Gwałt o północy

Gwałt o północy

Nazywam się Magda mam 16 lat. Opowiem wam co mi się przydarzyło bardzo niedawno. Tego dnia poszłam do mojej koleżanki na urodziny, impreza była super. Bawiłam się do połnocy wkońcu jednak impreza dobiegła końca I ruszyłam drogą przez park do mojego domu.
Nagle tuż za mną usłyszałam kroki obejrzałam się I zobaczyłam trzech mężczyzn w dresie. Bardzo się przestraszyłam I przyśpieszyłam kroki . Nagle poczułam jak ktos łapie mnie za rękę:
-Gdzie się tak śpieszysz laluniu?
Próbowałam się wyrwać :
-Puść mnie .
W tym samym czasie poczułam że ktoś siłą zmusza mnie żebym klękła . Cały czas dwóch mężczyzn trzymało mnie za ręce.
-No to teraz possiesz kotku.

I zanim się zoriętowałam przed moją twarzą pojawiły się trzy naprawdę duże penisy. Nigdy Nie widziałam takich gigantów.
– No otwieraj buźkę .
W tym samym czasie poczułam że ktoś zrywa ze mnie sukienkę. Chciałam krzyknąć ale w tym momęcie poczułam w ustach jednego z penisów. Zaczął po prostu ruchać mnie w usta. Dławiłam się ale on nie zwracał na to uwagi . Nagle poczułam jak penis staje się coraz większy wiedziałam co się zaraz stanie . Próbowałam wypluć członek alę mężczyzna przetrzymał mi głowę rękami. Ciepła I gęsta sperma zalała moje gardło. Część jednak upadła na ziemię. Ktoś uderzył mnie w twarz.upadłam. Napastnicy związali mi ręce na plecach . Poczułam że ktoś liże moją cipkę.
Jeden z mężczyzn położł się pozostali wsadzili mnie na niego w pozycji na jeźdźca. Poczułam jak jego członek wbija się we mnie coraz głębiej I głębiej czułam ból. W tym czasie ktoś od tyłu zabawiał sie moim tyłkiem. Wkońcu jednak kolejna fala spermy wylądowała we mnie. Mężczyzn jeszcze długo zabaqiali się ze mną : obciągałam im , byłam gwałcona na kilka sposobów : na dwa baty , w pozycji 69 , na jeźdźca, ale chyba najbardziej zapamiętam jak wsadzili mi do cipki wielki wibrator I po kolei tżneli mnie w tyłek.
Na koniec zaśmiali się I powiedzieli :
– Jeśli komuś powiesz znajdziemy cię a twoje zdjęcia trafią do sieci .
Potem zaśmiali się I zostawili mnie na pół prsytomną w parku .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *