Demon seksu

Demon seksu

Jak w każde wakacje część lata spędzałem i ciotki. Ciotka Ania mieszka w dużym mieście, dzięki czemu nie nudzę się w wakacje. Ciotka ma 45 lat i jest starą panną. Mimo swojego wieku figurę ma całkiem niezłą. Na co dzień ubiera się jak zakonnica (długie spódnice lub spodnie, swetry lub bluzy zapinane pod samą szyją), jednak nawet pod takim ubraniem jej olbrzymie piersi robią wrażenie na większości facetów. Wydarzenie jakie miały miejsce w pewien lipcowy piątek na zawsze zmieniły nasze życie.
Było około 10 rano kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi. Ciotka poszła, żeby zobaczyć kto to. Za chwilę wróciła do pokoju blada jak płótna, a za nią wszedł jakiś mężczyzna z bronią. Kominiarka zasłaniała jego twarz.
– Jeżeli będziecie cicho i będzie współpracować nikomu nic się nie stanie – powiedział napastnik tonem stanowczym i nie znoszącym sprzeciwów.
– Jeśli będziecie wzywać pomocy lub robić coś równie głupiego nie zawaham się użyć tego – powiedział wymachując lufą pistoletu przed naszymi oczami.
Przerażeni nie widzieliśmy co robić. Po chwili mężczyzna podszedł do ciotki i założył jej kaptur na głowę. Był to kaptur wykonany z gęstego, czarnego materiału i posiadał wycięcie jedynie na usta. Kiedy ciocia nie widziała już nic Piotrek zaciągnął kominiarkę i podaliśmy sobie ręce. Mój kolega odłożył pistolet i usiadł wygodnie w fotelu. Jak do tej chwili wszystko przebiegało według scenariusza, który razem ułożyliśmy. Nadszedł czas na następny akt przedstawienia.
– Rozbierajcie się – rozkazał Piotrek.
Sam szybko zrzuciłem z siebie ciuchy i z zainteresowaniem przyglądałem się temu co moja ciocia ukrywała przez tyle lat. Najpierw rozpięła bluzkę i zdjęła ją. Potem przyszła kolej na spódnicę, która również wylądował na ziemi. Przez moment stała tak w całej okazałości w staniku i białych majteczkach. Wahała się przez dłuższą chwilę co zdjąć najpierw. Piotrek musiał ją zmobilizować do dalszego rozbierania. Wkrótce sięgnęła na plecy, aby rozpiąć stanik. Po chwili moim oczom ukazały się pierwsze nagie piersi w moim życiu. Olbrzymie, lekko już obwisłe z powodu wieku, ale nadal piękne i nęcące, zakończone długimi i sterczącymi sutkami. Kiedy ciotka przygotowywała się do zdjęcia majteczek zauważyłem ciekawą rzecz. Na środku białej bielizny widać było dużą wilgotną plamę. Więc ciotka dobrze się bawi – pomyślałem. Za chwilę majteczki poczęły zsuwać się z krągłej i szerokiej dupci. Na żadnym zdjęciu nie widziałem jeszcze kobiety z tak gęstymi włosami łonowymi. Gąszcz między nogami ciotki rozciągał się od podbrzusza aż na uda. Gęste i czarne włosy zakrywały całkowicie jej cipkę. Kiedy ciotka stanęła przed nami całkiem naga Piotrek odezwał się do mnie porozumiewawczo mrugając okiem:
– Wydaje mi się chłopczyku, że będzie to pierwsza kobieta w twoim życiu. Pobaw się nią trochę, a potem możesz przystąpić do rzeczy.
Podszedłem do ciotki i bez ceregieli łapczywie przyssałem się do jej piersi. Jednocześnie prawa ręka powędrowała między uda ciotuni. Jej soki kapały na moją dłoń .Żar bijący z jej pochwy był tak kuszący, że zanurzyłem w niej dwa palce. Ania zawyła jak szalona. Wypuściłem z ust sutka i klęknąłem tak, że moja twarz znalazła się na wysokości jej krocza. Teraz jest dobra okazja, aby wypróbować wiedzę teoretyczną w życiu – pomyślałem i zacząłem językiem szukać jej łechtaczki. Kiedy mój język znalazł twardy guziczek, ciotką szarpnęła fala orgazmu. Soki tryskały z jej tunelu jak z fontanny, a ciotka jęczała w ekstazie.
Kiedy wróciła na ziemię Piotrek ponownie się odezwał:
– Teraz przyszedł czas na jakąś poważniejszą akcję. Na kolana suko.
– A ty chłopczyku pokaż starszej pani na co stać takiego młodego ogiera jak ty.
Uklęknąłem za ciotką i wycelowałem swój narząd w szparkę. Gęste włosy zasłaniały mój raj obiecany, ale po chwili starania znalazłem się w jej gorącym i wilgotnym wnętrzu. Musiałem przez chwilę opanować podniecenie, potem zacząłem rytmicznie poruszać się w rozkosznym tunelu Ani. Po kilku ruchach poczułem jak pochwa ciotki zaciska się kurczowo wokół mojego fiuta. Kolejny orgazm był potężniejszy od poprzedniego. Konwulsje jakie nią targały były tak potężne, że zsunęła się z mojego narządu. Widząc taką reakcje starszej kobiety Piotrek odezwał się ponownie:
– Widzę, ze trafiłem na prawdziwą sukę. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś był tak napalony. Ciekawe twoja druga dziurka jest tak samo wrażliwa.
Ciotka pierwszy raz od wejścia naszego niespodziewanego gościa odezwała się błagając:
– Proszę tylko nie to, jeszcze nigdy tego tak nie robiłam.
Ale było już za późno gdyż w tym momencie mój kutas znajdował się dokładnie na jej czekoladowym słoneczku. Moja pała była tak wilgotna, że bez najmniejszego oporu wsunęła się do odbytu ciotki. Tego nie było w naszym planie, ale uśmiechnąłem się do Piotrka dziękując za nieoczekiwany prezent. Ciotka jęczała z bólu, ale pierścień otaczający mojego fiuta powoli się rozluźniał. Po chwili jęki bólu zastąpiły okrzyki rozkoszy. Poczułem, że koniec jest blisko. Znajomy ucisk w jądrach oznajmiał wielki finał. Kiedy strumienie spermy lądowały w cioteczce trzeci już orgazm zaatakował jej ciało. W tym czasie Piotrek cicho opuścił mieszkanie, a my wyczerpani opadliśmy na podłogę. Mogłem już ściągnąć maskę z twarzy cioci.
– Przepraszam cię, ale nie miałem wyjścia. – powiedziałem do Ani.
– Nie masz za co było cudownie. Od dwudziestu lat nie byłam z facetem. Kiedy wystrzeliłeś w mojej dupci myślałam, że dostanę zawału. Jest jeszcze jedna rzecz, której nigdy nie robiłam, a mam na nią ochotę.
– O co chodzi? – zapytałem.
– Chcę poczuć twojego fiuta w ustach. Chcę żebyś wystrzelił mi prosto w usta.
– Myślę, że to się da załatwić. Teraz chodźmy pod prysznic – odpowiedziałem.
Wydarzenie to obudziło w mojej ciotce demona seksu ukrytego przez lata. Od tego momentu robiliśmy takie rzeczy……
Ale to już zupełnie inna historia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *