Gimnazjalistki

Gimnazjalistki

Był pewien czerwcowy piątek, wakacje zbliżały się wielkimi krokami. Z okazji nadchodzącej przerwy wakacyjnej Samorząd Szkolny jednego z polskich gimnazjów zdecydował o zorganizowaniu imprezy dla uczniów. W trakcie niej odbywały się występy artystyczne, a także konkurs na Miss Spódniczki szkoły. Informacja o zorganizowaniu takiego konkursu ucieszyła głównie męską część szkoły, ale wśród dziewczyn również wywołała radość. Najbardziej ucieszyły się Milena i Kasia, które w ciepłe dni ubierały się w krótkie spódniczki lub spodenki, jednak w szkole taki ubiór nie był mile widziany, tego dnia miało być inaczej… Kasia i Milena są koleżankami już od wielu lat, są dobrymi przyjaciółkami.

Obie mają 15 lat, Kasia jest szczupłą blondynką z niebieskimi oczami, o zgrabnej figurze i biustem w rozmiarze B. Milena jest brunetką, ma brązowe oczy, jest trochę niższa od koleżanki. Tego dnia przyszły do szkoły ubrane całkiem zwyczajnie – koszulka, jeansy, ubrania na konkurs miały jednak ze sobą i zdecydowały że przebiorą się w szatni. Po wejściu do szkoły zauważyły kilka dziewczyn, które już były przygotowane do imprezy, a także chłopaków po których widać było, że stroje koleżanek przypadły im do gustu.

– Widziałaś jak Piotrkowi stanął? – Kasia ze śmiechem zapytała koleżankę.

– Ciekawe, która tak na niego zadziałała. Ciekawe co będzie jak nas zobaczy – odpowiedziała Milena.

Dziewczyny udały się do szatni, żeby również się przebrać. Kasia zdecydowała się na białą koszulę oraz czarną spódniczkę przed kolano z rozcięciami na udach. Milena postawiła na odważniejszy strój, różowa koszulka i jeansowa krótka spódniczka ledwo zakrywająca zgrabne uda nastolatki.

– Kaśka co taka słaba twoja kiecka? – zapytała Milena patrząc na strój przyjaciółki

– Mam jeszcze zapasową, jak będzie potrzebna dogrywka – odpowiedziała, mrugając okiem.

——————————————————————————————————————–

Około godziny 11 rozpoczął się konkurs, na sali pojawiać zaczęły się startujące uczennice. Większość ubrała się dosyć podobnie, ze spódniczkami kończącymi się w okolicach kolan. Największe emocje wzbudziły wchodzące na końcu dziewczyny: Milena z Kasią, a także Marta z 2 klasy i Ola, najmłodsza uczestniczka. Jury w którego składzie znaleźli się uczeń i uczennica szkoły, a także nauczycielka angielskiego, zdecydowali, że to właśnie one przejdą do finałowego etapu.  W szatni dziewczyny poprawiły swój wygląd. Kasia zdecydowała się przebrać i założyła sukienkę, którą wzięła jeszcze ze sobą. Sukienka była zdecydowanie krótsza od spódniczki i sięgała do połowy uda, pozostałe dziewczyny również miały bardzo kuse stroje. Dziewczyny patrząc na siebie czuły coraz większe podniecenie. Gdy pojawiły się ponownie na scenie wywołały głośne owacje.

Uczestniczki w trakcie krótkiego pokazu potańczyły do muzyki, jeszcze bardziej okazując swoje wdzięki.  Kasia widząc zgrabne nogi koleżanek i wiwaty na publiczności uznała, że po zakończonej imprezie będzie musiała poświęcić kilka chwil dla siebie. Gdy oczekiwały na wyniki, przekazała tą informację swojej przyjaciółce.

– Wiesz, szczerze mówiąc też mam taką ochotę. Przyjrzyj się tej małolacie, ona chyba nie ma bielizny! – odpowiedziała jej Milena

Kasi natychmiast zrobiło się gorąco, gdy usłyszała tą informację, ale nie było możliwości aby ją sprawdzić. W tym czasie jury ogłaszało wyniki. Okazało się, że konkurs wygrała właśnie Kasia, a drugie miejsce zajęła pierwszoklasistka. Uczennice zadowolone z imprezy udały się ponownie do szatni.

– Hej dziewczyny jak się wam podobało? – krzyknęła Milena

– Było super, cieszę się ze swojego drugiego miejsca i gratuluję – odpowiedziała z zadowoleniem Ola.

– Również gratuluje. Tak w ogóle jestem Kasia. – powiedziała starsza koleżanka podając rękę.

– Czy wy też jesteście podniecone? Mam niesamowitą ochotę na zabawę – powiedziała bez krępacji Milena

Co ciekawe to właśnie Ola jako pierwsza się odezwała stwierdzając, że czuje się podobnie.

– Wow, młoda, od dawna to robisz? – spytały się dziewczyny.

– Jakiś czas temu spróbowałam i było całkiem fajnie. – odpowiedziała 13-latka

– Próbowałaś już to zrobić przy kimś? – powiedziała Milena, podchodząc do Oli i dotykając jej uda.

– Jeszcze nie… Ale chciałabym tego spróbować. Może pójdziemy do mnie, mieszkam niedaleko? – odpowiedziała

– Pewnie! Idziemy! – zakomunikowały Milena i Kasia

 

——————————————————————————————————————-

Ola mieszkała z rodzicami, ale przez kilka godzin miało nie być ich jeszcze w domu. Gdy weszły do jej pokoju powiedziała:

– Po południu przyjeżdża ciocia w odwiedziny, ale teraz nikt nam nie będzie przeszkadzał.

Milena słysząc słowa nowej koleżanki, położyła się na jej łóżku, wsuwając rękę pod spódniczkę zaczęła masować swoją szparkę przez majteczki. Szybko w jej ślady poszła również Kasia, która troszkę podciągnęła sukienkę i również zaczęła się bawić. Ola patrząc na ten niecodzienny widok, szybko poczuła jak jej cipka robi się mokra. Podeszła do łóżka mówiąc:

– Zróbcie mi miejsce w środeczku Koleżanki szybko zrobiły jej miejsce.

Kiedy Ola się położyła, Kasia szybko rozszerzyła jej nogi i dobrała się do jej nagiej szparki zaczynając ją masować. Milena z kolei zaczęła całować usta Oli. Zaskoczona dziewczynka jednak się przed tym nie broniła i szybko odwzajemniła pocałunek, wkładając swoja rękę pod koszulkę Mileny.

– Może pozbędziemy się ubrań? – zaproponowała podniecona Kasia Milena i Ola szybko zrzuciły swoje koszulki uwalniając swoje biusty. Ola nie posiadała piersi zbyt dużych, ale gdy Milena zaczęła je dotykać, a następnie lizać zaczęła wzdychać z przyjemności. Kasia w tym czasie zdjęła swoją sukienkę, a także majteczki, ponownie położyła się na łóżku rozkładając szeroko nogi i powolutku zaczęła wkładać paluszek do swojej cipki patrząc na bawiące się koleżanki. Po kilku chwilach reszty ubrań pozbyły się pozostałe dziewczyny. Milena nakazała Oli się położyć i zaczęła zabawę języczkiem schodząc coraz niżej aż do szparki małolaty. Ola jeszcze nigdy nie zaznała takich pieszczot i gdy poczuła język koleżanki na swojej gorącej cipce aż krzyknęła z wrażenia.

W międzyczasie do cipki Mileny dostała się także Kasia, równocześnie masując swoje krocze. Taka zabawa trwała kilkanaście minut, do momentu kiedy głośny krzyk z przyjemności obwieścił orgazm Oli. Dziewczyny zamieniły się rolami, i tym razem Ola spróbowała odwdzięczyć się Milenie za sprawienie jej przyjemności. Kasia postanowiła pomóc młodszej koleżance i gdy ta lizała cipkę Mileny, ona masowała łechtaczkę oraz całowała się z przyjaciółką.  Gdy dziewczynom udało się doprowadzić Milenę do rozkoszy zrobiło się już dosyć późno i niedługo mogli wrócić rodzice Oli. Koleżanki postanowiły się szybko ubrać i wrócić do swoich domów, zapowiadając, że podobne wydarzenie trzeba będzie z pewnością powtórzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *