Brat przyjaciółki

Brat przyjaciółki

Hej, mam na imię Oliwia i mam 15 lat. Pół roku temu poznałam dziewczynę o rok starszą ode mnie o imieniu Karolina. Zaczęłyśmy się spotykac, przychodzic do siebie itd. Miała ona 17 letniego brata o imieniu  Mateusz. Nieźle zbudowany brunet o ciemnych oczach mojego wzrostu. Początkowo nie ukazywał zainteresowania mną. Końcem wakacji spotykałam się z Karoliną praktycznie codziennie. W większości przychodziłam do niej , bo często chodziłyśmy spotkac się ze znajomymi na placu. Gdy skonczyły sie wakacje spotykałyśmy się także u niej i także chodziłyśmy na spacery itp. Po jakimś czasie Karolina mówiła mi , ze jej brat często o mnie mówi, że jestem ładna, miła i interesująca. Wtedy jak do niej przychodziłam on często zagadywał, rozmawiał itp. Pisał także do mnie na fb. Spodobał mi się i widocznie ja jemu też. Pewnego razu przyszłam do Karoliny, lecz jej nie było w domu. Pojechała kupic książki do szkoły razem z babcią, która opiekowała się  nimi bo nie było ich rodziców. Przyszłam do niej pomimo to. Od razu Mateusz mnie rozgościł. Powiedział, że Karolina wróci za jakieś 2 godziny. Dał mi więc coś do picia, włączył telewizję i przyniósł coś słodkiego. Siedzieliśmy w ich salonie, na kanapie. Mateusz ciągle do mnie mówił, a ja byłam w niego strasznie zapatrzona.

On to zauważył i złapał mnie za kolano. Była ładna pogoda to miałam krótkie szorty i bluzkę w której widac mi było pępek. Zaczął miło dotykac mojego uda, patrząc jak na to zareaguje. Wtedy powiedział mi , że mu się podobam i ma na mnie ochote. Ja nie zaprzeczyłam tylko przybliżyłam sie do niego, podniecając się. Zbliżył się do mnie twarzą dając mi lekkiego całusa w usta. Dokonczyłam jego zadanie całując go namiętnie. Zaczęliśmy całowac się z języczkiem , w tym czasie wplątywałam palce w jego bujne włosy a on dotykał mnie po ramionach , plecach i udach. Wkońcu zaczął ściągac mi bluzkę, a ja tymczasem dotykałam go po klacie, bo nie miał na sobie koszulki. Zaczęłam się robic mokra. Wtedy on odsłonił moje małe piersi. Zawstydziłam sie wtedy , bo pewnie on oczekiwał czegoś lepszego, wiekszego. Ale powiedział, ze takie są idealne. Zaczął je masowac i pieścic, wtedy ja wzięłam się za jego rozporek. Ściągałam mu spodnie gdy on całował mnie po szyi , piersiach i brzuchu. Kazałam mu usiąśc, a ja klęknęłam na podłodze przed nim i zaczęłam pieścic jego kutaska. Był ogromny, nie spodziewałam się tego.

Zaczęłam lizac jego orzeszki i całośc penisa. Zaczął jęczec co sprawiało , że moja cipka robiła się mokra. Wkońcu włożyłam „go” do buzi , pierwsze powoli posuwając aż wkońcu robiłam to dynamicznie. On w tym czasie bawił się moimi blond włosami. Aż dostał orgazmu i spuścił mi sie do buzi. Oblizałam się i resztki z jego prącia. Wtedy zamieniliśmy się miejscami. Ściągnął moje spodenki a następnie włożył ręke pod majtki, drocząc się ze mną co sprawiało mi przyjemnośc. Wreszcie ściągnął mi koronkowe majtki i zaczął lizac moją ogoloną cipkę. Podobało mi się to coraz bardziej, stawałam się bardzo mokra i coraz bardziej pragnęłam stracic dziewictwo wlasnie z nim. Włożył mi dwa palce do cipki energicznie ruszając co doprowadziło mnie do mega jęków. Wtedy wzięłam go i zaczęłam całowac. Szepnęłam mu na ucho „chcę przezyc ten pierwszy raz właśnie z tobą”. Wtedy wziął swojego nabrzmionego kutasa, zalozył gumkę i włożył mi go do cipki.

Kochaliśmy się długo. Nie czułam bólu kiedy przebił mi on błonę dziewiczą, czułam wręcz podniecenie i radośc. Pieprzył mnie energicznie wtedy oboje dostaliśmy orgazmu. Powiedziałam mu, żebyśmy zrobili pozycję „69” bylo to bardzo podniecające i ekscytujące. Wtedy gdy jego kutas tkwił w mojej buzi on namiętnie całował moją cipkę. Pokochałam jego język i oczywiście jego samego <3 Gdy skończyliśmy , ubraliśmy się i całowaliśmy. Wtedy on zapytał mnie czy będę jego dziewczyną. Oczywiście się zgodziłam. Po jakimś czasie przyszła Karolina. Poszłyśmy się przejśc, a wtedy o wszystkim jej powiedziałam. Była zachwycona. Za każdym razem gdy przychodziłam do niej robiłam „to” z Mateuszem. To była na prawdę erotyczna przygoda <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *