CUDOWNY SEKS Z SIOSTRĄ ORAZ SZKOLNYMI KOLEŻANKAMI

CUDOWNY SEKS Z SIOSTRĄ ORAZ SZKOLNYMI KOLEŻANKAMI

Serdecznie witam wszystkich.Mam na imię Piotrek.Jestem zwykłym nastolatkiem codziennie uczęszczającym na wykłady do jednego z renomowanych oraz modnych warszawskich liceów. Tego poranka rodzice powiadomili mnie,że wyjeżdżają na kilkanaście dni do znajomych na wieś zostawiając dom pod moją opieką.Ich nieobecność doskonale sprzyjała moim planom.
Już dawno chciałem zaprosić do siebie jakieś koleżanki.Teraz była jedyna doskonała okazja.
Dążąc szkolnym korytarzem na dzisiejsze lekcje postanowiłem zaprosić trójkę od prawie zawsze podobających mi się szalenie klasowych przyjaciółek Maję,Andżelikę oraz Sonię.
Wszystkie trzy przyjęły moje zaproszenie.Po powrocie do domu natychmiast przygotowałem lekki poczęstunek jak również ulubioną przez nas wszystkich mrożoną herbatę jabłkową.
Właśnie chowałem załadowaną do pełna tacę,kiedy do kuchni weszła moja siostra Jagoda. Porozmawialiśmy trochę na różne tematy,po czym rzekłem:
-Niebawem odwiedzą nas trzy moje koleżanki ze szkoły.Jeśli chcesz możesz do nas dołączyć.
-Chętnie się przyłącze-zdecydowała po chwili.
Zaproszone koleżanki zjawiły się dosłownie kilka minut przed godziną czternastą dwadzieścia.
Wszystkie przyszły ubrane w krótkie letnie minispódniczki oraz kolorowe lekkie bluzeczki.
Dokonawszy wzajemnych prezentacji zamknęliśmy się na klucz w sypialni naszych rodziców. Włożywszy kasetę do video usiadłem między siostrą oraz Mają.Obejrzawszy lekką komedię włożyłem następną kasetę.Tym razem trafiliśmy na film erotyczny dotyczący miłości między najlepszymi przyjaciółmi lub rodzeństwem.Skończywszy oglądanie Jagoda zapytała:
-Może zrobimy jak tamci na filmie?Nic nie powiem rodzicom.
Żadne z nas nie zaprotestowało.Ja zacząłem rozbierać Sonię natomiast moja siostra najpierw zajęła się Mają,zaś chwilę potem Andżeliką.Kilkanaście chwil potem Sonia oraz Andżelika rozebrały do naga mnie,zaś Maja rozebrała Jagodę.Nadzy położyliśmy się na łożu rodziców.
Zaczęliśmy się całować oraz dotykać.Sonia schodziła z pocałunkami coraz niżej docierając wreszcie do stojącego na baczność ptaszka.Wziąwszy go do ust zrobiła mi cudownego loda. Odwdzięczyłem się liżąc namiętnie jej cipkę.Następnie tak samo zadowoliłem Andżelikę,Maję natomiast na samym końcu moją siostrę.Odwdzięczyły się kolejnymi cudownymi lodami. Zmęczeni opadliśmy na poduszki.Leżąc przytuleni do siebie leniwie całowaliśmy się.
-Było naprawdę cudownie-rzekła Jagoda przytulając się do nagich piersi Andżeliki.
-Zgadzam się absolutnie-odparłem pieszcząc wspaniały biust Mai.
-Koniecznie musimy coś takiego powtórzyć-odezwała się Sonia.
-Tym razem zapraszam do mnie-rzekła Maja.
-Zgoda-odparłem.
Ubrawszy się od razu umówiliśmy się na następne pełne seksu spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *