Dziewica z dużym bagażem1

Dziewica z dużym bagażem1

Na święta pojechałam z rodzicami do mojej kuzynki mieszkającej w Szczecinie. Mają domek jednorodzinny. Zamieszkałam z Magdą ( kuzynka ) w jej pokoju. Magda ma 18 lat i duże piersi. Przyjechaliśmy do Szczecina we czwartek wieczorem. Byłam zmęczona, więc szybko poszłam spać. Jednak ok 23 coś mnie obudziło. Słyszałam, jak Magda się onanizuje. Starała robić to dość cicho, ale wszystko słyszałam. Słyszałam jakieś dziwne buczenie – dopiero potem dowiedziałam się, że to był wibrator. Byłam bardzo podniecona i też zrobiłam sobie dobrze, a że byłam bliska orgazmu więc Magda też usłyszała, że się onanizuję, ale nic nie powiedziała. Dopiero następnego dnia w Wigilię przy składaniu mi życzeń powiedziała ” i życzę Ci dużo udanych orgazmów takich jak wczoraj ” oczywiście powiedziała mi to na ucho – ja zgłupiałam pewnie się zaczerwieniłam, ale odpowiedziałam jej, że życzę jej tego samego.
Wieczorem po pasterce jak byłyśmy już w koszulach nocnych Magda powiedziała, że bardzo jej zimno i mam przyjść do jej łóżka to będzie cieplej. Już wtedy podejrzewałam, że na ogrzewaniu to się nie skończy. I miałam rację. Magda zaczęła opowiadać mi o swoich chłopakach – straciła dziewictwo dwa lata temu – dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy. Byłam bardzo ciekawa jak wygląda rozdziewiczona cipka, ale nie miałam odwagi poprosić jej o to, żeby mi ją pokazała. Od słowa do słowa było nam coraz cieplej. Magda powiedziała, żebym się odwróciła do niej plecami. Potem złapała mnie delikatnie za piersi i przez koszulę długo je pieściła. Byłam już bardzo mokra między nogami i postanowiłam zdjąć koszulę. Magda wspaniale mnie pieściła po całym ciele nie dotykając wcale cipki, a ja już bardzo tego chciałam. Wreszcie kazała położyć mi się na plecach, szeroko rozłożyć nogi i zamknąć oczy. Wtedy wzięła do ręki wibrator włączyła go i to co potem nastąpiło nie jest do opisania. Podobno tak głośno wrzeszczałam, że musiała strasznie przycisnąć mnie poduszką, żebym nie obudziła starych. To było wspaniałe i tak szybko przyszło, że wcale się tego nie spodziewałam. Potem poprosiła, żebym jej też zrobiła tak dobrze, ale ja nie byłam w stanie się nawet poruszyć. Dopiero po jakiejś pół godzinie zaczęłam ją pieścić. Też kazałam jej zamknąć oczy i wtedy pieściłam jej duże piersi ( świetne są, mam nadzieję, że też mi kiedyś takie urosną ) i zjechałam na dół, lizałam jej całkiem ogoloną cipkę, wkładałam w nią palce ( bardzo podniecające uczucie ) i wreszcie włożyłam cały wibrator przez chwilę nim ruszałam i Magda miała orgazm – tylko cichutko jęczała. Potem się szaleńczo całowałyśmy.
Następnego dnia wszystko się powtórzyło. Drugiego dnia świąt Magda oznajmiła moim rodzicom, że ja zostaję i idę z nią na sylwestra do znajomych. Starzy zbaranieli, ale po dłuższej chwili zgodzili się. Magda miała być moją opiekunką i 2 stycznia wstawić do pociągu do Torunia. Tak więc zostałam z nią, a rodzinka pojechała wieczorem. W nocy oczywiście to samo. Zdarzyło się mi nawet mieć dwa orgazmy. Magda bardzo delikatnie obchodziła się z moją cipką, powiedziała, że sama powinnam zdecydować kiedy stracić cnotę, ale nie powinnam jej zdanie robić tego wcześniej niż w 16 roku życia – chyba ma rację.
Mnie bardzo interesowały jej opowieści o prawdziwych stosunkach z chłopakami.
Wreszcie sama zaproponowała, żebym to zobaczyła. Zamurowało mnie. A ona najzwyczajniej w świecie powiedziała, że jutro przyjdzie jej chłopak i ona go poprosi żebym ja mogła się im przyglądać jak będą się kochali. Pomyślałam sobie, że chyba jest bardziej zwariowana niż ja. Byłam bardzo przestraszona, ale ciekawość wzięła górę. Zgodziłam się.
Następnego dnia Magda zadzwoniła do swojego chłopaka i poprosiła go, żeby przyszedł to się pokochają. Jej rodzice byli w pracy. Mnie powiedziała, żebym się schowała, a ona najpierw sama pogada z nim. Jak przyszedł to cały czas siedziałam jak na szpilkach. Po jakimś czasie przyszła do mnie i powiedziała, że się zgodził, ale postawił warunek. Jak oni już będą się kochali, to ja mam zdjąć stanik i zostać w samych majtkach. Byłam już tak napalona, że się zgodziłam. Poszłam do pokoju i się przywitałam. Mariusz był w samych slipkach, a Magda szybko się całkiem rozebrała. Usiadłam na krześle i przyglądałam się jak się pieszczą. On całował jej piersi i lizał cipkę, a ze slipek mocno wystawał jego ptaszek. Wreszcie się doczekałam i Magda na moich oczach zdjęła mu majty. Wyskoczył jego mały ( olbrzymi – nie myślałam, że członki są aż tak duże, na zdjęciach nie wydawały się, aż takie) i Magda zaczęła go lizać i brać do buzi. Potem Mariusz położył się na plecach, a Magda włożyła sobie jego członka do cipki. Niesamowity widok – byli specjalnie odwróceni do mnie, żebym wszystko widziała. Magda powiedziała, że teraz moja kolej. Drżącymi rękoma zaczęłam się rozbierać. Stałam już w samej bieliźnie i jakoś nie mogłam się przemóc do zdjęcia stanika, ale wreszcie to zrobiłam. To był pierwszy chłopak, który zobaczył moje piersi. Oni zaczęli się kochać już na ostro, Magda poprosiła, żebym podeszła i pieściła ją po piersiach, a Mariusz zauważył, że mam całkiem mokre majtki. Powiedział, żebym się nie wstydziła i zrobiła sobie dobrze. Usiadłam na krześle i bawiłam się swoją łechtaczką przez majtki, pierwsza miałam orgazm, a potem Magda. Magda poprosiła, żebym podeszła i zobaczyła jak wytryska sperma. Kazała mi wziąć do ręki członka i posuwać nim w górę i w dół, a sama usiadła Mariuszowi na twarzy i kazała się lizać. Długo to nie trwało jak wytrysnęła sperma, strzelił tak mocno, że trafił na moją twarz i włosy, Magda cały czas mówiła mi jak mam ruszać ręką, raz szybciej, a przy samym wytrysku wolniej. Mariusz powiedział, że dawno nie było mu tak dobrze. Potem się umyliśmy i ubraliśmy. Najbardziej podobało mi się to, że czułam się całkiem bezpieczna przy Magdzie, a Mariusz nawet nie próbował mnie dotknąć.
Następnego dnia zrobiliśmy to samo, ale ja zdecydowałam się na zdjęcie majtek, oczywiście za namową Magdy. Poprosiła mnie, żebyśmy razem zrobiły Mariuszowi tak dobrze, żeby zapamiętał to na całe życie. Magda usiadła na jego członka, a mnie poprosiła, żebym usiadła mu na twarzy i pozwoliła lizać swoją cipkę. To całkiem inne doznanie jak liże cię chłopak, Magda robiła to całkiem inaczej – chyba bardziej delikatnie, ale nie twierdzę, że lepiej. Mariusz wytrysnął Magdzie do cipki, po chwili ja miałam orgazm, a Magda nie zdążyła. Więc powiedziała stanowczym głosem, że ona się tak nie bawi i że teraz my razem musimy ją zadowolić. Kazała mi bawić się członkiem Mariusza tak długo, aż znowu stanie. Długo to nie trwało. Magda wysmarowała członka wazeliną i włożyła go sobie do pupy, a mnie kazała włożyć do cipki wibrator. Podskakiwała przez jakiś czas na Mariuszowym członku, aż miała orgazm. Wieczorem nie miałyśmy już ochoty na żadną zabawę. Opowiadałyśmy sobie tylko o seksie. Magda mówiła, że marzy o tym, żeby ją przeleciało dwóch chłopaków jednocześnie, jeden w cipkę, a drugi w pupę, ale Mariusz nie chce się na to zgodzić – chyba, że ona załatwi jakąś dziewczynę i najpierw on przeleci obydwie, a dopiero potem zgodzi się na jej propozycje. Magda powiedziała, że gdybym ja się zgodziła włożyć sobie jego członka do pupy to byłoby to już załatwione. Nie przypadło mi to do gustu, ale Magda tak bardzo mnie prosiła, że się zgodziłam spróbować. Jednak gdyby mnie to bolało, to mają zaraz przestać. I tak następnego dnia najpierw długo oboje mnie pieścili, potem Magda nasmarowała moją pupę i członka Mariusza wazeliną i zaczęłam siadać na nim. Na początku już chciałam zrezygnować, ale jak widziałam proszące oczy Magdy to postanowiłam, że to dokończę. Usiadłam mocniej i dopiero wtedy zaczęło być przyjemnie. Podnosiłam się bardzo powoli i tak też opadałam. Mariusz miał przykazane wycofać się jeżeli poczuje zbliżający się wytrysk. Magda wzięła wibrator i bawiła się moją łechtaczką. Miałam wspaniały orgazm. Mariusz potem wyszedł ze mnie umył małego i przeleciał tak mocno Magdę, że aż krzyczała. Spuścił się jej do cipki. Magda ma założoną spiralę, więc się o nic nie boi. Wieczorem Magda zaczęła wtajemniczać mnie w tajniki przygotowywanego sylwestra. Powiedziała, że od dzisiaj do sylwestra nie będziemy się już bawić i ja też mam tego sobie sama nie robić.
Powiedziała, że podczas zabawy będzie orgia – przestraszyłam się nie na żarty, ale ona uspokajała mnie, że nic na co nie wyrażę zgody się nie odbędzie. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie rozebranie się. Pomyślałam, że tak daleko już zabrnęłam w świat dorosłości, że co mi tam.
31 grudnia poszłyśmy razem z Mariuszem do domku na obrzeżach Szczecina. Dotarłyśmy tam ok 18. Gospodarzami było małżeństwo ok 30-letnie. Od razy kazali mówić sobie na Ty i byli bardzo sympatyczni. Ok 19 zebrali się już wszyscy. Było pięć par ( wszyscy od 17 do 19 lat), ja i jeden chłopak, który miał też 15 lat. Miał na imię Aleksander, czyli Olek i był bratem koleżanki ( też tam była ) Magdy. Zasiedliśmy do stołu. Jedzenie było wspaniałe. Piłam też wino, które po jakimś czasie zaczęło mi szumieć w głowie – panowie nic nie pili alkoholu. Ok 21 jak atmosfera była już bardzo na luzie, gospodyni poprosiła wszystkie panie do swojej sypialni. Tam powiedziała, że jeżeli ktoś chce się wycofać to teraz. Magda powiedziała, że ja jestem dziewicą i mam ją pozostać. Justyna ( gospodyni) obiecała mi, że nie dopuści, aby mnie ktoś rozdziewiczył, potem powiedziała, że o ciąże się nie muszę bać, bo rano da mi jedną tabletkę, która zapobiegnie ciąży. Wszystkie inne dziewczyny były jakoś zabezpieczone. Wróciłyśmy do panów. Zaczęła grać muzyka, światła się przyciemniły i zaczęliśmy tańczyć. Trwało to do 22 i myślałam już, że nic nie będzie, ale wtedy Justyna powiedziała, że czas już zacząć. Wszyscy się rozsiedli i Justyna powiedziała, że teraz każdy wykona striptiz i zaczniemy od najmłodszych czyli od Olka i mnie. Ciarki przeleciały mnie po plecach. Mieliśmy między sobą wylosować, kto pierwszy. Wypadło na niego. Staną na stole i zaczął się rozbierać. Gdy zrzucił majtki to jego mały stał na baczność. Justyna powiedziała, że teraz wszystkie panie muszą się przywitać z jego kutasikiem ( był dużo mniejszy od Mariusza ) i pierwsza wzięła go do buzi, potem kazała mnie. To był pierwszy członek w moich ustach. Zresztą wszystko co tam się działo było pierwsze. Potem witały się wszystkie i na końcu jego własna siostra, której spuścił się do buzi, a ona wszystko połknęła i powiedziała, że on tak może kilkanaście razy ( pieprzyli się już nie jeden raz ). Przyszła moja kolej. Bałam się i byłam bardzo podniecona. Justyna najpierw oznajmiła wszystkim, że jestem dziewicą i, że jeżeli coś się stanie z moją błoną, to ona osobiście wykastruje sprawcę. Nie zastanawiałam się wiele i już po chwili stałam na stole całkiem naga. Justyna kazała mi usiąść i rozłożyć nogi i wszyscy panowie zaczęli witać się z moją dziurką, każdy mnie chwilę lizał, każdy robił to inaczej, było bardzo przyjemnie. Potem wszyscy zrobili to samo co my i musiałam przywitać się z każdym członkiem. To było fajne. Największego miał Mariusz, a najmniejszego Olek. Była godzina 23, jak się zaczęła orgia – polegała na tym, że każdy ze swoją partnerką zaczął się kochać. Mnie przypadł Olek. Wiedział, że nie może mi włożyć, więc pieściliśmy się, on mnie lizał, a ja ssałam jego członka. Po jakimś czasie spuścił mi się do buzi – jednak nie mogłam tego połknąć. Wyplułam delikatnie na dywan. Na kilka minut przed północą Justyna zarządziła zmianę partnerów, mnie przypadł gospodarz – Maciek. Każdy członek miał być w cipce dokładnie o północy. Maciej zaproponował mi włożenie do pupy. Zgodziłam się. Wysmarował moją tylną dziurkę i delikatnie włożył – miałam założone moje nogi na jego szyi. Tak zastał nas 2000 rok. Złożyliśmy sobie życzenia w tej dziwnej pozycji i Maciej dalej mnie posuwał, aż wytrysnął do mojej pupy. To było niesamowite, czułam jak sperma wlewa się we mnie i czułam jak jego członek pulsuje – miałam orgazm. Musiałam trochę odpocząć, inni dalej bawili się ze sobą. Widziałam, jak Magda ma w sobie dwa członki – wyglądała na szczęśliwą. Tej nocy działo się naprawdę dużo wspaniałych rzeczy. Bawiliśmy się do białego rana. Wstaliśmy ok godziny 15 już 1.01. Mimo moich niesamowitych przygód uważam, że jestem wciąż tą sama dziewczyną. Chociaż już z dużym bagażem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *