Efekt powiększenia biustu

Efekt powiększenia biustu

Zawsze lubiłam seks. Ale zawsze miałam też ogromny kompleks: małe piersi. Od dawna marzyło mi się powiększenie piersi, ale moje zasoby finansowe nie pozwalały mi na poddanie się operacji plastycznej. Mój kompleks rzutował jednak na jakość życia seksualnego – w łóżku czułam się po prostu skrępowana. Myślałam, że powiększenie biustu możliwe jest tylko u chirurga plastyka. Tymczasem koleżanka podpowiedziała mi, że większy biust można zafundować sobie bez takich ingerencji w ciało i bez konieczności wydawania fortuny. Zaczęłam szperać po sieci i tym sposobem udało mi się trafić na stronę, gdzie znajdowały się ciekawe środki na powiększanie biustu. Nawet długo się nie zastanawiałam – postanowiłam od razu zamówić jeden z nich. Stwierdziłam, że przecież raz się żyje. Najwyżej moje piersi zostaną dalej takie małe. Skorzystałam z okazji, że mój facet wyjechał na dwa miesiące i zaczęłam kurację środkiem Perfect Bust. Liczyłam oczywiście na spektakularny efekt. Na początku nic nie widziałam, ale z czasem moje piersi stały się pełniejsze i jakby większe. Moje poczucie własnej wartości od razu wzrosło. Czekałam tylko na powrót mojego Męża, aby wypróbować moje nowe piersi. Kiedy wrócił, nie mogłam doczekać się aż zawitamy do sypialni. Po prostu o tym marzyłam. Wiedziałam, że czekają nas nieziemskie doznania, których jeszcze nigdy nie przeżyliśmy. Moje piersi stały się bardziej wrażliwe na dotyk. Nie liczyłam, że uda mi się osiągnąć nie tylko powiększanie piersi, ale również to, że będą dawały po prostu lepsze doznania. Kiedy znaleźliśmy się w sypialni, od razu się na mnie rzucił.

W końcu dwa miesiące bez seksu naprawdę robią swoje. Zaczął mnie rozbierać. Kiedy zdjął mi stanik i zobaczył mój nowy biust, aż zaniemówił. Od razu zaczął intensywnie całować i pieścić moje nowe, cudowne piersi, dając mi jednocześnie ogromną przyjemnością. Moje sutki błyskawicznie stwardniały, a w moich majtkach z miejsca zrobiło się bardzo mokro. To było wspaniałe uczucie. Do tego tak na mnie patrzył – chyba jak nigdy. Widziałam, że mu się podobam. Zresztą mówił to jego penis, który niemalże natychmiast stał się sterczący i twardy. Już nie mogłam się doczekać aż się zatopi w moim wnętrzu. Zanim we mnie wszedł zrobił to, o czym marzył od naprawdę długiego czasu: jego penis znalazł się między moimi piersiami. Zaczął powoli poruszać nim w przód i w tył – tak, jakby był w mojej cipce.

Dłońmi przytrzymywał moje piersi, które szczelnie otoczyły jego penisa. Widziałam zadowolenie na jego twarzy. Wystarczyło powiększanie biustu z pomocą tabletek, aby przeżyć tak niesamowity seks. Było mu tak dobrze, że jeszcze kilka ruchów i doszedł pierwszy raz tej nocy. Z jego penisa wytrysnęła ogromna ilość ciepłej spermy, która pokryła moje pełne i jędrne piersi. Opadł na łóżko, ciężko dysząc. Wiedziałam, że to nie będzie koniec. Kiedy nieco doszedł do siebie, znalazł się między moimi nogami. Bardzo szybko zaczął pieścić mnie językiem. Nie pozwolił mi ostygnąć. Do języka zaraz dołączyły jego palce, które penetrowały moje wnętrze. Zobaczyłam, że jego penis znowu zaczyna się powoli podnosić. Wiedziałam, co wydarzy się zaraz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *