była taka ze chciałem ją pocieszyć, żeby nie czuła się taka winna. Objąłem ją i pogłaskałem jej włosy, mówiąc
– Dobrze, jest okej. Chciałaś dobrze. Moja biedna dziewczynka została wykorzystana.
Gdy tak tuliłem się do jej ciepłego ciała, wciąż myśląc o tym, że miała seks z hydraulikiem zaczął mi kutas stawać. Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak twardy.
Ania popatrzyła na wybrzuszenie w moich spodniach i rzekła do mnie:
– Mmmmyyyyy. Myślałam, że będziesz zły i że będziesz chciał rozwodu. Nie myślałam ze tak przyjmiesz moje wyznanie
– nie wiem czemu, – jąkałem się, ale ale ale myśl że obcy kutas jeździł w tobie…. Jest …. Jest… taka…. Chodź do łózka, szybko. Proszę
– Nie, nie – odpowiedziała Ania z ulgą w głosie– zrób to tutaj, na stojaka, przy stole, tu w kuchni.
Ania oparła się o stół i wypięła tyłek. Podniosłem jej spódnicę i moim oczom ukazał się jej piękny tyłek. Jej pizda była obrzmiała i mokra., a z dziury sączyła się biała ciecz i spływała wzdłuż uda. Sperma jeszcze ciekła z jej pizdy
– Jak dawno temu się ruchałaś ty suko – zawołałem
– Chwile przed tym zanim wróciłeś i jeszcze rano, niedługo po tym jak wyszedłeś do pracy.
Wyciągnąłem kutasa ze spodni, potarłem główką obspermiona szparę i wsadziłem w dziurę aż po jaja.
– Ale to jeszcze nie wszystko – wystękała Ania
– A co jeszcze ty suko? – zapytałem, nie przerywając pompowania kutasem jej mokrej pizdy. Tak mokra, że aż głośno chlupotało.
Mój umysł zastanawiał się co może być jeszcze więcej ponad to że moja żona była ruchane przez obcego faceta.
– Co jeszcze suko? Zawyłem
– dobrze .. – zawahała się – dobrze , to nie był jeden , ich … było…
Nie usłyszałem więcej. Moja kochana, spokojna żona dymała się z dwoma obcymi ludźmi….…
Kutas zaczął strzelać sperma w mokrą pizdę. Spuszczałem się aż do końca w jej dziurę. Opadłem na jej plecy. Dopiero po chwili doszedłem do siebie i usiadłem na ławie.
Powoli wracały mi zmysły, a Ania wciąż oparta o stół sapała i łapała powietrze. Nie wiem, dlaczego ale czułem się dobrze. A przecież powinienem być zmartwiony i grozić żonie rozwodem.
– Dobrze, że się nie gniewasz, a jeszcze przyznam się ze podobało mi się jak ci faceci mnie ruchali.
– Faceci? To ilu ich było?
I Ania mi powiedziała jak to było:

Opowiadanie mojej żony:
Jak już wiesz to hydraulik się zjawił w naszym bloku. Miał coś do zrobienia u któregoś z sąsiadów. Zaczepiłam go na klatce i zapytałam, czy mógłby rzucić okiem na nasz bojler. Przyszedł obejrzał i mówi, że nic z niego nie będzie. Mogę zamontować nowy bojler. Musiałam wyglądać na mocno zmartwioną, bo zapytał się, dlaczego się zasmuciłam. To mu mówię ze właśnie się wprowadziliśmy i nie mamy pieniędzy, bo wszystko poszło na przeprowadzkę, notariuszów itp., a Ty jeszcze musisz czekać dwa tygodnie do wypłaty.
Hydraulik podszedł do mnie, objął mnie ramieniem i powiedział,
– Mam na samochodzie jeden używany bojler, nie nowy, ale sprawny, mogę Ci go dać.
– Super by to było, bardzo uprzejmie z twojej strony- ale ja sama go nie zamontuje.
Jego ręka ześlizgnęła się wzdłuż moich pleców i dłoń oparła się o moje pośladki i zaczęła je ugniatać
– Zamontuje to bezpłatnie – co o tym myślisz?
Wyciągnął druga rękę i zaczął ściskać moje piersi. Nawet nie protestowałam. Chwile to trwało, a potem przesunął mnie i przygiął do stołu. Swoimi stopami rozsunął moje nogi lekko na boki i podniósł spódnicę w górę. Stałam tak a on wsadził palec w moja pizdę i zaczął mnie tym palcem posuwać. Po chwili poczułam jak jego kutas dotyka mojej szpary i w końcu powoli wszedł we mnie. Fala przyjemności zalała całe moje ciało jak zupełnie obcy facet zaczął mnie energicznie ruchać. Momentalnie odleciałam. Kiedy wracam do rzeczywistości on wciąż wbijał się w maja pizdę, mocniej coraz mocniej. Zajęczał głośno, a ja poczułam, jak spuszcza się we mnie. Sprzeczne myśli biegały teraz po mojej głowie. Z jednej strony jaką dziwką jestem oddając się obcemu facetowi za bojler, ale z drugiej strony kochałam każdą chwile tego ruchania. Hydraulik zatrzymał się. Czułam jak jego chuj wiotczeje aż w końcu wyślizgnął się ze mnie, a ciepła sperma zaczęła spływać po moim udzie. Nagle poczułam jak jego kutas, znów twardy wjeżdża ponownie w moją pizdę! Zupełne zaskoczenie! Co! Jak! Wtedy poczułam chłodne uda na moim tyłku i zorientowałam się ze coś jest nie tak. Chciałam się odwrócić, ale mocna dłoń hydraulika przytrzymała moją głowę. Mimo to wiedziałam już wystarczająco dużo. To zupełnie inny facet teraz mnie ruchał. Doszedł jeszcze do mnie głos hydraulika
– Zobaczysz, spodoba ci się to.
Kolejny, obcy facet mnie ruchał i nic tego nie mogło zatrzymać, i jak tylko nowy kutas zaczął szybką jazdę zrozumiałam ze hydraulik miał rację. Podobało mi się to! Kochałam to! Z jednej strony ich nienawidziłam za to co mi robią z drugiej strony kochałam to ruchanie przez obcych ludzi. Jeśliby teraz ten facet przestał mnie ruchać to chyba bym go błagała, żeby ponownie mnie wydymał. Znów doszłam na szczyt. Odpłynęłam. Wtedy poczułam kolejny wytrysk spermy w mojej piździe. I sytuacja się powtórzyła. Kutas wypadł z dziury. Znów poczułam chłodne uda na tyłku i ponownie w mojej piździe zaczął jeździć twardy kutas. Nie musiałam się oglądać, żeby wiedzieć ze to trzeci obcy facet mnie dyma. Szybko i mocno wbijał kutasa w moja pizdę. Obcy, nieznajomi używali mnie, mojej pizdy i spuszczali się we mnie tak jak chcieli. Takie myśli krążyły w mojej oszalałej z podniecenia głowie, a może lepiej powiedzieć w oszalałej piździe. Nawet sobie nie zdawali sprawy z tego ze było to ruchanie mojego życia. Miałam jedna wielką falę orgazmów. Nie jestem pewna, kiedy skończyli. Gdy wróciłam do zmysłów, nikogo już nie było. Leżałam wciąż na kuchennym stole. Sperma spływała wzdłuż moich ud. Trochę już było zaschniętej, błyszczącej w świetle dnia na moich udach. No i oczywiście całe krocze wokół pizdy było wysmarowane spermą. Poczułam się jak dziwka.
W końcu wstałam, wytarłam się i usiadłam na ławie. Nie wiem jak długo to trwało, godzinę, może więcej i usłyszałam wracającego hydraulika. Razem z nim weszło jeszcze dwóch facetów niosących bojler. Bez słowa zabrali się za instalowanie bojlera w łazience. Zachowywali się tak jakby zupełnie nic wcześniej się nie zdarzyło.
Trochę to trwało, a kiedy skończyli hydraulik zawołał mnie
– chodź śliczna – wszystko zrobione i działa – zobacz sama.
Podeszłam do zlewu i sprawdziłam. Leciała już gorąca woda, wszystko było zrobione.
– No to masz już to co chciałaś – powiedział i objął mnie w talii – teraz jeszcze ja coś chcę.
Poprowadził mnie znów do stołu i przygiął tak jak poprzednio. Podniósł znów spódnice i rozciągnął na boki moje nogi. Jego palce znów jeździły po mojej piździe, aż w końcu jego kutas znów wszedł do mojej pizdy. Byłam już tak podniecona, że moje ciało całe się trzęsło jak tylko zaczął mnie ruchac. Byłam cała w skowronkach, pamiętając wcześniejsze rżnięcie, kiedy jego dwaj koledzy również mnie wyruchali. Tęskniłam za ich kutasami. Tym razem oni już byli od początku orgii. Czekali na swoja kolej. Chuj hydraulika jeździł szybko, coraz szybciej w mojej piździe, gdy usłyszałam, że drzwi się otwierają. Obejrzałam się i zobaczyłam, że do kuchni weszło jeszcze kolejnych dwóch facetów. O ile to możliwe to moje podniecenie chyba jeszcze bardziej wzrosło. Teraz dla mnie samej było pięć twardych kutasów i chciałam je wszystkie. Mój hydraulik nie zruchał mnie do końca. Zanim się spuścił ustąpił miejsca kolejnemu mężczyźnie. Ruchali mnie tak na zmiany. Co i rusz kolejny kutas zmieniał się w mojej piździe. Wyłam, krzyczałam z rozkoszy, a wszystkie te odgłosy ruchania pewnie było słychać w całym bloku. Już nie tylko pizda była w użyciu. Zaczęło się dymanie innych otworów. Przeruchali mi i usta, i dupę. Punktem kulminacyjnym była kombinacja wszystkich tych zabaw. Leżałam nadziana pizdą na kutasa hydraulika. Jeden z facetów ruchał moja dupę a kolejny rżnął moje usta. I tak co jakiś czas któryś z nich się zmieniał się z odpoczywającą dwójką nieznajomych. To było najcudowniejsze uczucie, gdy byłam tak zaspokajana jak dziwka przez tylu obcych facetów jednocześnie. Byłam jak oszołomiona i nie do końca wszystko dobrze pamiętam. Zaczęli się spuszczać w różnej kolejności. Jeden zlał się w mój tyłek. Kolejny napełnił sperma moje usta. Trzeci w kolejności spuścił mi się w pizdę. Na sam koniec leżałam pod „moim” hydraulikiem, który mnie ruchał, a jednocześnie moje usta były ruchane przez jednego z nieznajomych. Ale on już dochodził i dość szybko spuścił się w moje usta. Zostałam tylko sama z „moim” hydraulikiem. Hydraulik jeszcze popracował. Nie chciał za szybko skończyć. Chciał się na maksa nasycić moją pizdą. Ruchał mnie długimi, powolnymi pchnięciami. Stopniowo jednak zwiększał szybkość i moc uderzeń, aż na koniec głośno jęczał i jebał mnie jak szalony. Kiedy poczułam pierwsze uderzenie spermy w mojej piździe odleciałam. Nie wiem co dalej było, bo następne co pamiętam po powrocie do rzeczywistości to jak usłyszałam ciebie wchodzącego przez drzwi frontowe. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek coś takiego zrobię, ale wszystko jest możliwe. Zawsze coś jeszcze w domu może się przecież zepsuć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *