Bratanice

Bratanice

29-letni Andrzej i Halina byli szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci. Oliwia i Monika miały 13 lat i były bliźniaczkami bardzo podobnymi do matki. Miały lśniące blond włosy, jędrne piersi i ponętne nogi. Niedawno wprowadził się do nich brat Andrzeja, Robert. Dzięki temu mógł pójść na miejscową uczelnię. Miał 16 at i był przystojnym blondynem.
W pewien weekend małżeństwo wyjechało na wspólną delegacje, zostawiających niepełnoletnich samych. W sobotę Robert zbudził się około południa. Zwlókł się z łóżka w samych bokserkach. Wtedy do pokoju weszły bliźniaczki ubrane jedynie w różowe bikini. Na ich widok jego członek zaczął budzić się do życia.
– Kupiłyśmy sobie nowe stroje na lato – powiedziała Monika – Chciałyśmy się wujka poradzić, czy dobrze na nas leżą.
– Mówiłem wam dziewczynki, żebyście mnie tak nie nazywały – odparł Robert – Jestem od was tylko nieco starszy.
Bliźniaczki wybuchnęły śmiechem. Oliwia w pewnym momencie zauważyła wybrzuszenie na jego spodniach.
– Coś wujkowi urosło – stwierdziła. Chłopak speszył się.
– Ja jeszcze nigdy nie widziałam męskiego członka – rzekła Monika.
– A chciałabyś? – spytał Robert.
Przytaknęła ochoczo. Ściągnął bokserki i ich oczom ukazał się żylasty, 20-centymetrowy kutas. Dziewczynki przyklękły przy nim. Nagle Oliwia pochyliła się i wsunęła go do swoich ust. Zaczęła ssać go namiętnie. Zaskoczony Robert jęczał z przyjemności. Monika postanowiła także dołączyć, zabrała się więc za lizanie jego moszny. Ich wujek czuł się cudownie, gdy młode usteczka bratanic oplatały jego miejsca rozkoszy. W pewnym momencie steknął i doszedł. Salwa spermy wystrzeliła wprost do gardła Oliwii, która cierpliwie ją przyjmowała. Gdy w końcu ładunek się skończył, przybliżyła twarz do warg siostry. Ich usta splotły się w namiętnym pocałunku, a Robert widział, jak przekazują sobie jego ejakulat. Wreszcie wstały i jak na znak zdjęły z siebie bikini.
– Widziałyśmy wujku, z jakim pożądaniem na nas patrzysz – rzekła Monika.
– My też chcemy to z tobą zrobić – dodała Oliwia. Położyły się na łóżku i rozchyliły szeroko nogi, eksponując jędrne piersi i różowe cipki. Robert podszedł do Moniki i cmoknął ją czule. Jej siostra zaczęła zabawiać się jej piersiami, ssąc i przygrywając sutki. Wujek za to nakierował swojego drąga na szparkę Moniki. Poczuł, że opanowuje go dzika żądza. Cofnął biodra i wtargnął gwałtownie, przebijając błonę. Jego bratanica zawyła z bólu. On nie zważał na to. Rżnął ją silnymi pchnięciami, dobijając
do końca. Oliwia łapczywie ssała piersi siostry, która już tylko cicho szlochała. Jednak ból powoli mijał. Czerpała za to coraz większą przyjemność z tego, że wujek tak brutalnie wbija się w jej cipkę, rozciągając ją do granic. Jęczała głośno. Kiedy Oliwia ugryzła jej sutka, osiągnęła orgazm. Ekstaza przepełniała jej ciało. Wyła z rozkoszy. Chwilę potem wujek wbił się w nią głęboko, a ciepłe nasienie rozlało się w jej pochwie. Tkwił tak w niej, ale w końcu wysunął się z niej powoli. Z jej cipki wypłynął strumień spermy zmieszanej z krwią. Monika leżała wyczerpana.
Wtedy Oliwia ustawiła się na czworaka i wypięła w stronę wujka swój krągły tyłeczek.
– Weź mnie na ostro – poprosiła. Robertowi od razu powróciły siły. Oparł dłonie o jej pośladki i gwałtownie wdarł się swoim kutasem do jej pochwy. Oliwia krzyknęła, gdy swoim orężem rozrywał jej błonę.
– Wyruchaj mnie porządnie – rzekła. Robert ochoczo zaczął ją posuwać. Wchodził w nią szybkimi pchnięciami, po czym błyskawicznie się wysuwał. I tak w kółko. Oliwia wrzeszczała z rozkoszy. Miała wrażenie, jakby chciał penisem rozerwać ją do środka. Docierał nim aż do podbrzusza. W końcu wbił się po nasadę i doszedł z rykiem. Oliwia poczuła ciepłe nasienie strzelające do jej wnętrza. W tym czasie Monika przysunęła się bliżej. Przystawiła swój palec do odbytu siostry i wepchnęła go głęboko. Takich doznań Oliwia nie wytrzymała i osiągnęła orgazm. W spazmach ekstazy zaciskała mięśnie pochwy na kutasie Roberta, który pojękiwał z przyjemności. Gdy uspokoili się, powoli wysunął członka z cipki bratanicy. Wypłynęła z niej rzeka spermy zmieszanej z krwią po defloracji.
– Dziękujemy ci wujku – powiedziały dziewczynki.
– Ją również wam dziękuję, że sprawiłyście mi taką rozkosz – odparł Robert – Teraz jesteście już kobietami.
Przez cały weekend ruchali się na okrągło. Powrót Andrzeja i Haliny sprawił, że musieli robić to dyskretniej. Wkrótce zaczęła się szkoła, więc mieli dla siebie jeszcze mniej czasu. Po dwóch miesiącach dziewczynki przyszły do swojego wujka. Zauważył, że promieniały ze szczęścia.
– Musimy ci powiedzieć – odezwała się radośnie Monika.
– Już niedługo zostaniesz tatusiem! – powiedziała Oliwia wesoło. Robert zamarł z przerażenia. W tej chwili chciał zapaść się pod ziemię.
– Nie przejmuj się – rzekła Monika, widząc jego zrozpaczoną minę – W trójkę wychowamy nasze pociechy.
– Kochamy cię wujku – dodała Oliwia – Jesteś wspaniałym kochankiem.
Po tych słowach wysunęły języki i zatopiły swoje usta w namiętnym pocałunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *